Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Do Administrator.
Stawianie się za użytkownikami nie jest tego warte, lepiej usunąć wątek i skończyć to wszystko. Śledzę ten wątek od jakiegoś czasu i wspominałem o tym że może do tego dojść ale nie sądziłem że pociągną do odpowiedzialności administratora. Nie warto bronić użytkowników bo niektóre posty to był hejt. Dlatego usunięcie wątku to najlepsze rozwiązanie i nie będzie żadnych konsekwencji dla nikogo, a tak może się to odbić na niektórych indywidualnie którzy się tutaj udzielali. Dlatego warto pójść na kompromis póki jest taka możliwość i usunąć ten wątek z forum. To będzie najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, póki jest szansa zakończyć sprawę w ten sposób, tu i teraz po prostu kasując ten temat. Lepiej to załatwić "pokojowo" póki jest taka możliwość.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

My jako Comparic mieliśmy też wiele takich tematów i zastraszań.

Deklarujemy swoją pomoc dla Nawigatora i podobnie jak TJS jesteśmy z Nawigatorem. Dość zastraszania przez oszustów, nierzetelne firmy i naganiaczy. Oczywiście naruszenie dóbr jest odrębnym tematem, ale po to jest forum żeby wyrażać opinie.

A będąc na rynku od lat kilkunastu i wiele widząc, widziałem również reklamy Pana pozywającego. To ten sam poziom co Moja babcia zarabia 2300 złotych dzięki tej jednej sprytnej metodzie, lub Ciocia Krysia z Kogutkowa odkryła sposób Michów z Tybetu jak pozbyć się zmarszczek.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Ale po co to wszystko skoro jest możliwość kompromisu po prostu usuwając ten temat i zamknięcia w ten sposób sprawy. Dlatego proszę też zastanowić się nad tym co napisałem w poprzednim poście http://forex-nawigator.biz/forum/jacek- ... ml#p855413

To nie jest tego warte. Wszyscy stracą nerwy, czas i pieniądze, a można to załatwić tu i teraz po prostu kasując wątek. To najlepsze rozwiązanie moim zdaniem, bo czytałem większość wpisów i gdybym był administratorem i miał wybrać - to wybrałbym skasowanie tematu z mojego forum.

To wszystko co chciałem napisać.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

I dał się zastraszyć? Wiesz ile razy takie ostrzeżenia są dawane w przypadku np. spółek w których ludzie tracą kupę kasy, typu Alpha Finex. I my i Nawigator dostał od nich pisma - a ludzie tracili u nich kasę i wszystko okazało się przekrętem.

Nie można ulegać groźbom - tym bardziej, że Administrator pokazał dokładnie jak przebiegała rozmowa
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Akhh. Nie rozumiesz, nie w tym rzecz. Jest tutaj dużo hejtu. I tak moderatorzy wyczyścili sporo wpisów między czasie z tego co widziałem. Po prostu nie warto tego ciągnąć. Przeczytaj ten wątek od początku do końca to zrozumiesz dlaczego jestem za jego skasowaniem. Nie chodzi o moje wpisy. Moimi wpisami upominałem użytkowników na samym początku żeby spuścili z tonu, trzymali się faktów, itd. Po prostu to jest najlepsze rozwiązanie dla wszystkich patrząc na to obiektywnie. Nie warto nadstawiać tyłka za innych, bo wiem po przeczytaniu tego wątku że to nie jest tego warte. Ok, dobra, ja już swoje napisałem tutaj. Wyraziłem swoje zdanie i już się dalej w to nie mieszam. W mojej ocenie najlepiej zakończyć sprawę usuwając temat z forum póki jest szansa skończyć to w ten sposób.

Zima2017
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 17 sty 2017, 16:10

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Zima2017 »

Jeżeli Administrator nie chce usunąć tematu to proszę jedynie o usunięcie moich postów. Ja nie chcę chodzić po sądach. Muszę się przyznać, że wcześniej pisałem z konta ProszeBardzo ale zapomniałem hasła więc założyłem nowe. Proszę również o usunięcie postów z konta ProszeBardzo. Jeśli bardzo chcecie robić afery w sądzie to proszę bardzo ale ja nie.

CHCIAŁBYM PRZEPROSIĆ ZA MOJE POSTY, PRZEPRASZAM ZA UMIESZCZENIE JEDNEGO MAILA, ZA HEJTERSKIE PYTANIA I ZA WSZYSTKO INNE. Jest to moja wina i przepraszam. Proszę odpuszczenie mi, ponieważ nie chce problemów. I proszę administracje o usunięcie całego wątku a jeśli nie można to wszystkich moich postów jako zima2017 i jako ProszeBardzo. PRZYRZEKAM, ŻE JUŻ NIGDY NIC ZŁEGO NA PANA NIE POWIEM.

Radzę usunąć temat i przeprosić hejterzy Jacka.

Jeśli jednak zostaną mi postawione zarzuty to jakie mogą być konsekwencje?
Przepraszam...

arq
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 03 lut 2017, 14:36

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: arq »

ale macie miękkie rury, jassssny gwint. Aż oczom nie wierzę.

Niech sobie pozywa. Niech tylko nie zapomni udokumentować w sądzie każdą złotówkę zapłaconą za podatek od każdej sprzedaży kursu. PISowcy za takich, co kombinują, teraz ostro się biorą... więc lepiej, gdyby się okazało, że jest pod tym względem uczciwy

ltk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:45

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ltk »

Równie dobrze forum może pozwać Jacka o próbę manipulacji i zatajania informacji.

mentalnieniementalny
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2017, 15:43

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mentalnieniementalny »

Dlaczego zamiast sądownie nie obronić się słownie i odpowiedzieć wszystko co zostało zawarte w wątku? Myślę, że sprawa sądowa popsuje tylko reputacje ale czyją to nie wiem..

jackub

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Zima2017 pisze: CHCIAŁBYM PRZEPROSIĆ ZA MOJE POSTY, PRZEPRASZAM ZA UMIESZCZENIE JEDNEGO MAILA, ZA HEJTERSKIE PYTANIA I ZA WSZYSTKO INNE. Jest to moja wina i przepraszam. Proszę odpuszczenie mi, ponieważ nie chce problemów. I proszę administracje o usunięcie całego wątku a jeśli nie można to wszystkich moich postów jako zima2017 i jako ProszeBardzo. PRZYRZEKAM, ŻE JUŻ NIGDY NIC ZŁEGO NA PANA NIE POWIEM.
Tak pisałeś.....
Popieram samux! Wnioskuje o zablokowanie jackuba w tym wątku bo on poprostu musi jakieś pierdoły pieprzyć nie wnosi NIC do tematu ale innych użytkowników to lubi upominać. Nie wiem czemu zwraca na siebie uwagę? Proponuje mu dać całkowity zakaz udzielania się w tym wątku.

Opanuj się Jackub."

zapomniałeś mnie przeprosić ??? no i jak wyglądasz ?
Zwracałem wam uwagę na to co dokładnie sie wydarzyło.... a teraz rura zmiękła... strach u dupy bohaterze zza węgła?

ODPOWIEDZ