IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Szwajcar pisze:Akhh
Nie mieli żadnych podstaw do przetrzymywania moich pieniędzy. Bonus nie był nawet muśnięty.
Widzę, że nadal oferują te bonusy, w takiej samej formie.

Rozmawiałeś z kimś od brokera o tym braku wypłat?

Nie z IronFX nie było nikogo (albo byli prywatnie - nie w tych swoich wspaniałych kurtkach). Z Iron nie współpracujemy od chyba dobrych dwóch lat i nie mam tam kontaktów.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
Robek86
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 22 maja 2012, 23:14

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Robek86 »

Kilkanaście procent tylko nie otrzymuje swoich pieniędzy, dobre sobie. A na jakiej podstawie zostałem zaliczony do tych kilkunastu procent?? Co mnie obchodzi, ich regulamin, czytam takich regulaminów jak 99% ludzi, umowy tak, ale nie regulamin, prawa nie złamałem (no własnie po to jest broker a nad nim nadzór) nikogo nie okradłem, robiłem to smao co wielu inwestorów, ale kasy nie chca mi oddać. Gdzieś w temacie jest napisane, że jakiś ludź wpłacił kase i nie otworzył nawet jednej pozycji i chciał wycofać forsę bo się rozmyslił i co? I ma to samo, to jest kpina. W normalnym kraju jak Polska nikt nie ma prawa ci zatrzymać kasy z jakiegokolwiek powodu bez wyroku sądu PRAWOMOCNEGO oczywiście jak bank bankrutuje i nie wypłaci to jest to wiadoma sytuacja brak kasy.
Skoro coś im nie odpowiada to czemu przez 3 miesiące nie został wobec mnie wystosowany akt oskarżenia?? A jak nie zbankrutowlai to ja chce odzyskac moja kase.
Głupkowate tłumaczenie regulaminu i śledztwa. Phi, to teraz oni łamią prawo bo nie oddają mi mojej kasy, a to przywłaszczenie, przywłaszczenie to przestępstwo.

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

świeżutki wywiad z CEO, w sumie o dupie Maryni, ale komentarze poniżej -- bezcenne
http://leaprate.com/2015/06/ironfx-ceo- ... interview/

-- 04 cze 2015, 19:58 --

https://www.atozforex.com/news/whats-ha ... b-rahimov/


co i raz ktoś odchodzi z irona....

Pioterrr
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2015, 19:26

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Pioterrr »

Witam
Odzyskałem swoje pieniądze po interwencji Pana Adama Sokolika. (dnia 2015-06-02 i dnia 2015-06-08)
Pierwszą wypłatę zgłosiłem 29.04.20015 a drugą 19.05.2015. Do dnia 01.06.205 nie otrzymywałem pieniędzy. Tydzień temu po rozmowie z konsultantem ironfx który wmawiał mi że środki są zablokowane z powodu nadużycia bonusu, zdecydowałem się na współprace z Panem Adamem Sokolikiem. Od zgłoszenia się do niego do wypłacenia pieniędzy z ironfx minął tydzień.

Co do ironFX...
Od kiedy zacząłem dopytywać mojego menadżera konta o wypłatę przestał odpisywać na maile. Telefon podany do niego odbierał kto inny. Brak słów na takie podejście do klienta…

Życzę wszystkim poszkodowanym odzyskania pieniędzy i nigdy więcej tylu stresów i nerwów.

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Kolejny filar IronFX opuszcza firmę ...
https://www.atozforex.com/news/evan-tzi ... th-ironfx/

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Gość, który pewnie dopracowywał agresywną sprzedaż i wymyślił część rzeczy, przez które IronFX się rozsypał.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

No i proszę ! Szwajcar i kilku innych odzyskało swoje pieniądze.
Gratulacje!
W zasadzie to gratulacje należą się panu Sokolikowi.
Wychodzi na to, że ci co nazywali go oszustem i próbowali zdyskredytować byli pracownikami Irona.
To oczywiście ironia (niezamierzona gra słów :) ) z mojej strony bo od początku było wiadomo kim są obrońcy brokera.
Zwyczajni klienci nie bronią nigdy zażarcie firmy, z której usług korzystają.
Jeśli Iron chce znaeźć nowych klientów to musi chyba zaproponowac bonus 1000 % . Wtedy wpłacę do nich 300 zł :P
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

HTR
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 20 lis 2014, 20:31

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: HTR »

MarioDM pisze: Jeśli Iron chce znaeźć nowych klientów to musi chyba zaproponowac bonus 1000 % . Wtedy wpłacę do nich 300 zł :P
a ja nawet 50 zł -))

Jeśli chodzi o adamsokolik to od początku czytałem wątek i powiem szczerze, że nie wierzyłem w te usługi (sam nie mam żadnego konta real, ale lubię wiedzieć co się dzieje w 'świecie', dlatego śledzę sporo wątków) Tym bardziej, że tam były jakieś przepychanki w stylu dwóch róznych maili, dwóch róznych podpisów itd..

Najważniejsze, że kancelaria się popisała i udało Wam się odzyskać kasę! BRAWO!

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

MarioDM pisze:No i proszę ! Szwajcar i kilku innych odzyskało swoje pieniądze.
Gratulacje!
W zasadzie to gratulacje należą się panu Sokolikowi.
Wychodzi na to, że ci co nazywali go oszustem i próbowali zdyskredytować byli pracownikami Irona.
To oczywiście ironia (niezamierzona gra słów :) ) z mojej strony bo od początku było wiadomo kim są obrońcy brokera.
Zwyczajni klienci nie bronią nigdy zażarcie firmy, z której usług korzystają.
Jeśli Iron chce znaeźć nowych klientów to musi chyba zaproponowac bonus 1000 % . Wtedy wpłacę do nich 300 zł :P
to w takim razie ja obiecuje od dowolnej wpłaty bonus 10000%. Na priv podam nr. konta do wpłat. Bardzo proszę o dowolne wpłaty. :mrgreen: Z góry jednak uprzedzam-- wypłata jest niemożliwa(ani bonusa ani depo)

MarcinPOL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2015, 22:30

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: MarcinPOL »

Witam wszystkich,

Broker IronFx nie wypłacił mi od początku lutego moich pieniędzy. Mam w IronFx ponad 57 tysięcy PLN.
Minęły już ponad 4 miesiące i nadal nic. Załączam screen z wypłatą.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ