Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Czego to on nie mówił?

Raz ciśnie kit o jakichś portalach, które to rzekomo miał sam stworzyć a gdzie indziej opowiada jak to informatyk za koszt pizzy mu przypina coś do strony bo on nie wie jak to zrobić...

mentalnieniementalny Te "wtopione" 3000 zł. na "kurs" będziesz długo pamiętał i może dzięki temu kiedyś nie stracisz większej kwoty...
Jeżeli Cię to pocieszy, ja kiedyś źle zainwestowałem kasę z 5 lat pracy za granicą i straciłem niemal wszystko.
Pewnie nie jedna osoba na tym forum ma podobne doświadczenia ;)

pacyk7
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:06

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: pacyk7 »

mentalnieniementalny
Masz 1 godzinę w miesiącu na rozmowę z nim.Pogadaj ciekawe co powie.I niech poda strony osób które skorzystały z kursu i zarabiaja

SamuX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: SamuX »

Simon30 dobrze Wam to rozpisał chyba 2 strony temu.
Nie mówi o portalach, bo ich wg mnie nie ma - kto to by trzymał w tajemnicy, przecież na reklamę takich portali idzie ogromna kasa. Najświeższy przykład pyszne.pl w TV.

Jacek nie może powiedzieć na której stronie ile zarobił, bo zdradziłby jak głęboki jest dany rynek.
Jak ktoś trochę siedzi w tym temacie to wie, że np. Jacek, Adept, Tupak nie sprzedają kursów o identycznej tematyce.
Teraz już chyba jasne jest, co to jest nisza i czy można na tym zarobić ;-)
Sam Jacek prawdopodobnie przypadkowo zaczął na tym tyle zarabiać, więc tylko kontynuuje temat.
Po jego styczniowych konferencjach widzę, że filmiki mają znacznie większą oglądalność. Niektóre mają już ponad 100 tys.zł. wyświetleń. Geniusz na allegro schodzi też całkiem całkiem, a sprzedaż albumu o seksie na allegro odżyła, wcześniej przecena 50%, teraz normalna.
Tak działa rynek internetowy, którego mechanizmy cały czas poznajemy w tym wątku - za darmo. Czy po poznaniu "sekretu" Jacka faktycznie czeka go zalew konkurencji ? Zobaczymy, ale nie wydaje mi się.

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Dobra ja już osobiście kończę dyskusje bo już nie chce mi się ciągnąć tego cały czas.
Według mnie niektórzy mają trochę problemy z logicznym myśleniem.
Dobrze, że wyjaśniło się czym jest kurs 1 MLN - zero pozytywnych opinii, lanie wody, teoretyczne gadanie, bzdury, stosując niektórych rad można wpakować się w długi a nawet skarbówka Cie może ścigać.

Niektórzy bronią go, że ma podane kursy i produkty jak np na kochanku, ale zapominają że Jacek wielokrotnie mówił, że to tylko hobby i korzyść dla nas.. Co z tego, że reklamuje to wszędzie, ale to nie jest jego główny zarobek !! Wysyła jakieś cztery maile na listę mailingową w ciągu tygodnia, że kurs KA jest dostępny i można go kupić z bonusem !! Jaki miły co? Dostajemy bonus "Magnes na Pieniądze" - zamknij oczy a pieniądze same przyjdą.. (pozdrawiam kurs rusz dupę)

Facet otwarcie mówi, że inwestuje w biznesy i ma 600 stron a jedynie o czym możemy się dowiedzieć to kursy, kursy, kursy i jeszcze raz kursy o jakichś seksach, wytryskach. Tu jakiś geniusz zrobiony dla siebie promowany wszędzie (żryj 8 tabletek dziennie).
Ja osobiście nie znam bogatego biznesmena, żeby zajmował się takimi rzeczami, nawet nie znam co by robili jakieś kursy biznesowe..(wyobrażacie se jakiegoś Sołowowa który robi kurs 5 MLN? śmiech na sali ) Co innego jest oczywiście napisanie książki przez praktyka i sprzedawanie jej za 30 zł.

Jego biznesowi koledzy to Adepty, Tulipany (matko...) czyli kompromitacje jedne wielkie.

Strony tego wielkiego biznesmena wyglądają jak z 2001 - wielki człowiek KTÓRY ŚMIAŁO MÓWI, ŻE INTERNETEM ZAJMUJE SIĘ OD POCZĄTKU JEGO ISTNIENIA (BOŻE...). Promnet tak na prawdę istnieje tylko po to, żeby przyjmować regularne płatności za kursy i inne szajsy - nie jest to żadna firma.

Oczywiście tego czego już nie prowadzi czyli "pizzaportal" czy "wycieczki top 3 w Polsce" też nie powie co to było no bo... no bo.. no co? Konkurencja mu się zrobi? Hehe nieno ja nie mogę na prawdę.

Jacek ma świetne życie bo może sobie podróżować często dzięki takim osobom jak np ja (no tak ja też się nabrałem przecież na Kurs 1 MLN..). Prawdopodobnie osiągnie 100 tysięcy subskrypcji i będzie dalej sprzedawał jeszcze większej ilości ludziom rzeczy typu "Bądź Milionerem ", "Myśl jak Bogacz" , "Lepsze niż Geniusz" .

Ludzie na prawdę otwórzcie oczy...

Życzę wam sukcesów i dowidzenia :)

Asmillo
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2017, 22:49

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Asmillo »

A Ja wam Polecam zamiast Jacka coś bardziej co mi pomogło z serii motywacji, produktywności, zarządzania czasem, technik pamięci, trochę o biznesie i pracy. Chodzi mi mianowicie o Bartka Popiela człowiek rzetelny tematem zajmuje się od 10 lat. Nie wciska ludziom szmiry za kasę daje większość za darmo i to działa jest sprawdzone i poparte różnymi badaniami naukowymi.
Do pobrania 4 jego książki darmowe z oficjalnego bloga: http://liczysiewynik.pl/
Regularny vlog i porady: http://www.youtube.com/channel/UCFRyL4Q ... rtekPopiel
// Ta część wypowiedzi została usunięta ze względu na zgłoszenie naruszenia dóbr osobistych przez Pana Jacka Wiśniowskiego (Admin) //
. Jego kursy są bardzo miernej jakości.
A cały biznes i swój pseudo sukces opiera na sprzedaży tychże poradników w których jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienisz swoje życie. A jak wiemy jeśli ktoś ci wciska lek na wszystkie twoje bolączki i problemy zwyczajnie ściemnia. Ja wam polecam człowieka który jest skromny nie pyszy się, nie udaje biznesmena i daje namacalną wiedzę.
Jawnie pokazuje wyciągi z kont ile zarabia na blogu a ile z książek. Nie ma żadnych tajemnic. Pokaże wam jak się w końcu wziąć do roboty, szukać kontaktów i pomysłów na biznes, jak efektywnie się uczyć, zarządzać czasem, jak efektywnie pracować skracając czas, jak nauczyć realizować cele i zmuszać do pracy, bo nie zawsze musi być ona przyjemna, jak wyrobić dobre nawyki. A wszystko za darmo.
Jeśli już wydaliście te tysiące złotych na gnioty Jacka to macie nauczkę lekcje na przyszłość, takich naciągaczy w internecie nie brakuje. A ja takimi gardzę. Nigdy nie będzie magicznego leku na wszystkie wasze problemy, każda zmiana to ciężka praca, chyba że zostajesz wyrafinowanym oszustem, ale karma wróci.

skotti
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2017, 00:31

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: skotti »

ilosc goryczy, zadrosci, cebulactwa konkurencji dla Jacka PORAZA, jestescie beznadziejni, ilez to informacji wyszukaliscie w necie na jego temat, te Wasze posty są tak dlugie, logicznie spojne,ze chyba rok pracowalisci nad hejtem, masakra!!!
mi jego kurs pomogl moze nie 1mln, ale moj standard życia zdecydowanie sie poprawil:) kanal jest hitem, dzieki niemu nie jestem nałogowcem, mam normalne zycie!!! to moj sukces!!! zdaje sie,ze te bzdury obrazajace czlowieka, pisza ludki od Grzesiaka, bo podobno cienko przędzie...

Zima2017
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 17 sty 2017, 16:10

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Zima2017 »

@skotti Po pierwsze nasze posty są lepiej pisane niż twoje. Nie zaczynasz zdania wielką literą, nie piszesz ą,ę, trzy wykrzykniki itp. Widzisz ty nie brałeś udziału w kursie 1 milion i nie rozumiesz tych osób, które straciły swoje pieniądze. Kanał jest hitem? Jeśli lubisz takie gadanie Jacka to proszę bardzo ale nie wiem dlaczego obrażasz użytkowników? Nikt nie obraża człowieka tylko to co robi. Nie ma tutaj nic co by obrażało. Wypisane są jedynie fakty. Skotti może i twoje życie się poprawiło ale co to ma do niego? On tylko na tobie zarabia. Wcale nie chce tego robić dobroczynnie. Przeczytaj jeszcze raz od początku do końca i wtedy się wypowiedz. Życzę otworzenia oczu.

skotti
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2017, 00:31

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: skotti »

piszecie ,ze to oszust, to ja sie pytam- czy jest choć jedna osoba, której tej Pan nie oddał pieniędzy ????????? po przeczytaniu calego forum odpowiem _ nie ma. Kurs jest dobrowolny, z gwrantowanym zwrotem gotówki, pisząc, czy uzywajac slowa oszust- ten Pan moze wytoczyć powodztwo o naruszenie dóbr osobistych, i z pewnoscia wygra. Wiec cebulaczki zastanówccie sie co i do kogo piszecie ....

SamuX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: SamuX »

Wyszedłeś z nałogu, sukces, ale tylko dla Ciebie.
Osoby, które tutaj piszą chcą mieć po prostu dużo kasy, stąd zainteresowanie 1 milion. Takie podstawowe rzeczy, jak nałogi... to są podstawy podstaw. To tak jak napisać, że trzeba mieć płuca, żeby biegać.
Pomijam już pisanie z małej litery, obrażanie wszystkich jak leci, pogróżki, brak znajomości CAŁEGO tematu, etc... Niech kto inny to tłumaczy.

Wątek dotyczy kursu "1 milion" i z oczywistych względów jego autora.
Cały temat oraz filmiki Jacka "kręcą się" wokół sukcesu FINANSOWEGO. Ludzie chyba o tym zapominają i piszą pod filmikami, jak to oni się dobrze czują i ile to mają zapału. Znajdzie się dosłownie jedna osoba (albo i nie), która napisze o swoim finansowym progresie.

Walka z nałogiem czy nadwagą to nie są wyzwania typu jak zarobić "1 milion" w przyzwoitym czasie. To trochę jak z bieganiem czy siłownią. Wystarczy coś robić/czegoś nie robić z jakimś tam planem. Z pieniędzmi tak nie jest. Nie wystarczy coś robić/nie robić, żeby dojść do dużego bogactwa (o jakim mówi Jacek). Wszystkie osiłki na siłowni byliby milionerami, bo powtarzali by ten sam schemat w przypadku pieniędzy, a tak nie jest.

arq
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 03 lut 2017, 14:36

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: arq »

a co to są cebulaczki?
Czemu tępy naród tak chłonie z dupy wzięte określenia, tutaj akurat wobec ludzi z świadomym zamierzeniem obrazy?
Jaka jest w ogóle geneza tego jakże bystrego określenia?

ODPOWIEDZ