IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

nemoofx
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2016, 16:05

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: nemoofx »

w ziołem od nich bonus powitalny fxgiants 35$ nie wiedziałem z kim są powiązani ale może wypłacą jak zrobię odpowiedni obrót gotówki a może nie ale regulację jak czytałem mają brytyjską wiec wałka ze mną pewnie nie zrobią jak myślicie jest sens gry u nich tym bonusem do przetestowania systemu. Od tickmill też w ziołem ale z ich strony to się niczego nie obawiam niskie mają spredy ale jestem w szoku do tej pory.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No cóż, ryzyk fizyk - pytanie czy warto ;). Iron w piątek po raz kolejny zaatakował mailingiem z promocją bonusową.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

nemoofx
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2016, 16:05

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: nemoofx »

to chyba nie jest ta sama firma skoro ma inną nazwę fxgiants regulacje ma z UK to chyba powinno być wszystko dobrze. A pro po iron kiedyś pisała do mnie prywatne wiadomości jedna kobieta ich pracownik aby zakładać u nich konto ale mi się nie spodobało że jest taka nachalna pewnie bym nie zarobił tylko wszystko stracił bo byłem na takim etapie gry jeszcze sponsorowali wtedy fc barcelonę odmówiłem im ze względu na problemy na Cypr związane z lokowaniem tam pieniędzy które ciężko było wypłacić- duże kwoty. Moim zdaniem to tam już nikt nie powinien grać nawet jak zwrócą wszystkie zarobione pieniądze traderów oby tak było

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Skoro ma taką samą markę, działa w tej samej branży i bazuje na tych samych mechanizmach marketingowych to jest to TA SAMA firma ;). O tym, że Iron chce otworzyć "drugą firmę" pod nazwą Fx Giants było wiadomo już 2 lata temu. Regulacje FCA są OK ale jeśli tylko ten fakt jest dla kogoś wystarczającym argumentem, podczas, gdy na świecie brokerów nie brakuje, to cóż... Jego pieniądze i decyzja.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

nemoofx pisze:to chyba nie jest ta sama firma skoro ma inną nazwę fxgiants regulacje ma z UK to chyba powinno być wszystko dobrze. A pro po iron kiedyś pisała do mnie prywatne wiadomości jedna kobieta ich pracownik aby zakładać u nich konto ale mi się nie spodobało że jest taka nachalna pewnie bym nie zarobił tylko wszystko stracił bo byłem na takim etapie gry jeszcze sponsorowali wtedy fc barcelonę odmówiłem im ze względu na problemy na Cypr związane z lokowaniem tam pieniędzy które ciężko było wypłacić- duże kwoty. Moim zdaniem to tam już nikt nie powinien grać nawet jak zwrócą wszystkie zarobione pieniądze traderów oby tak było
Jesli chodzi o irona i fxgiants, to tak, to jest ta sama firma. Wystarczy przeczytać stopkę na stronie:
FX Giants to nazwa handlowa 8Safe UK Limited. 8Safe UK Limited jest autoryzowana i regulowana przez Financial Conduct Authority (FCA nr 585561)

IronFX jest marką 8Safe UK Limited. 8Safe UK Limited jest regulowana i nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego FCA (pod numerem licencji 585561)
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Gdyby ktoś się zastanawiał co robi obecnie ex manager biura IronFX w Warszawie, Przemysław Borecki, po tym jak został szybko pogoniony z LCG:

"przedsiębiorstwa EXP ASSET LTD prowadzonej przez Patryka Krupińskiego oraz Przemysława Boreckiego."

Źródło:
https://comparic.pl/fundacja-tjs-zlozy- ... exp-asset/

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Iron z nową kampanią - wycieczka na Karaiby lub $5k... ;)

Ponownie wysłane przez spółkę pod brytyjskimi regulacjami.
Zrzut ekranu 2017-08-01 o 09.04.58.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Inwestor2017
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 02 sie 2017, 09:27

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Inwestor2017 »

od 2 lat IRONFX nie wyplaca srodkow dla klientow a regulator CYSEC ladnie sie temu przyglada... 10,000 Polakow czeka na wyplaty i conajmniej 8,000 Wegrow, nie mowiac o innych narodowosciach. Firma byla fajna w 2012 i 2013 ale to dalekie czasy.. kazda wplata przez strone ironfx.com = game over! pozdrawiam rozsadnych!

AdamKruchy
Gaduła
Gaduła
Posty: 215
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:28

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: AdamKruchy »

Inwestor2017 pisze:od 2 lat IRONFX nie wyplaca srodkow dla klientow a regulator CYSEC ladnie sie temu przyglada... 10,000 Polakow czeka na wyplaty i conajmniej 8,000 Wegrow, nie mowiac o innych narodowosciach. Firma byla fajna w 2012 i 2013 ale to dalekie czasy.. kazda wplata przez strone ironfx.com = game over! pozdrawiam rozsadnych!

Jak widać dają sobie radę. Wystarczy dać bonus, potem jakiś konkurs i kasa leci. Może się okazać, że uda się oddać cash innym ale to ta sama firma. A regulator... szkoda gadać.

-- 04 sie 2017, 20:34 --
raposo pisze:No cóż, ryzyk fizyk - pytanie czy warto ;). Iron w piątek po raz kolejny zaatakował mailingiem z promocją bonusową.

Ja dzisiaj dostałem majl z bonusem. Ale nic z tego. Po wrzuceniu odpowiednich dokumentów strona wraca hi hi. Taki bonus IRON FX :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Iron dostał 100 mln USD od szejków z Bliskiego Wschodu, czym sam się publicznie chwali ich CEO:
https://forexclub.pl/ironfx-broker-100- ... ki-wschod/
Markos-Kashiouris-IronFX.jpg
Czyżby szansa na to, że wypłaty ruszą?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ