Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 22 sty 2017, 21:27     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
  • Autor
  • Wiadomość

YAPA

Stały bywalec

Stały bywalec

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post22 sty 2017, 13:38

Zima2017 pisze:Ale co jest złego w rytuałach? Szkodzi Ci to czy co? Oglądałem filmik, że rytuały pozwalają czuć się lepiej zorganizowanym czy coś takiego. Może się najpierw zastanów nim coś odrzucisz. JACKUB miał całkowitą racje co do was. KAZIKGAZIK TEŻ pisze z sensem ale wy to tylko narzekanie na to samo co już było.

Mnie w niczym nie pomagają rytuały o których Jacek w filmiku gadał. Dla mnie to strata czasu i tyle.
Jeżeli masz inne zdanie na ten temat, rób co Ci Jacek lub inny cudotwórca każe i bądź szczęśliwy.

Są ludzie którzy handlują nadzieją i z tego żyją. Żadnych reklamacji nie mają
bo pochwycony klient ma dostąpić raju ale...... dopiero wtedy kiedy zejdzie....
Płacić natomiast....... ma teraz.

Panowie "kołcze" robią dokładnie to samo, z tą różnicą że obiecują Ci raj na ziemi.
Ja należę do ludzi twardo stąpających po ziemi i mimo że zarabiam kilka średnich krajowych tego nie kupuję...

playazzz

Stały bywalec

Stały bywalec

• Ostrzeżenia: 1

Nieprzeczytany post22 sty 2017, 18:05

Dzisiaj w radiu słyszałem wywiad z jakimś polskim guru od samorozwoju, ten z kolei wciskał ludziom kurs coś z medytacji, ręce opadaj ą. Kult Pozytywnego Pierdolenia wkroczył do mainstreamu i teraz każdy chce zarobić na tych bajeczkach a sądząc po tym temacie jest na to duży popyt.

YAPA

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post22 sty 2017, 20:23

No, niestety, widać że ludzie w dzisiejszych czasach mają coraz więcej problemów z najprostszymi rzeczami.
Raczej by ich nie mieli gdyby zrezygnowali z ogłupiających programów w TV, przygłupawych filmików na YouTube, Facebooków a zamiast googla czasem użyli mózgu.
Jest źle i nic nie wskazuje na to że cokolwiek się poprawi.
Tacy "mistrzowie" z dupy wzięci mają teraz duże pole do popisu, więc będą strzyc zagubione owieczki do oporu....
Poprzednia

Wróć do Off-topic