IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

chicoloco
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 24 mar 2015, 13:57

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: chicoloco »

No więc jak widać nie umiem kłamać, szczególnie jak mnie robią w konia i nerwy ciągle są trudne do okiełznania z tego powodu. Kwoty w postach podawałem nie do końca zgodne z prawdziwymi wypłatami ale dość zbliżone i nie chciałem aby znajomi mnie ewentualnie łatwo tu rozpoznali bo mówiłem im szczegółowo o kwotach ale w sumie to nie ma co tego ukrywać bo sprawa jest wystarczająco poważna.

Obrazek

jedna wypłata dotyczy faktycznie mojego rachunku o którym wstępnie nie chciałem pisać a druga konta żony, którą próbowałem nauczyć strategii Schafermeiera na Daxa o 9 rano i tak się złożyło że akurat jak próbowała na realnym rachunku zrobić boxa to przez 3 dni w lutym był taki okres że nie wyszło a później bała się ryzykować i bawi się dalej na demo, dlatego właśnie po wpłacie depozytu nic nie wygrała, żadnej transakcji a rachunek jest pomniejszony o straty z DAXa, więc jest to tym bardziej bulwersujący przykład oszustwa niż mój w którym ja depozyt już wypłaciłem a ewentualne wypłaty których nie mogę zrobić dotyczą wygranych środków, więc jak na cypryjskich marketmakerów przystało mogą kombinować i nie chcieć wypłacić wygranej

Obrazek

Dokładnie to ja zleciłem z mojego rachunku po uzyskaniu informacji (tak dopiero dwa tygodnie temu dotarło do mnie że Iron jest prawdopodobnie w tarapatach albo bankrutuje) wypłatę a po kilku dniach testowo spróbowaliśmy wypłacić z drugiego rachunku (stratnego) część depozytu - tak jak pisałem jest to z konta z bonusem z którego nic nie było wypłacane a na koncie jest jedynie mała strata ok. 800 zł.

Nigdy na tych kontach ani z innymi nie były nawet testowo prowadzone żadne operacje typu hedge czy przeciwstawne w jakimkolwiek sensie bo gram stałymi strategiami na wybicie z jakiegoś zakresu i są one powtarzane bez żadnych zmian czy komplikacji. Nie ma możliwości podpięcia mnie pod tego typu akcje bo wyłącznie gram na wybicie w dodatku wyłącznie w kierunku tych wybić i o zbliżonych godzinach porannych +/- 1h.

Wiec jak widać na foto, jedna wypłata czeka dwa tygodnie a druga tydzień bez sukcesu. Jak też napisałem szwagier zlecił wypłatę w kwocie zbliżonej do tej o której pisałem i ją otrzymał a dla odmiany inny znajomy z którym rozmawiałem w tygodniu także czeka dwa tygodnie na 1000 zł. Więc sprawa jest raczej w świetle tego co można przeczytać w świecie beznadziejna.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Jak widać nawet z małymi kwotami mają kłopot.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

małych wypłat też nie realizują, po prostu część klientów ma realizowane wypłaty normalnie, a część od lutego nie ma realizowanych wypłat wcale :evil:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Ja jestem ciekaw wyników ich wewnętrznego "śledztwa" dotyczącego nieuprawnionych niby działań inwestorów. Pytanie czy ich śledztwo będzie trwało tyle, co rosyjskie w sprawie TU 134.


Powinno się piętnować na każdym forum ich zachowania dopóki nie rozliczą się z kasy. Cienki broker, cienki.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Trejdon
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2015, 12:22

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Trejdon »

Tu macie odp dlaczego Iron nie płaci:
http://forexmagnates.com/ironfx-taken-c ... -revealed/

“This group has been placed under investigation for breach of our trading terms and pending this investigation we have put a limitation on all promotions-related withdrawals from this abusive trading strategy as we are entitled to do.”

Dotyczy to kont chińskich ale widać, że także i w innych krajach.
Nie wierz w 99% co mówią inni o inwestowaniu bo 99% przegrywa.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ziarnko prawdy może w tym być ale cała na pewno nie, bo zauważ, że wypowiadały się w tym temacie osoby, które nie korzystały z żadnych bonusów lub odnotowały straty, a i tak nie otrzymują wypłat...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Trejdon pisze:Tu macie odp dlaczego Iron nie płaci:
http://forexmagnates.com/ironfx-taken-c ... -revealed/

“This group has been placed under investigation for breach of our trading terms and pending this investigation we have put a limitation on all promotions-related withdrawals from this abusive trading strategy as we are entitled to do.”

Dotyczy to kont chińskich ale widać, że także i w innych krajach.
Czytaliśmy to i nie tylko to.....
Tak sformuowana odpowiedź nie wyjaśnia niczego, zostawia natomias tytuł IronFX to niewypłacenia pieniędzy każdemu kogo uznaja za podejrzanego o jakieś działania.... czyli potencjalnie każdego kogo chcą.... i wygląda na to że właśnie tę metodę stosują powszechnie.
Jak się nie wypłaca nie swoich pieniędzy to się przedstawia konkrety a nie stosuje wydobywczy areszt kasy....

Trejdon
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2015, 12:22

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Trejdon »

Nie bronię ich ale ludzie zrobili sobie z tego sposób na zycie:
Wpis z innego forum:
"Forget about those good old times where people were into Financial Element, now people with zero knowledge of the market want to double up their accounts within minutes.
Just go to youtube and type: Double your Forex Broker Account with the non directional bonus
There are tutorials on how to “abuse” the bonus.
The wieredst thing I saw was when I was in Turkey for a holiday last August. I met a “fund manager” who offered a week to double up account for 50% commission. And what he did was getting two people open two accounts with similar equity in and similar bonus. He would blow up one account and in return double up the other one. One person would complain other happily pay this “fund manager” his 50% commission. This guy lives the dream in Bodrum a tourist paradise and hunts tourists actually."


Zarabiają naciągacze a potem cierpną jak to zwykle bywa nie winni ludzie.

Ja jestem po tej stronie co nie ma problemu z wypłatami. Reszta pewnie musi czekać.
Iron idzie na giełdę w USA i pewnie przy okazji wszystko czyszczą.
http://www.wsj.com/articles/ironfx-glob ... 1418063771
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nie wierz w 99% co mówią inni o inwestowaniu bo 99% przegrywa.

chicoloco
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 24 mar 2015, 13:57

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: chicoloco »

Tak jak napisał jackub to brednie Irona, które mając problemy finansowe rozdmuchali żeby mieć pretekst do nie wypłącania ludziom pieniędzy. Nie interesuje mnie zupełnie takie tłumaczenie bo to tak jakby mnie policja zatrzymała i zabrała prawojazdy za spowodowanie wypadku po pijaku bo ludzie powodują takie wypadki to mi też zatrzymują. Tłumaczenie raczej do debili...

To jest absurd. Nie interesuje mnie to że ktoś hedgował sobie w ten sposób czy nie hedgował. Ja przeczytałem o takim sposobie dopiero jak zacząłem czytać o Ironie, ze już nie wypłaca i swoją drogą to sami umożliwili taki sposób i podobno niektórym proponują zeby tak przenieśli sobie środki na nowe konta - to przecież dowód na to, ze nie mają pieniędzy. Ale co mnie to obchodzi, niech sobie to ewentualnie załatwiają bezpośrednio z tymi co hedgują bo to nie mój problem ale moje pieniądze u oszustów.

Proponują podobno komuś tam (ze mną się nikt jeszcze w ogóle nie kontaktował) że przeniosą mu środki na subkonto mirror i dodatkowo ma założyć konto ECN i na nie wpłacić pieniądze i hedgować sobie pieniądze z mirrora MM na nowe konto ECN. W ten sposób przecież nakłania się kogoś, żeby przegrał z nimi pieniądze na koncie MM i odebrał sobie je z rynku ECN międzybankowego. Czyli depozyt zostaw nam kliencie a pieniądze sobie od nowa wygraj przez hedgowanie od innych klientów a nie od nas. To bankruci jeśli to prawda!!!

Zastanawiam się teraz czytając o tych oszustach jak oni mogli uczciwie zarabiać jak to wszystko jak na tym filmiku z youtube, który ostatnio tu ktoś wrzucił nie moze być rentowne. Na początek działają niby często traderzy a w rzeczywistości przedstawiciele handlowi Irona - IB, którzy za klienta który wpłaci chyba 1500 zł depozytu to polecającemu wypłacą nawet 600 USD (2200 zł na dzisiaj). Więc na początek taki nowy naciągnięty przez pseudoszkoleniowca wpłaci 1500 - 2000 zł na konto MM a za to jego wprowadzający dostaje prowizje 2200 zł. przecież to śmierdzi Giga Amber Goldem na milion kilometrów. To nie miało prawa działać.
Naciągnęli mnie przez to, ze wydawało się fajnie działać szczególnie na zleceniach stop czy na danych. Sell stop czy buy stop wchodzi bez poślizgu tak jak realizacja SL a efekt widać dopiero przy próbie wypłaty bo oszuści nie wypłacają.

Zbierali jak najwięcej klientów absurdalnie wysokim kosztem, tylko po to żeby wejść na giełdę po czym pewnie padnie ten bankrut bo jak widać to dla nich ostatnia szansa na wyciągnięcie pieniędzy tym razem od naiwnych inwestorów giełdowych.

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Nie chce mi się już szukać , ale czytałem ze odkryte zostały powiązania pomiędzy CEO IronFX-a i chinskimi IB's, że po sznureczku zalezności kocowym beneficjentem jest CEO...?
Pasuje do układanki??

ODPOWIEDZ