IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
biznesman22
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 01 paź 2014, 21:16

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: biznesman22 »

Witam, ja jestem w trakcie przerzucania swoich pieniędzy z konta Irona (Cysec) na konto Irona (FCA). Zobaczymy co z tego wyjdzie, jeśli uda mi się wyciągnąć chociaż złotówkę to podzielę się informacjami.

kwiatkowskiFOREX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 27 kwie 2016, 16:15

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: kwiatkowskiFOREX »

biznesman22 pisze:Witam, ja jestem w trakcie przerzucania swoich pieniędzy z konta Irona (Cysec) na konto Irona (FCA). Zobaczymy co z tego wyjdzie, jeśli uda mi się wyciągnąć chociaż złotówkę to podzielę się informacjami.

Życzę powodzenia, ale szczerze mówiąć wątpię. Po tym co zrobili... szkoda gadać.

rotary
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 paź 2015, 00:12

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: rotary »

Są i dobre wieści. Wczoraj ponad ponad 600 tys euro udało się niektórym polskim klientom ugrać w sądzie.

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

to ciekawe co mówisz ale czy już dostali jakąkolwiek część pieniędzy? w jakim sądzie? napisz więcej szczegółów, bo powątpiewam, żeby Markos dbał o decyzję polskiego wymiaru sprawiedliwości...

rotary
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 paź 2015, 00:12

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: rotary »

W sądzie w Limassol na Cyprze.
A nawet jakby wyrok był w Polsce to kim jest jakiś Markos-prezesik żeby nie respektować tutejszych wyroków ? On jeszcze pójdzie siedzieć, zobaczysz.
MowmiSasiad pisze:to ciekawe co mówisz ale czy już dostali jakąkolwiek część pieniędzy? w jakim sądzie? napisz więcej szczegółów, bo powątpiewam, żeby Markos dbał o decyzję polskiego wymiaru sprawiedliwości...

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

rotary pisze:W sądzie w Limassol na Cyprze.
A nawet jakby wyrok był w Polsce to kim jest jakiś Markos-prezesik żeby nie respektować tutejszych wyroków ? On jeszcze pójdzie siedzieć, zobaczysz.
MowmiSasiad pisze:to ciekawe co mówisz ale czy już dostali jakąkolwiek część pieniędzy? w jakim sądzie? napisz więcej szczegółów, bo powątpiewam, żeby Markos dbał o decyzję polskiego wymiaru sprawiedliwości...
Czy Markos Kashiouris pójdzie siedzieć to się okaże. Na jakimś niemieckim forum czytałem, że postawili mu zarzuty o defraudacje, więc sprawa na pewno jest w toku.

Pola
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2016, 11:34

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Pola »

Hej, przeglądałam regulacje IronFx w australijskim ASIC i okazuje się, że Grupa GVS (AU) PTY LTD, do której należy IronFX ma w Australii 4 nazwy, dwie z nich to IRON, a postałe to: ETX FINANCE GROUP PTY LTD, ETX CAPITAL PTY LTD.

Wynika z tego, że ETX Capital to w zasadzie ten sam broker co IRONFX. Czy wiedzieliście o tym?

źródło: http://www.search.asic.gov.au/cgi-bin/g ... &srchsrc=1

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ciekawe... Chociaż wydaje mi się, że firma GVS (AU) PTY LTD, która posiada licencję to spółka założona we współpracy przez obie firmy żeby mogli sobie działać na jednym papierku. Tak obstawiam.

Iron jest też zarejestrowany w FCA, skąd jest ETX i mają inne numery licencji (IRON - 585561, ETX - 124721). W dodatku oficjalna nazwa właściciela ETX to Monecor. Coś tam sobie poczarowali ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Dodano ankietę z ocenami użytkowników dotyczących tego brokera.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Ciekawy news o bezczelności brokera :

https://comparic.pl/ironfx-pozywa-blogerke/
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ