Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
soniaxsn
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2016, 12:17

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: soniaxsn »

jackub pisze:Whoknew8…
Kolejny raz zadziwiasz mnie swoim specyficznym sposobem myślenia, takim czarno białym …
Czy gdziekolwiek napisałem lub dałem wyraz temu o wątku? To nie są moje słowa ani myśli…
Ok. może mój sposób wysławiania jest niedoskonały podam więc w punktach…
1. uważam że miejsce walki wybrane dla walki z Jackiem jest niefortunne… jest wiele innych miejsc sensowniejszych, gromadzących więcej ludzi zainteresowanych tematem
2. to co ty uważasz nie koniecznie musi być prawdą… (to odnosi się do mnie również) twierdzenie że 90% ludzi googluje na temat kursu zanim go kupi to mocno przesadzone, myślę że nawet ci którzy tu wpadną a są napaleni potraktują to jako „odreagowanie nieudaczników” mnie na pewno się uda….
3. Jak nie masz czasu na podejmowanie rozsądnych zaplanowanych akcji to wychodzi na moje bo tylko odreagowujesz a nie chcesz kogokolwiek ochronić…. Nie oszukuj się.
4. Zmowa milczenia -- chyba coś źle oceniasz, to żadna zmowa, zmowa to zorganizowane działanie, zorganizowanie działania że nic nie będziemy robić to … śmieszne
5. Nigdzie nie piszę że źle robicie, a że robicie na odwal się, albo nie dość dobrze, parę wpisów, trochę zamieszania, da się wygooglować i wporzo…. To cały wasz plan.
6. Siła oddziaływania akcji Jacka jest 100 razy większa niż wasze zamieszanie w googlach… ludzie znajdujący kurs są napaleni, słabo radzą sobie ze sobą potrzebują pomocy i tam im się to obiecuje … to jest przekaz który działa na ich wyobraźnie, wasze działania mają charakter pomówień niezadowolonych ludzi. Tylko ja podałem proste wyliczenie matematyczne ukazujące bezsens zaproponowanego przez Jacka biznesu nikt z was ….. wy tylko mówię Jacek beeee
Ludzie szukający i sprawdzający różne rzeczy na ogół sobie radzą w życiu i nie do nich ten kurs jest skierowany, więc tylko odpędzacie tych którzy i tak by pewnie w końcu na kurs nie poszli…
Miałem na celu uzmysłowić wam jak słabe są wasze działania, a nie zabronić wam tych działań. Oczywiście że mniej jest więcej niż nic….
I na koniec Ty byś zrobił, Ty byś nie zrobił…. TY nie oznacza wszyscy nie oznacza większość, mniejszość w statystyce Ty się nie liczysz… (ja zresztą również)
Podsumowując powtórzę…
Działania podjęte na tym forum są słabe i nie spełnią waszych oczekiwań, za tydzień o tym zapomnicie a Jacek dalej będzie robił swoje „miliony”
Ponieważ widzę, że moje wysiłki nie znajdują zrozumienia, nawet woli zrozumienia, że nie jestem waszym wrogiem, tylko recenzentem, staram się ocenić wasze wysiłki ich efektywność. Poddaję pod wątpliwość skuteczność waszych działań przez co pozbawiam was komfortu psychicznego, że zrobiliście co należy. Jest to mój ostatni wpis w temacie… wszystko zostało powiedziane….
Róbta co chceta
mylisz się, ja byłam mocno napalona na kurs a i tak szukałam opini pytałam wszystkich, potem trafiłam na to forum i zrezygnowałam w ostatniej chwili i odzyskałam pieniądze

Proszebardzo

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Proszebardzo »

Ja również miałem zamiar kupić kurs. Gdyby nie ten wątek to kupiłbym kurs.

DG1k97
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2016, 17:40

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: DG1k97 »

To samo u mnie. Miałem otwartą stronę banku i szykowałem się do przelewu, ale w ostatnim momencie postanowiłem jeszcze raz przeszukać internet.
Ten wątek jest bardzo przydatny, i oby jak najwięcej osób go przeczytało

katon01
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 03 sty 2017, 16:25

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: katon01 »

jackub - chce przekazać, że trzeba te wypociny przenieść do innego miejsca lub dać linki wszędzie gdzie jest Jacek, żeby inni też mogli zapoznać się z tematem.

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Ja kupiłem kurs i zrezygnowałem w ostatnim momencie. Szukałem wtedy jakichkolwiek informacji na temat kursu Jacka ale niczego nie znalazłem.
Teraz miałbym sprawę ułatwioną, więc bardzo by mi pomogło to forum w podjęciu decyzji.
Jackub, jeżeli Ciebie temat nie interesuje i nie dotyczy, po prostu nie wchodź na to forum. W czym widzisz problem?
To, że akurat forum zostało założone w tym a nie innym dziale nie jest może najlepsze ale ważne że cokolwiek można wkońcu znaleźć na temat przekrętów Jacka...

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Jak sądzę chodzi o to, że to forum dotyczy rynku forex, a ten Wasz bezsensowny bełkot nie ma z tym nic wspólnego ;)

katon01
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 03 sty 2017, 16:25

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: katon01 »

Jak sądzę chodzi o to, że to forum dotyczy rynku forex, a ten Wasz bezsensowny bełkot nie ma z tym nic wspólnego ;)
Pablo90 - świetnie to ująłeś :564:

Tutaj większość chce coś zrobić ale im to nie wychodzi. Przychodzi mi do głowy historyjka, żeby jeździć pustymi taczkami bo szkoda czasu na to żeby ich załadować :lol:. Czyli robią to bezcelowo.

Podsumowując jak już ktoś napisał. Nie jest to miejsce na tego typu osądy. Widzicie, jakbyście przerobili kurs Jacka to byście wiedzieli jedno "NIE OGRANICZAJ SIĘ !!!" jak coś robić to idź na całość.

jackub

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Czy ktoś z was wie co to jest mądrość? Czy ktoś z Was wie co to jest wiedza? Jak się staje mądrym? Jak się zdobywa wiedzę? Kto naprawdę myśli, że za 3000 PLN kupi mądrość?
Czy da się za 3000PLN zostać mądrym wcześniej będąc głupim?
Nie przyznawajcie się do tego, że mieliście zamiar kupić mądrość za 3000 PLN .... trochę wstyd, coś za tanio jak za mądrość, nie uważacie?
Co wynika z powyższego wywodu? NO, że wcześniej byliście....... coś się zmieniło?
Chcecie prowadzić jakąć dyskusję ? Coś udowodnić?
Przechodzicie z jednego stada do drugiego.... ktoś z was rozumie o czym piszę?

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

jackub pisze:Czy ktoś z was wie co to jest mądrość? Czy ktoś z Was wie co to jest wiedza? Jak się staje mądrym? Jak się zdobywa wiedzę? Kto naprawdę myśli, że za 3000 PLN kupi mądrość?
Czy da się za 3000PLN zostać mądrym wcześniej będąc głupim?
Nie przyznawajcie się do tego, że mieliście zamiar kupić mądrość za 3000 PLN .... trochę wstyd, coś za tanio jak za mądrość, nie uważacie?
Co wynika z powyższego wywodu? NO, że wcześniej byliście....... coś się zmieniło?
Chcecie prowadzić jakąć dyskusję ? Coś udowodnić?
Przechodzicie z jednego stada do drugiego.... ktoś z was rozumie o czym piszę?
Nie wiem czy jest sens dyskutować z człowiekiem który uważa się za najmądrzejszego na tej planecie. Pochwal się może ile za tę mądrość zapłaciłeś skoro 3000 zł. to za mało?
Czemu taki guru jak Ty wogóle traci czas na tak przyziemnym forum?
Przecież dla Ciebie jesteśmy za głupi czyż nie?

jackub

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Znowu, kolejny mądry przypisuje mi cechy czy słowa których nigdy nie wypowiedziałem... ani nie miałem zamiaru powiedzieć.
Nic nie zrozumiełeś, zaatakowałes personalnie bo brak ci argumentów merytorycznych , prawdziwych zupełnie jak w przypadku Jacka, ten sam mechanizm ...... KLASYKA ONETU. Wkurzyłeś się i odreagowujesz.... Przez przypadek tez mam na imię JAcek... jakie pole do spekulacji, co? Wszystkie Jacki to mądrale, tak?
Tak, jesteście niemądrzy, starałem się długo i delikatnie to dać to do zrozumienmia, dokonujecie odwetu ubierając to w szatki szlachetnej działaności... jak to poprawia samopoczucie... (ego połechtane po porażce, co?) byle gdzie nie bacząc o efekty aby wylać swoje żale....
Twoje pytanie ... "ile za tę mądrość zapłaciłeś skoro 3000 zł. to za mało?" opisuje twój stan mentalny dokładnie... zrozumienie przekazu ZEROWE ... kurs by ci w niczym nie pomógł, sorry
Powodzenia

ODPOWIEDZ