IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

arturmasiniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2016, 12:47

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: arturmasiniak »

Od roku trwa czyszczenie opinii w necie, już praktycznie nie widać informacji o tym jak wy.... klientów z całego świata i na nowo promocję trwają, oferują te same bonusy przez które broker upadł :569:


arturmasiniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2016, 12:47

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: arturmasiniak »

nom, zapłacili 330 tyś euro kary dla CySEC i oszukali na ponad 100 milionów, sprawiedliwość...Barcelona już ich usuneła ze swojej strony i jeszcze przez kilka miesięcy mogą sie posługiwać ich logo. W wakacje wystartowali jaki FXGIANTS i powolutku rozkrecają biznes

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

W BBC dokument już się pojawił:
https://www.youtube.com/watch?v=NwZvV4hNc2g&t=0s

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

Reasumując ludzie przestańcie być naiwni : Jeśli macie tam pieniądze pod CYSEC nie ma takiej możliwośc aby cokolwiek odzyskać, a nowy Prezydent Cypru ma koligacje z gośćmi z IRONA. Kilka miesięcy temu do dzwoniła do mnie Pani bodajżę KAJA (oczywiśćie Polskiego biura już dawno nie ma ) , że jeżeli przeniosę rachunek pod FCA mam na myśli zrobię depozyt to wtedy będzie można cześć wypłacić !!!!! a najlepsze jest to , że wiem od innego kleitna IRona , że jest zobowiązany do generowania określonego obrotu miesięcznie aby móc jakieś cząstki kasy wypłacać z FCa . Biorąc pod uwagę statystyki, że około 80 % przegrywa zabieg ze strony Irona sprytny ale niestety tyko dla naiwnych

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

http://atozforex.com/news/ironfx-says-c ... nts-facts/

-- 01 sty 2017, 11:14 --
mirek brzezinski pisze:Reasumując ludzie przestańcie być naiwni ...
Panie Mirku,
Proszę Pana bardzo o nie traktowanie ludzi jak idiotów .... Pan , zdaje się daje do zrozumienia że wszyscy są naiwni za wyjątkiem Pana samego? Tak przynajmniej wyszło dla czytającego, poszkodowanego przez IronFX...
Jeśli miała być to "dobra rada" to forma jaką przybrała jest bezsensowna i odnosząca inny skutek od oczekiwanego ...
Naturalną byłaby reakcja ... "wsadź Pan sobie taką radę w buty" ....
Odnoszę wrażenie, poprzez tę formę, że rada Pańska miała na celu podbudowanie własnego nadwątlonego ego.... i co udało się, lepiej Panu?
Szczęśliwego Nowego Roku 2017 .... proszę szanujmy się nawzajem

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

Dla Pana infroamcji , sam mam tam pending order od blisko roku czasu...

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

mirek brzezinski pisze:Dla Pana infroamcji , sam mam tam pending order od blisko roku czasu...
...
Panie Mirku, spodziewałem się, że właśnie tak jest .... więc jesteśmy to tej samej stronie

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

Oczywiśćie , że po tej samej stronie . Jestem bezpośredni i asertywny zarazem , tak też i moje wpisy które dobitnie określają kwestie takich sytuacji jak w IronFx , ku przestrodze innych , bo ja błąd popełniłem wpłacjąc tam pieniądze.

Awatar użytkownika
MonaLu
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 19 mar 2015, 14:10

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: MonaLu »

Hejka, wygląda na to, że wszyscy posłuchali Mirka i odpuścili? Też mi się coś zdaje, że możemy o tej kasie zapomnieć - na Twitterze szaleją, że Nukleusa wsadzili (a przynajmniej skazali :>), przy okazji na http://financefeeds.com/ do czytałam, że:
1. szum się wokół nich robi nawet na Cyprze i obawiam się tego, co może znaczyć "insolvent"
2. Europejski rzecznik praw obywatela dał ESMie czas do końca marca, żeby znaleźli rozwiązanie dla tych wszystkich skarg, które wpływają do nich na IronFX...

Ogólnie rzecz biorąc wieści niby pozytywne - coś się dzieje, ale jak pomyśleć, że wiszą 176 milionów dolców klientom na całym świecie i już nie pamiętam ile podatku swojemu własnemu państwu... Ech, 40 lat minęło, a ja dalej jak się na coś napalę, to wyłączam wszystkie alarmy... :569: :wpale:
T-REX pisze:
[...]przejrzystość sprawy jest tylko na rękę pokrzywdzonym przez Irona. Żeby znowu nie dać się zrobić w konia. [...] powinniście podjąć jakieś oficjalne kroki i je tutaj opisać, bo na razie potykacie się o własne nogi IMHO.

ODPOWIEDZ