IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

Przecież to jest oszustwo ten typ wyżej.
Po kliknięciu myszką na "pokaż obrazek" przekierowuje nas na stronę, gdzie że by zobaczyć obrazek musimy podać nr telefonu i wysłać później smsa.
Lecimy na sam dół strony, gdzie jasną czcionką jest napisane "usługa płatna polegająca na subskrycji (...)". Zwykłe naciąganie na odbieranie drogich płatnych smsów.
Banować frajera.

prideaceh
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 03 gru 2015, 18:08

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: prideaceh »

Żaden oszust mi w domu normalnie pokazuje z linka - na dole mam do klikniecia w pokaz podgląd

niestety na tym forum moje informacje pokazuja się z 30 - 120 minutowym poślizgiem i nie jestem w stanie na bieżąco odpisywać

pokombinuje zaraz może uda się wstawić ten obrazek, jeżeli nie będzie się wyswietlal to podajcie jakiś darmowy serwer do wrzucania plikow w łątwy sposób


co do tego dlaczego wpłacam znów to tak jak pisałem uważam, że opiekun zachował się wg mnie fer i załatwił przelew - co prawda małej kwoty a ja mu obiecałem, że będę nadal grał - i taki mam zamiar pod angielska jurysdykcją - kwoty niewielkie w granicach 100-500 złotych bardziej jako zabawe - a do tego uważam, ze traktując to jako zabawe może uda się osiagnac o ile uda większe zyski bo wiemy, ze na demie gra się inaczej niż na poważnie.
http://www.megawrzuta.pl/download/bec86 ... 6fbbb.html
jak nie widać podajcie jak to zrobić
Pozdrawiam
Rafał Horak

prideaceh
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 03 gru 2015, 18:08

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: prideaceh »

MarcinMC pisze:
prideaceh pisze:jasne
Obrazek

Mimo że ci wypłacili po co tam wracasz?? Nie ma innych brokerów?
ponadto 98% moje traidingu odbywa się na ropie i tutaj mój wybór się zawęża:
easyforex - w ogóle mi nie odpowiada
plus500 - czasami robią dziwne akcje w stylu zablokowanie handlu gdy są największe wahania

z większą kasą pewnie wyląduje w XM

chyba, że macie z własnego doświadczenia dobrych brokerów z handlem na ropę najlepiej z kontraktami rzadko wygasającymi z małym spredem i niewielkimi opłatami bo w ironie akurat opłaty są spore zarówno za same otwarcie pozycji jak i SWAP

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Teraz to łatwiej wymienić brokera, który w swojej ofercie nie ma... ;)

Wymieniłeś głównie cypryjskich brokerów, a niestety CySEC do nadgorliwych regulatorów nie należy (dla nas to źle).

Ropa występuje w dwóch wariantach - a'la futures, gdzie są daty wygasania serii kontraktów, i CFD, gdzie tego nie ma. Nie handluję na tym więc nie orientuję się od jakiego pułapu robią się atrakcyjne ale na szybko przejrzałem czterech innych brokerów (FxPro, HFT, mForex, Valutrades) i może to przypadek ale spready wszyscy mieli w okolicy 5-6 pipsów. Więc jeśli to Cię zadowala to na pewno znajdziesz bardziej stabilną firmę o lepszej reputacji niż Iron...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

ok, wybacz, aczkolwiek u mnie jak włączyłem tą stronę to przekierowało mnie do jakiejś złodziejskiej strony i sądziłem, że jesteś kolejnym spamerem reklamującym te stronki.
Przepraszam za frajera.
Pozdrawiam



prideaceh pisze:Żaden oszust mi w domu normalnie pokazuje z linka - na dole mam do klikniecia w pokaz podgląd

niestety na tym forum moje informacje pokazuja się z 30 - 120 minutowym poślizgiem i nie jestem w stanie na bieżąco odpisywać

pokombinuje zaraz może uda się wstawić ten obrazek, jeżeli nie będzie się wyswietlal to podajcie jakiś darmowy serwer do wrzucania plikow w łątwy sposób


co do tego dlaczego wpłacam znów to tak jak pisałem uważam, że opiekun zachował się wg mnie fer i załatwił przelew - co prawda małej kwoty a ja mu obiecałem, że będę nadal grał - i taki mam zamiar pod angielska jurysdykcją - kwoty niewielkie w granicach 100-500 złotych bardziej jako zabawe - a do tego uważam, ze traktując to jako zabawe może uda się osiagnac o ile uda większe zyski bo wiemy, ze na demie gra się inaczej niż na poważnie.
http://www.megawrzuta.pl/download/bec86 ... 6fbbb.html
jak nie widać podajcie jak to zrobić
Pozdrawiam
Rafał Horak

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Czy sympatyczna Pani Karolina S. ciagle jeszcze pracuje w Ironie??
ładny filmik znalazłem ...
https://www.youtube.com/watch?v=dlhGEQmB-7M tylko co z tego wyniknie??

-- 10 gru 2015, 10:50 --

Nowy kwiatek......
Screenshot_1.png
Nie możecie nawet złozyć formularza wypłaty, ponieważ wasza wcześniejsza wypłata nie została zrealizowana .... a maksymalna ilość requestów wynosi "JEDEN" .... z managerem natomiast nie ma sposobu się skontaktować.....
To dopiero numer......

Awatar użytkownika
MonaLu
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 19 mar 2015, 14:10

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: MonaLu »

jackub pisze: Nie możecie nawet złozyć formularza wypłaty, ponieważ wasza wcześniejsza wypłata nie została zrealizowana .... a maksymalna ilość requestów wynosi "JEDEN" .... z managerem natomiast nie ma sposobu się skontaktować.....
To dopiero numer......
Hehe. Grać tymi środkami pewnie tez nie możesz, bo są zablokowane pod zlecenie. Zresztą tym lepiej, bo jako market maker, szybko by sobie "broker" poradził z Twoim zyskiem i jego należnościami... ;D
T-REX pisze:
[...]przejrzystość sprawy jest tylko na rękę pokrzywdzonym przez Irona. Żeby znowu nie dać się zrobić w konia. [...] powinniście podjąć jakieś oficjalne kroki i je tutaj opisać, bo na razie potykacie się o własne nogi IMHO.

ogi89
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 18 wrz 2011, 21:56

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: ogi89 »

wypowiadałem się że fajnie by było żeby nieupadli bo to będzie złe dla branży a tu taka historia, swoją drogą 6,8 mln USD wyciągneli na czarnym czwartku

http://fxmag.pl/artykul/i/ironfx-historia-prawdziwa

Awatar użytkownika
MarcinMC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:56

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: MarcinMC »

Dobrze niech ludzie wpłacają. Iron będzie miał z czego wypłacać.
Skype marcinmc92

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

[quote="MonaLu"
Hehe. Grać tymi środkami pewnie tez nie możesz, bo są zablokowane pod zlecenie. Zresztą tym lepiej, bo jako market maker, szybko by sobie "broker" poradził z Twoim zyskiem i jego należnościami... ;D[/quote]

Nie wiem czy mogę czy nie, ponieważ konto pokazuje cały czas pełną kwotę dostępna ... to raz
zadysponowalem w sumie niewielką część a ponieważ nie gram więcej jak 0.5L a spokojnie mógłbym paroma więc nawet tego nie jestem w stanie sprawdzić czy została zablokowana.... to dwa....
Jestem wzruszony twoją oceną moich umiejętności traderskich... :wink:

ODPOWIEDZ