Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

...

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Oto on, mistrz sukcesu
Da Ci bon, rady jak unikać stresu
Majbach na filmiku
Zdrętwiał Ci Pan od siku
Nie martw się, jest ryż
Zalej wodą, włóż tam też
Z Trumpem bite piony
Z Jackiem jesteś ustawiony

[ref.]
O sukces my tak klaskamy
O jejeje jak jest super

O sukces my tak klaskamy
O jejeje jak jest super
[/end]

Wjeżdża witamina ce
sukces pierdoli policje wiesz ocb
zero mandatów, śmiga bez strachu
magia prawilności, to kołcz w gotowości
hydraulik wkurwiony, jacek rozbawiony
ukrainki za pięć koła, miss szkoły robi loda
siedmiocyfrowe kwoty, na promnet takie są obroty
albumy na stole, nogi rozstawione
miedziane tulipany, kupuj to bo inaczej jesteś pojebany

[ref.]
O sukces my tak klaskamy
O jejeje jak jest super

O sukces my tak klaskamy
O jejeje jak jest super
[/end]

najpierw power banki, potem po tantrze są skakanki
eliksir młodości, subskrybuj to więcej gości
kod atrakcyjności, wedle swojej wości
geniusz na umyśle
jacek Ci zaraz tryśnie
franklin się patrzy, ty jesteś straszny
rusz dupe oferta, ty jesteś już miękka
to nie komercyjny rap
a ty po dupie się drap

[ref.]
O sukces my tak klaskamy
O jejeje jak jest super

O sukces my tak klaskamy
O jejeje jak jest super
[/end]

szkolenia są za darmo, na hawajach jest dość parno
z bratem bite piony, za 5 koła ci pomoże
nazwij go informatyczny doktorze
głośniczki za dwa złote, sukces jest handlowym kotem
szarpanki o spodnie, w piątek filmik w Kodnie
maraton uśmiechu, przebiegłem go człowieku
ateny, rzeźnika, sahara?
Ja już Ci mówię nara

[ref.]
O sukces my tak klaskamy
O jejeje jak jest super

O sukces my tak klaskamy
O jejeje jak jest super
[/end]

to nie koniec przyjacielu, chce wycisnąć z bardzo wielu
moja laska co sobote trafia w lotto
ja jej mowie dzis na ostro
pięć set firm do ogarnięcia
hejterzy szukają mojego podcięcia
lemoniada za komuny, mój ziom wyjechał i nie poszedł do budy
najlepsze oceny w klasie
twoje światło przy mnie właśnie gaśnie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj braaaaa

[ref.]
O sukces my tak klaskamy
O jejeje jak jest super

O sukces my tak klaskamy
O jejeje jak jest super
[/end]

[SKRECZE]

Sezam
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 04 mar 2017, 17:57

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Sezam »

Z racji tego, że z tego tematu został śmietnik zachęcam wszystkich chętnych do komentowania na grupie Facebookowej. Będzie przejrzyściej.

Facebook :arrow: WISNIOWSKIOPINIE
https://www.facebook.com/groups/wisniowskiopinie/

Od administratora grupy:

"W trosce o przedstawienie użytkownikom internetu faktycznej, niezmanipulowanej opinii ludzi, którzy znają Jacka Wiśniowskiego poprzez oglądanie nagrań lub użytkują jego produkty, zachęcam do pozostawienia komentarza, który zostanie widoczny dla wszystkich użytkowników internetu w niezmiennej, oryginalnej formie, bez względu na rodzaj zaprezentowanej opinii, wykluczając komentarze, które będą swą treścią łamać Polskie Prawo lub regulamin Facebook, a w wyniku naruszać funkcjonowanie tej grupy. Wyłącznie autorzy komentarzy odpowiadają za ich autentyczność."

Loonar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 10:42

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Loonar »

Śmietnik się zrobił, ale taka prawda, że biznesy, blogi, produkty, które przedstawia Jacek nie mają jakiejś ogromnej wartości. Ten ostatni link o edukacji seksualnej to chyba wisienka na torcie. Nie wiem co jeszcze można tu pisać, bo chyba jedynie komentować jego filmy tu, bo u siebie wprowadził cenzurę i ewentualnie jakieś nowy produkty.
Co do grupy na fb, to niektórzy mogą sobie nie życzyć, żeby ich wypowiedzi były z ich prywatnych kont. Owszem sam Jacek powiedział, że na fb jest mniej chamstwa itd. ale też należy brać pod uwagę, że ktoś może nie chcieć być identyfikowany z człowiekiem, który głosi np. takie mądrości o seksie. Co ja bym powiedział znajomym na fb, jakbym skomentował bloga oświecony kochanek? Każdy pomyślałby, że czytam takie rzeczy :D Poza tym, wszystko jest w jednym miejscu, co akurat dla Jacka jest bardzo dobre. Bo wie na bieżąco co ludzie myślą o jego produktach, filmach, wypowiedziach itd. W każdej chwili może napisać do admina, że zostały naruszone jego dobra osobiste i ma prawo poprosić o usunięcie części wypowiedzi.
Co do reszty komentarzy, ok... sam napisałem głupi komentarz. Ludzie napisali wierszyki, żeby pokazać jak bardzo te biznesy ich śmieszą. Cały kontekst tego tematu w pewien sposób także satyrycznie komentuje jego historyjki np. o selerze, miss szkoły itd. Na fb mogłoby to być wyrwane z kontekstu. Grupa na portalu społecznościowym raczej nie wypali, a wątpię, żeby ludzie zakładali fikcyjne konta :)

mix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:54

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mix »

@Kreaster - Mistrzowsko podsumowałeś działalność Jacusia, ogłupiacza ludzi :lol: :564:
Nic tylko nagrać płytę i zgarnąć milion...

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Dla mnie to najlepsze:
Maybach w którym się coś "włancza" i wcale nie czuć zapachu skóry a pachnie skórą...
:D :D :) :lol: :lol:

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Wracam sobie w Poniedziałek z lotniska Okęcie. Jadąc ulicą Żwirki i Wigury spojrzałem na pewien blok z zielonymi elementami balkonowymi. Coś mi zaświtało i...

Kiedyś szukając informacji na temat Jacka znalazłem ten właśnie blok na google maps. Jacek sprzedając swoje konserwy motywacyjne podał właśnie taki adres:

http://akcjasukces.pl/zamawiam/tx/regulamin-sklepu

Jest to chyba były adres FIRMY PROMNET, który obecnie mieści się w Dębicy tam gdzie mieszkał. Były adres był taki:

-Promnet, ul. Zwirki i Wigury 5/7, 02-143 Warszawa

Tak pisze w regulaminie w wyżej wymienionym linku. Wystarczy kliknąć. Zresztą w internecie można znaleźć ten stary adres jego firmy-PROMNET.

https://www.google.pl/maps/place/%C5%BB ... 1069?hl=pl

oraz

https://www.google.pl/maps/place/%C5%BB ... 1069?hl=pl

oraz

https://www.google.pl/maps/place/%C5%BB ... 1069?hl=pl



Tak wygląda ten blok. Milioner Jacek co zarabiał miliony złotych w samej tylko Polsce, przez wiele czasu mieszkał prawdopodobnie w tym bloku. Myślę, że wynajmował mieszkanie lub faktycznie je kupił i je sprzedał. Oczywiście mogę się mylić, jednak Jacek nigdy nie ustosunkował się do stawianych mu pytań, tylko je omija. W trzecim linku widać mieszkanie na sprzedaż, które nie ocenzurowało google. Być może to on sprzedaje...Fakt faktem, tam mieszkał według danych, które sam podał do niedawna.

Blok jak blok. Nic szczególnego, jednak rzuca cień na to co mówi. Ja nie twierdzę, że on nie ma prawa w nim mieszkać. Warren Buffet mieszka w tym samym domu od wielu lat. Jednak wiemy na czym Buffet się dorobił, a nie wiemy na czym Jacek, który organizuje szkolenia dotyczące pieniędzy. Jacek nie chce podać aktualnych biznesów, tylko omija te pytania, więc się niech nie dziwi, że ludzie szukają jakichkolwiek informacji na jego temat, na podstawie, których można wywnioskować pewne wnioski.

Ja mieszkam już w lepszym bloku, bo jest strzeżony, a do milionera mi bardzo daleko. Blok jak blok, nic specjalnego. Zwykły bloczek z początku lat 90 najprawdopodobniej....

Tak czy siak jak go podziwiam, bo ładnie ogarnął ten temat jeśli chodzi o sprzedaż. To jest mistrz autoprezencji i budowania autorytetu jak dla mnie.

Loonar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 10:42

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Loonar »

Myślę, że nie należy popadać w tego typu obłęd, że powinniśmy śledzić każdy ruch Jacka :) Blok jak blok, mógł wynająć, albo kupić. Jest to jego prywatna sprawa. Owszem wygląda przeciętnie, ale z drugiej strony, jakby kupił wypasioną wille z basenem, musiałby korzystać z usług ogrodnika, opłacać agencję ochrony, sprzątaczkę (ją podobno ma, ale cena by wzrosła) itd. Jeżeli nie ma rodziny, tylko jak twierdzi ma dziewczynę, która może mieszkać u siebie, to taka willa nie jest mu potrzebna.

Jacek nie ustosunkował się do naszych pytań, (sam byłbym ciekawy wielu rzeczy i o kilka bym zapytał), bo... po co? Serio, jego prawnik zapewne mu to doradzał, żeby pod żadnym pozorem nie odpowiadał sam na ten film Marszałkowskiego, albo na posty tu. Z prostego powodu, nie jesteśmy żadnymi organami przed którymi musi odpowiadać na pytania. Taki Marszałkowski, robi fajne filmy, ale film o Jacku nie był obiektywny. Chciał go na siłę "zdemonizować", teraz napisał jakąś aktualizację do tego Geniusza Jacka, wychodzi na to, że się pomylił i tłumaczył się, że nikt nie odpowiadał na jego maile. Czyli jakby nie patrzeć punkt dla Jacka, mimo, że ten nie odpowiedział, tylko coś tam pod nosem napomknął o prokuraturze. Jedyne co mógłby Jacek zrobić, to samemu wybrać kilka postów z forum i zrobić o tym materiał. Sam przecież widzi, że ludzie będą szukać dalej, a będą, przez to jaki rozgłos zrobił tym kursem i jakie niezadowolenie to wywołało.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Loonar pisze:Myślę, że nie należy popadać w tego typu obłęd, że powinniśmy śledzić każdy ruch Jacka :) Blok jak blok, mógł wynająć, albo kupić. Jest to jego prywatna sprawa. Owszem wygląda przeciętnie, ale z drugiej strony, jakby kupił wypasioną wille z basenem, musiałby korzystać z usług ogrodnika, opłacać agencję ochrony, sprzątaczkę (ją podobno ma, ale cena by wzrosła) itd. Jeżeli nie ma rodziny, tylko jak twierdzi ma dziewczynę, która może mieszkać u siebie, to taka willa nie jest mu potrzebna.

Jacek nie ustosunkował się do naszych pytań, (sam byłbym ciekawy wielu rzeczy i o kilka bym zapytał), bo... po co? Serio, jego prawnik zapewne mu to doradzał, żeby pod żadnym pozorem nie odpowiadał sam na ten film Marszałkowskiego, albo na posty tu. Z prostego powodu, nie jesteśmy żadnymi organami przed którymi musi odpowiadać na pytania. Taki Marszałkowski, robi fajne filmy, ale film o Jacku nie był obiektywny. Chciał go na siłę "zdemonizować", teraz napisał jakąś aktualizację do tego Geniusza Jacka, wychodzi na to, że się pomylił i tłumaczył się, że nikt nie odpowiadał na jego maile. Czyli jakby nie patrzeć punkt dla Jacka, mimo, że ten nie odpowiedział, tylko coś tam pod nosem napomknął o prokuraturze. Jedyne co mógłby Jacek zrobić, to samemu wybrać kilka postów z forum i zrobić o tym materiał. Sam przecież widzi, że ludzie będą szukać dalej, a będą, przez to jaki rozgłos zrobił tym kursem i jakie niezadowolenie to wywołało.
Wiesz. Blok jak blok, ale skoro mówisz, że zarabiasz siermiocyfrowe kwoty. Obracasz milionami, jesteś rentierem, a firmę masz mieszczącą się w jakimś starym bloku, no to coś tu nie halo jest. To tak jakby jakiś bank mieścił się w prywatnym mieszkaniu w bloku. Budzi zaufanie? Nie!!! Skłania do zadawania pytań, które zadajemy i na które nie dostajemy odpowiedzi. Gdyby Jacek pokazał czarno na białym. Na czym się tak naprawdę dorobił i dorabia. Jakie ma biznesy, które mu taki obrót generują i to udowodnił, to dla mnie może i mieszkać w śmietniku, bo to jego sprawa. Przypominam, że Jacek o pieniądzach, biznesach, rentierstwie mówił już od bardzo długiego czasu, a okazuje się, że mieszkał/wynajmował mieszkanie w starym jakimś bloku z lat 90'.

Ten adres bardzo często pojawiał się przy jego firmie Promnet, o której też za wiele nie wiemy. Praktycznie nic. Agencja reklamowa, którą jest PROMNET mieściła się swego czasu w takim blok, a teraz w rodzinnym domu w dębicy. To skłania do zadawania pytań, tym bardziej, że mowa jest o biznesach/pieniądzach i kursach za 3000. To skłania do zadawania pytań-Czym jest ten cały PROMNET?

Adrian Kołodziej jeden ze specjalistów ds. marketingu też robi kursy takie jakie robi Jacek. On nie ukrywa na czym się dorobił. Jego firma mieści się bodajże jego domu, który zbudował za pieniądze zarobione w internecie. On nie jest tajemnicą taką jaką jest Jacek i o to w tym wszystkim chodzi. Chodzi o prawdę, której Jacek unika. Nie wiem czemu.
Ostatnio zmieniony 02 lis 2017, 14:38 przez KAZIKGAZIK, łącznie zmieniany 1 raz.

Loonar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 10:42

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Loonar »

Ja akurat na takie rzeczy bym przymknął oko, bo jeżeli wyjeżdża dość często i w domu, który wynajmuje/kupił bywa raz na jakiś czas, to willa nie jest mu potrzebna. Idzie po taniości, tak samo jak mówił, że kupił koszulę taniej, bo negocjował ze sprzedawcą. Jeżeli prowadzi taki tryb życia, że oszczędza na wielu rzeczach i jak sam mówił, nie opłacało mu się zatrudniać grafików, księgowego itd. to jak dla mnie jest to spójne. Ma oszczędny tryb życia i zachęca do kontroli swoich wydatków.
Bardziej mnie ciekawi czemu człowiek, który wymyślił gumki w puszce i chce za to 20 złotych, sprzedaje produkt przez jego firmę? :) I czemu ten produkt ucichł, a człowiek, który to wymyślił pozostaje anonimowy. To już jak dla mnie spójne nie jest i takie rzeczy mógłby na kanale opowiedzieć.

EDIT:
A czemu to ukrywa? Pewnie dlatego, że wiele jego biznesów są z branży erotycznej, podrywania, szkoleń tantry itd. Mało który człowiek chciałbym być rozpoznawalny jeżeli chodzi o takie branże. Jakby nie patrzeć, tego typu działalność związane z seksem, są jedne z najbardziej opłacalnych i moim zdaniem można przyjąć, że Jacek zarobił duże pieniądze właśnie na tym. Nawet większe niż pracował w branży reklamowej. Pewnie chce uniknąć różnych dziwnych pytań z tym związanych :)
Ostatnio zmieniony 02 lis 2017, 14:52 przez Loonar, łącznie zmieniany 1 raz.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Loonar pisze:Ja akurat na takie rzeczy bym przymknął oko, bo jeżeli wyjeżdża dość często i w domu, który wynajmuje/kupił bywa raz na jakiś czas, to willa nie jest mu potrzebna. Idzie po taniości, tak samo jak mówił, że kupił koszulę taniej, bo negocjował ze sprzedawcą. Jeżeli prowadzi taki tryb życia, że oszczędza na wielu rzeczach i jak sam mówił, nie opłacało mu się zatrudniać grafików, księgowego itd. to jak dla mnie jest to spójne. Ma oszczędny tryb życia i zachęca do kontroli swoich wydatków.
Bardziej mnie ciekawi czemu człowiek, który wymyślił gumki w puszce i chce za to 20 złotych, sprzedaje produkt przez jego firmę? :) I czemu ten produkt ucichł, a człowiek, który to wymyślił pozostaje anonimowy. To już jak dla mnie spójne nie jest i takie rzeczy mógłby na kanale opowiedzieć.
Nikt tu nie mówi o Willu no coś Ty. Podam Ci przykład Krzysztofa Króla. Gość jasno pokazuje jakie miał oraz ma firmy. Podaje przykłady ze swojego życia. Pokazuje jak mieszka, czym jeździ oraz jak podróżuje. Oczywiście tak samo jak Jacek robił Kursy o uwodzeniu, a teraz motywacji i pieniądzach. On to pokazuje i z niczym się nie ukrywa. Pokazuje na czym się dorobił.

Jacek, opowiada tylko: ile zarabia, że jego firma w Polsce generuje miliony. Głównie zarabia w USA. Jednak nie mówi szczegółów a jak się go o to zapyta, to się denerwuje lub unika odpowiedzi. Nigdy nie powiedział czy obecnie się zajmuje. Jak opowiada to ciągle te same historie, które każdy zna na pamięć.

Streszcza ciągle wiedzę z książek oraz przytacza sytuacje gdzie, "poznał pewnego pana...". Zero konkretów tylko ciągle to samo. Jedyną wzmianką o nim i jego biznesie jest ten cały PROMNET.

Więc skoro ktoś mówi o siedmiocyfrowych kwotach, że zarabia to ja mam prawo takiej osobie zadawać pytania i zrobię to jak zacznie znów swój objazd po Polsce, gdzie będzie zbierał ludzi na swój KURS jak mu nowe subskrypcje wpadną.

Odnośnie jego branży seksualnej. To jak sam wspominał tylko ułamek jego działalności, a gdzie reszta?

ODPOWIEDZ