Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Monster11 pisze:Ten rafael badziag ma ksywke " alex" i też sprzedaje jakieś seksualne poradniki pod adresem wirtuozseksu.pl

Kolejny geniusz, który sprzedaje to samo hahahah. No, ale wiadomo są to poważni przedsiębiorcy prawda?
To nie on. Owszem Alex ale to nie on.Maja inne głosy. Temat jest o Jacku i pierwszym jego milionie, a mieszasz w to innych. Alex ma firmę rowerową jak już w Niemczech.

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Jestem przekonany na 99 %, że to on bo jak byłem kiedyś na liście mailingowej Jacka to przy okazji do jego listy też można było się zapisać. Bliscy znajomi więc se pomagają...

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

To nie on chyba Ci mówię. Owszem tez siedział w branży uwo, ale nie on. A to co Ci wyskoczyło to po prostu co-reg, który jest w programie mailingowym jaki używa Jacek, czyli wymiana subskrybentów o pdoobnej tematyce.

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

A co ty ich tak bronisz? Zarabiają na Tobie fajne pieniądze.
A może to ty Jacek?
Jeśli faktycznie to nie on to przepraszam.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Hmm...a co Ty tak krytykujesz? Staram się być obiektywy, wyraziłem swoje zdanie. Przecież napisałem jakie miałem przeboje z Wiśniowskim, ale już nie włączajmy w gadkę jego kumpli bo to chore się robi tylko trzymajmy się faktów i tyle. A fakty są takie, że macie dużo racji, ale też i w niektórych przypadkach kilka osób pier... głupoty, byle tylko się przywalić, a to zaprowadziło nas już do jego kolegów z masterminda...Jak mówię,że ten Alex to nie ten wirtuoz to nie znaczy, że go bronie. Nie wygadujmy już bzdur bo tu się drugi pudelek zaraz zrobi. Bądźcie też obiektywni...

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

No dobrze przeprosiłem już Pana Badziaga


Ludzie wyciągają wszystko na wierzch bo czują się oszukani przez Pana Jacka .Nawet jak 10 % jest prawdą co było napisane w tym temacie to dla wielu Jacek jest skończony .

boltron
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: boltron »

Kaziu Kaziu sympatyczny użytkowniku, ale napisz kto wygaduje BZDURY, kto pierdoli GŁUPOTY, kto tutaj pomówił fana od sukcesu, obraził go, czy cokolwiek, nikt wbrew pozorom nie napisał na jego temat wyzwisk i innych podobnych. Pokaż mi post z fałszywymi informacjami czy innych pomówieniach.

Nasza łajba cały czas trzyma się brutalnych faktów, każdą nową informacją jestem wręcz zaskoczony, czemu nie mamy mówić o podobno znajomych (od tych samych "firm", tematów) od sukcesów, którzy uzyskali efekt Wykopu będąc skompromitowanym, a rady od obciągania palców zostały usunięte z wiadomych powodów.

Ja już o Panach od sukcesu, adeptach, Kiyosakach, Robbinas, Stonogach napisałem brutalną prawdę jak wygląda ta rzeczywista działalność.

Pokażcie mi choć jedną PRAWDZIWĄ pozytywną opinię o czymkolwiek, bo ja jak narazie takiej nie widziałem. Linki do opinii typu "Cześć jestem Majka, mam 29 lat, szczęśliwą matką 2 uroczych córek, odkąd poznałam kanał sukcesu moje życie diametralnie się zmieniło, teraz już dążę do sukcesu, strzelam się gumką, jestem niesamowicie zmotywowana, dzisiaj zaczęłam pierwszy raz od dekady biegać itd." dopiszcie sobie sami kreację, to takie opinie są tak wiarygodne jak te 843 stron, 562 biznesów i 21 fabryk, oraz siedmiocyfrowe kwoty.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

boltron, niedługo twoje opinie przestaną być wiarygodne jak dalej będziesz tak pisał od rzeczy. Wcześniej pisałeś 700 firm, 400 stron, 32 fabryki, teraz 843 stron, 562 biznesów i 21 fabryk - to w końcu ile tego jest? Fajnie się to czyta co piszesz, ale bez przesady.

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Wcześniej pisałeś 700 firm, 400 stron, 32 fabryki, teraz 843 stron, 562 biznesów i 21 fabryk - to w końcu ile tego jest?

Ty tak na poważnie ? :) :D

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Monster11 pisze:Ty tak na poważnie ? :) :D
Rozumiem ironie i szyderstwo, ale bez przesady. Wolałbym poczytać o faktach, a nie takiego jechania po kimś. Dobra już się nie wtrącam tutaj.

ODPOWIEDZ