Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Ile dochodziłeś do tego 20 - 30 k/ mieś? trzy miesiące? mówimy tu o kursie dla początkujących ( czy coś jest wart to inna sprawa). Jak jesteś studentem to taki bait chwyci, potem się orientujesz, że wydałeś 3 tysiące na to co masz za darmo w internecie i książkach.
A mimo tego to on ma grubą kasę a Ty zapewne nie. I to jest ta różnica właśnie.
Mieszkam na Księżycu i steruję pogodą na ziemi, pomogłem Putinowi wybrać Trampa na prezydenta, a Kimowi doradzam w sprawie rakiet. Taka sama prawda jak jego pieniądze.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Simon30
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 18 lut 2017, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Simon30 »

Dwie sprawy.
1.Strona internetowa.
2.Perfekcjonizm

1. Nie chce żebyś się uczył robić stron internetowych, jeśli nigdy tego nie robiłeś. Twoim celem jest umieć kierować pracami innych, którzy będą niedługo za Ciebie robić wszystko. Dlatego owszem, warto umieć robić strony, ale szkoda na to Twojego czasu.
Zawsze znajdziesz kolegę, koleżankę, który to zrobi za Ciebie. I zawsze możesz to zrobić w barterze. Nawet za umycie samochodu, czy okien.
Poproś kogoś, żeby to zrobił za Ciebie, a jak zaczniesz zarabiać, to będziesz po prostu za to płacił.
Wyobrażasz sobie, że Kulczyk sam jeździł maszyną, która układała asfalt na autostradzie? Wątpie że nawet tracił czas, żeby zobaczyć plac budowy.
Myśl o tym co robisz, jako o realnym byciu Prezesem firmy. Ty tu dyrygujesz i zarządzasz, a nie pracujesz.
Ja mówię Ci co robić po kolei, bo musisz znać proces, ale to nie znaczy że masz wszystko robić sam.

2. Perfekcjonizm to droga do bycia biednym. To dobra cecha, ale uważaj na nią. Jedna osoba napisała mi, że napisze poradnik dopiero za kilka miesięcy, bo chce aby to był produkt idealny.
Nie ma produktów idealnych!!!!
Gdyby Windows miał być produktem idealnym, to świat nie zrobił by tak ogromnego postępu dzięki komputerom, bo nie byłoby systemu operacyjnego. Owszem wieszał się, był niedoskonały, ale dzięki niemu komputery trafiły pod strzechy.
Jeśli będziesz miesiącami pracował nad czymś, co można zrobić w tydzień czasu, to strzelasz sobie w stopę.
Jak masz pomysł, sprawdziłeś, że jest na niego zapotrzebowanie to przetestuj tytuł tak jak mówiłem na konferencji.
I od razu przystąp do tworzenia poradnika. Na kolejnej konferencji powiem więcej jak to robić, ale możesz już teraz zacząć pisać.
Kiedy pisałeś w szkole wypracowanie, to miałeś je zrobić na jutro. I jakoś dawałeś radę.
Narazie napisz tak jak uważasz, a potem poprawisz.
Zawsze możesz wypuścić na rynek ebook, który nie jest doskonały, ale jak już go wypuścisz, to możesz go wtedy poprawiać. I tak to rób. Nie czekaj, bo czekałeś do tej pory z zarabianiem pieniędzy i co?
Zrób tak jak Ci podałem, a będziesz niedługo ogromnie cieszył się z rezultatów.

Pozdrawiam
Brunet

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Zawsze znajdziesz kolegę, koleżankę, który to zrobi za Ciebie. I zawsze możesz to zrobić w barterze. Nawet za umycie samochodu, czy okien
Idz z 30 psami na spacer XD

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Kolejny filmik z samymi konkretami KIM JEST JACEK WISNIOWSKI?
https://www.youtube.com/watch?v=m2Y5fY_A8ls
Otóż czego dowiemy się z filmiku? Niczego... Handel w internecie od 20 lat, ikomers, produkty na cały świat...
Konkretnie odpowiedział 18:41 minuta, poniżej od razu macie link i jego uśmiech:
https://youtu.be/m2Y5fY_A8ls?t=1120

Kanał sukces to bullshit?
http://www.culturva.pl/2017/01/kana-suk ... lshit.html

mario76

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario76 »

T-REX pisze:Ile dochodziłeś do tego 20 - 30 k/ mieś? trzy miesiące? mówimy tu o kursie dla początkujących ( czy coś jest wart to inna sprawa). Jak jesteś studentem to taki bait chwyci, potem się orientujesz, że wydałeś 3 tysiące na to co masz za darmo w internecie i książkach.
A mimo tego to on ma grubą kasę a Ty zapewne nie. I to jest ta różnica właśnie.
Mieszkam na Księżycu i steruję pogodą na ziemi, pomogłem Putinowi wybrać Trampa na prezydenta, a Kimowi doradzam w sprawie rakiet. Taka sama prawda jak jego pieniądze.


Dochodziłem 7-8 lat i dlatego to co robię jest trwałe.
Jasna sprawa, że Jaca sprzedaje szmelc, ale czy 90% produktów sprzedawanych w sklepach to nie jest gów.o? Ludzie chcą kupować marzenia to im je sprzedaje. Przyznam szczerze, że sam z rok temu prawie kupiłem jego kurs, ale po tym jak mi odpisał na maila zrezygnowałem. Był zbyt nachalny w mailu i to mnie zastanowiło. Pewnie jakby kurs był za 1 tyś zł - kupiłbym.

Słuchaj, jak przekonasz ludzi, że masz działkę na księzycu to na pewno na tym zarobisz:) Ludzie są naiwni, i to bardzo. I Jaca z tego korzysta po prostu. Często to młodzi ludzie którym się nie chce pracować i dlatego szukają łatwej kasy - czego jak wiadomo nie ma.

-- Dodano: 18 sty 2018, 09:17 --

Taka mnie naszła myśl... Jacek nie jest leniwym człowiekiem i pracuje baardzo ciężko.

Nie wiem czy każdemu z nas chciałoby się robić jakieś konferencje, odpowiadać publicznie na jakieś pytania na poziomie gimbazy itp.


Facet jest bardzo pracowity i zbiera tego teraz efekty.

Na marginesie: filmiki Jacka, szczególnie te początkowe, to jest najlepsza motywacją jaką znalazłem w polskim You Tube.
Sam dzięki nim przeczytałem trochę książek które polecił i zmieniłem podejście do kilku spraw z życia codziennego.

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Zerknąłem na ten filmik :'Kim jest Jacek Wiśniowski" który nagrał sam o sobie Jacek czy jak wolicie Tadeusz Wiśniowski.
Twierdzę że ten gość nie dość że ma poważne problemy z językiem polskim to i z matematyki nie zabłysnął.
Według mnie doba ma 1440 minut a według Jacka 86000 minut. Nie wiem czy on te farmazony nadaje z Marsa ale na ziemi na 1 dzień Jacka przypada 60 dni zwykłych śmiertelników...
Tydzień Jacka z kolei trwa dłużej niż nasz rok (560000 minut, czyli 55 tygodni ziemskich...)
Pewnie mówiąc o swoich 7 cyfrowych dochodach podaje liczby bez uwzględniania przecinków...

Tutaj link: https://www.youtube.com/watch?v=m2Y5fY_A8ls

od 7.30 minuty...

mario76

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario76 »

Już jestem pewny - Jacek to finansowy desperat.

Wczoraj przez 4h pierdolił o tym samym znowu żeby nagonić klientów na te swoje kursy.

Człowiek wolny finansowo w tym momencie leży na plaży i pije drinki z parasolem.


Ściema jak nic z tą niezależnoscią finansową. Jednocześnie przyznać muszę, że Jaca to pracowity człowiek, bardzo ciężko pracuje na te swoje "pare groszy".

-- Dodano: 22 sty 2018, 12:49 --

Od 1:34:30 Jaca mówi o tym formum, adowakatach itp

https://www.youtube.com/watch?v=uwupSExyRUY

Obiektywny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 mar 2017, 22:06

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Obiektywny »

Jacek i jego beznadziejny kurs... każdy to wie, że dzięki tym gówno produktom Jacuś mógł stać się wolny finansowo. Nie wiem czy jest nim, czy nim nie jest, ale koleś działa nie etycznie, wciska bajki ludziom. Jego sukcesem jest ten kanał na youtubie i nic po za tym. A kanał na youtubie służy do zwabienia nowych klientów na te gumki do strzelania i inne pierdoły oderwane od rzeczywistości. Czekam na moment, aż Jaca sobie strzeli w łeb taką gumką i przejrzy na oczy. Niektórym też przydałoby się, co kupują takie gówna. Koleś jest irracjonalny, sprzedaje ludziom marzenia, chociaż wie, że stosując jego rady można tylko biedy i krzywdy sobie narobić oraz w długi popaść. Już nawet jego dawny kolega Alex odcina się od niego. Ten wątek będzie ciągnął się do momentu, aż ludzie na prawdę przejrzą na oczy i nie będą takiego gówna motywacyjnego kupować. Rozumiem, że niektórym ciężko zmotywować się do działania, ciężko dupę ruszyć, ale nie ma co łykać wszystkiego jak młody pelikan, szczególnie tego co powie kołcz. Trzeba mieć swój rozum. I to jest najważniejsze. Wolę być hejterem, niż być oderwany od rzeczywistości i liczyć, że nagle z dnia na dzień wszystko się ułoży. Za 1 - 2 zdobędę milion, na nic nie będę musiał pracować, bo na wszystko będzie mnie stać. Będę szczęśliwy dzięki tym pigułkom. Jak strzelę sobie w głowę to mnie oświeci i wiele jeszcze innych rad z tej jakże zajebistej bestselerowej powieści pt. ,,Rusz dupę" - czytaj, jak być naiwnym, zfrajerzyć i wydać 30 parę zeta za produkt wątpliwej jakości. Czy ktoś dalej wierzy w te bajki i opowiastki o cudownym życiu? Jak ja nie cierpię tych kołczów, którzy gadają totalne głupoty, a pojęcia o życiu nie mają. Ok, pewne rzeczy są przydatne, ale wiele innych to marketingowe gówno, które nie powinno się brać na poważnie.

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

90% Zagranica / 10% Polska - czy na pewno?

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

mario76 pisze: Wczoraj przez 4h pierdolił o tym samym znowu żeby nagonić klientów na te swoje kursy.

Człowiek wolny finansowo w tym momencie leży na plaży i pije drinki z parasolem.
Nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, pewna sprawa strasznie kłuje mnie w oczy...

Jacek kiedyś wspominał, że ma kilkaset firm na całym świecie - OK
Jacek kiedyś wspominał, że ok 80% - 90% dochodów pochodzi ze sprzedaży z zagranicy - OK
Jacek kiedyś wspominał, że ok 10% jego wpływów to sprzedaż w PL i tutaj to tylko kawałek pieniędzy, które faktycznie zarabia - OK

W takim razie, dlaczego Jacek robi konferencje na YT, spotkania na żywo itp. tylko dla Polaków ???
Dlaczego poświęca swój czas w internecie tylko dla Polski?

Jacek ostatnio zrobił Live o tym jak być atrakcyjnym (ok 1,5h) przed chwilą wrzucił prawie 4h Live o pieniądzach (w .j polskim dla Polaków)
Wszystkie filmiki praktycznie robi dla odbiorców z Polski

Teraz ktoś może napisać, że Jacek może nie znać innych języków, lecz dla osoby, która ma miliony to nie problem wynająć jakiegoś tłumacza albo atrakcyjną laskę, która wszystko przedstawiłaby na filmiku za niego w każdym możliwym języku.

99% jego aktywności w internecie (Gdzie jest jego buzia) przeznaczona jest dla odbiorców, którzy generują 10% jego wszystkich zysków.

Rozumiecie o co mi chodzi?

Wyobraźcie sobie, że macie 9 restauracji w 9 wielkich miastach i 1 bar mleczny na wiosce zabitej dechami,
Wyobrażacie sobie poświęcać 90% swojego czasu w internecie na promocji tego baru mlecznego na wiosce zamiast skupić się na pozostałych 9 restauracjach, które faktycznie mogą generować kokosy?

Dla mnie to tak trochę wygląda...

Ja coachów lubię za jedną rzecz - polecają naprawdę pożyteczne książki :)

Jacaznowuwtopa2
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2017, 20:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Jacaznowuwtopa2 »

Nie wiem czy było (jak było to proszę o usunięcie postu)
http://www.seksoralny.com.pl/
3. Właścicielem i administratorem Serwisu jest firma Promnet z siedzibą w Warszawa ul. Zwirki i Wigury 5/7
(zwana dalej Administratorem).
https://goo.gl/maps/H9aZbAjbJzo

Przemyślenia: nie wiadomo, czy to dalej jest siedziba promnet, ale powinien aktualizować dane na bieżąco więc raczej tak.

ODPOWIEDZ