Inwestycja Enterprise Investors w XTB

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Akhh pisze:To, że mają klientów to tylko niewiedza ludzi.
patrz na ich oddzialy. troche ich jest ..
pozatym xtb to nie tylko fx.. choc wydaje mi sie ze ta "zwyzka" to pociag wchodzacych cfd na akcje .. ktos wyczul interes wg mnie :lol:
Wielkich przybylo.. cos w tym wszystkim musi byc :)
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

zuczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 11 cze 2006, 13:54

Nieprzeczytany post autor: zuczek »

Pierwsza sprawa, ze zysk netto to najbardziej podatna na manipulacje kategoria w rachunku zyskow i strat. Niemniej jednak faktem jest, ze nie zarobia ani zlotowki wiecej niz wynosza depozyty ich klientow, tak wiec srednio kazdy z nich dal im zarobic 2 tys. zl na czysto.
Myslalem, ze mniejsze pieniadze wchodza w gre, bo np. otwarcie jednego oddzialu za granica to, wg wypowiedzi prezesa, koszt od 0,5 do 1 mln EUR.

Coz, zazdroszcze akcjonariuszom, bo wiem, ze nigdy nie bede w stanie tak "zadzialac". Ciekawe, jak wygladaly ich poczatki, zwlaszcza od strony technicznej - kto sie tym zajmowal, ile to kosztowalo, ilu ludzi zatrudniali? Ktos cos wie wiecej?

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Ktos cos wie wiecej?
Nie wiem.Lecz wkur.....a mnie to że żaden bank,żadne ECN,żadne STP na ten banalnie prosty sposób nie wpadł...... :P

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
L1su
Gaduła
Gaduła
Posty: 92
Rejestracja: 02 lip 2005, 18:31

Nieprzeczytany post autor: L1su »

ECN to za drogi interes jak na polskie warunki
Anyone who has never made a mistake has never tried anything new

Janus
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2007, 13:26

Nieprzeczytany post autor: Janus »

Akhh pisze:MM powoli będą upadać. Przyszłość jest w ECN i STP. Tylko prawdziwych nie robiących ludzi w konia (vide jeden z najpopularniejszych ECN).

Kogo masz na myśli? Bo własnie szukam dobrego ECN żeby przenieść się z XTB

To, że mają klientów to tylko niewiedza ludzi. Nie wiem jak mając pod nosem STP lub ECN można zakładać konto w XTB (tu powiedzmy przyciąga ludzi to, że broker jest polski), ale w jakimś AM czy FxPro? Przecież to czysta niewiedza.

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

L1su pisze:ECN to za drogi interes jak na polskie warunki
Co znaczy drogi w tak fundamentalnej sprawie..... :P ?.
Jeżeli jest drogi to trzeba było wprowadzić dla tych instytucji co to chcą zrobić
przyjazne rozwiązania podatkowe i byłoby tanie z korzyścią dla całego społeczeństwa.... :evil: .Szkoda że nikt na to nie wpadł.. dwadzieścia lat temu.... :P

Pozdrawiam.

Dodano po 5 minutach:

Ps. jedynie co mi przychodzi do głowy że skoro tego nie zrobiono to miano jakiś cel...., może chodziło o to aby celowo z nas przygłupów zrobić...... :lol:?
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
L1su
Gaduła
Gaduła
Posty: 92
Rejestracja: 02 lip 2005, 18:31

Nieprzeczytany post autor: L1su »

poczytaj na blogach bossa dlaczego weszli w mm, a nie w ecn, mala podpowiedz : kasa, kasa, kasa ;)
Anyone who has never made a mistake has never tried anything new

zuczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 11 cze 2006, 13:54

Nieprzeczytany post autor: zuczek »

mozesz podac jaki link? google nie znajduje nic na zapytanie o "ecn site:blogi.bossa.pl"

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Fundusz Enterprise Investors kupił znaczący mniejszościowy pakiet akcji X-Trade Brokers za 224 mln zł



- Znacząca część zainwestowanej kwoty trafi do spółki na finansowanie dalszej ekspansji,////

Słyszałem że przymierzają się do otwarcia polskiego ECN,Jeżeli ktoś wie więcej to prosimy o informację..

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Polski ECN, Szwajcarski ECN, Inny ECN... Co za różnica.. Jak idziecie na zakupy to też patrzycie na kraj pochodzenia ?

ODPOWIEDZ