Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Vandet
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2016, 20:41

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Vandet »

jackub - jeżeli szukasz pomocy to udaj się do terapeuty, widzisz nazwę tematu? Wyczuwam od Ciebie tylko protekcjonalny ton wypowiedzi i nic więcej. Jest to jedne z nielicznych miejsc w sieci, gdzie można się wypowiedzieć na temat kanału sukcespl i osoby Jacka Wiśniowskiego, jeżeli coś jest nie tak to administracja może zawsze usunąć temat; a jak Tobie się nie podoba to po prostu w niego nie wchodź.

Oglądałem większość filmików Jacka, ale właściwie to otrzeźwiałem jak prowadząc konferencje na żywo zareklamował swój kurs 1 milion, nie zapomnę jak mu się wtedy oczka zaświeciły...

Też byłem w etapie jak niektóre osoby tutaj, w którym broniłem działalności Jacka, ale teraz dostrzegłem że jest to część procesu z klapkami na oczach - kiedyś przechodzi. Dalej będę utrzymywał że dużo materiałów jest wartościowe, jednak trzeba niestety uważać by nie dać się zmanipulować tym utopijnym światem prowadzącym do kupienia jednego z produktów Jacka - identycznie jak na coachingowych szkoleniach.

Każdy może zobaczyć filmiki Jacka, poczytać forum i wysnuć odpowiednie wnioski, które niestety po zapoznaniu się z tymi treściami są brutalnie oczywiste.

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

jackub - Z moim stanem mentalnym i tak ZERO zrozumiałem z tego co piszesz. Straciłeś tylko czas. Ja na Twoim miejscu bym zmienił forum.

jackub

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Wezmę pod uwagę twoje rady i w przyszłości będę pisał wprost i bez owijania w bawełnę... co do forum to podoba mi się tu, nie zawsze ale spotkać tu można mądrych ludzi chętnie się od nich uczę ..
Pozdrawiam

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

OK.
Pozdrawiam.

boltron
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: boltron »

Wiem, że już miałem nie pisać w temacie, ale trochę zboczyliście z kursu...

O co chodzi?
Jacek W. i jego kanał SUKCES, miał w mojej opinii okazać się "perełką" wśród KAŁczingowego gówna, fajnie się go oglądało, miałem wrażenie, że oglądam kogoś konkretnego, kogoś kto odcina się od tego całego chłamu rozwoju osobistego.

Co się okazało?
Wystarczy przeczytać ten wątek przy dobrej herbacie z miodem. Okazało się, że Jacek W. to osoba o wątpliwej reputacji, wodolejca, streszczenie książek, kłamca, krezus w przebraniu, mistrz seksu i innych geniuszy. Przecież to jest śmieszne, jak wykreował swój wizerunek na tym kim chciałby być, a tym kim jest.

Temat nie ma na celu nikogo obrażać czy poniżać, jednak jeżeli dana osoba przedstawia siebie jako "X" to niech liczy na opinię "Y". Ja wbrew pozorom dzięki temu tematowi otworzyłem oczy i mam nadzieję, że inni też to zrobią.

*Tam ktoś wyżej wstawił link z YT o tym, że Jackowi nie wyszły poradniki na temat kursów wielokrotnych orgazmów, czy innych masaży. Teraz ten Pan przeniósł swoją "WIEDZĘ" na temat bycia krezusem. Czy to nie kurwa komiczne Waszym zdaniem?

Zapewne jakby wiatr zawiał w 2020 roku w stronę pieczenia bułek, założę się, że Jacek W. byłby ekspertem od pieczenia bułek i wyrobu ciast. Ekspert od wszystkiego... No ludzie kochani kurwa, jak tu nie zhejtować jak ktoś się aż prosi oto.

Ja poświęciłem mu swój czas oglądając jego kanał, jego filmiki, dzisiaj patrzę na siebie jak na debila, idiotę, kretyna, kogo ja oglądałem? Gościa który "wydawnictwem" nazywa 2 książki z czego jedna to poradnik zdjęć z pozycjami seksualnymi. Jego promocje i marketing zostały wyśmiane na forum lubimyczytac, bo zatrudnił zapewne jakiś gimbusów za "koszt pizzy". Gościa który oficjalnie ma jednoosobową działalność produkcji ulotek, tak wygląda jego "potężna korporacja" w rzeczywistości. :shock:

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Spuśćcie trochę z tonu, jeśli ten wątek ma przetrwać http://muratordom.pl/prawo/porady-prawn ... 11713.html + http://www.eporady24.pl/negatywna_opini ... ,8067.html Swoją drogą przeglądnąłem kiedyś kilka jego nagrań, które umieścił na YT. Wtedy nie było tego wątku, nawet nie szukałem opinii innych na jego temat. I też nabrałem się na tę otoczkę wielkiego biznesmena. Nic nie kupowałem dla jasności, ale z ciekawości zajrzałem na jego kanał i przeglądnąłem kilka nagrań które umieścił, a tu takie kwiatki...

Proszebardzo

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Proszebardzo »

Tutaj takie streszczenie jego histori. http://www.mistrzmotywacji.pl/blog/o-mnie/

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Trzeba przyznać że wyobraźnię to ma nadzwyczaj wybujałą. To samo pieprzenie co na YouTube. ZERO konkretów. Gdzie jest nazwa tego biura podróży które rzekomo Jacek stworzył? Jak nazywa się ta platforma do promocji barów i pizzerii którą stworzył?
Gdzie są te blogi z jego zainteresowaniami? Czy mistrz seksu, motywacji i wielokrotnych orgazmów u kobiet napisał jakiegoś bloga na te tematy?
Czy to wodolejstwo, do którego ktoś tu podał wcześniej link Jacek nazywa infoproduktem?
W Polsce nikt tego nie kupuje a on to na czterech kontynentach sprzedaje? - Nie wierzę że tam tacy idioci mieszkają.
600 stron posiada? Może ktoś podać chociaż 5 jego stron?
Z czego ten 7 cyfrowy obrót generują? Z tego że są?
Ja też mam stronę internetową i wiem ile pracy trzeba w to włożyć żeby cokolwiek zarobić. Już go widzę jak działa na 600 stronach. Widziałem jego jedną stronę "mistrzmotywacji.pl" i to mi wystarczy - spójrzcie sami jak ona wygląda.
Zresztą co tu dużo mówić? Kurs 1 mln też był zapowiadany jak światowy hit a co na nim było? Jedno wielkie G....
Sorry Jacek ale ja już twojego shitu nie kupię.

-rookie- spokojnie, wszystko co do tej pory napisaliśmy o Jacku jest prawdą, więc nie ma czego się obawiać...

klnq
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 24 gru 2016, 23:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: klnq »

Ciekawe zjawisko na nowym filmiku od Jacka.
25 komentarzy, ani jednego widocznego.
Prawdopodobnie czekają na zatwierdzenie :)

Obrazek

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Dokładnie. Pisaliśmy już o tym że Jacek jest uczulony na komentarze, które nie są mu na rękę.
Kto by oglądał te jego wypociny na YouTube czy płacił mu za jakiekolwiek "kursy", znając całą prawdę o nim?

Na YouTube można ustawić sobie tak żeby nie było widać komentarzy przed zatwierdzeniem i Jacek z tego korzysta.
Gdyby nie ta funkcja, raczej jego kanał sukces.pl nie miał by racji bytu.

Można to zrobić w prosty sposób:

Zatwierdzanie komentarzy przed publikacją
Możesz określić, że chcesz zatwierdzać wszystkie nowe komentarze, zanim zostaną opublikowane na Twoim kanale lub przy Twoim filmie.
Komentarze do filmów
Znajdź film w Menedżerze filmów.
Kliknij Edytuj pod filmem.
Kliknij Ustawienia zaawansowane.
W ustawieniu „Zezwalaj na komentarze” wybierz Zatwierdzone

Sam fakt że Jacek korzysta z tego narzędzia mówi o nim wiele...
W każdym razie jak można takiemu człowiekowi ufać?

ODPOWIEDZ