InterTrader Direct

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
11%
Poza paroma minusami są ok
1
11%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
7
78%
 
Liczba głosów: 9

graham67
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 19 sie 2015, 16:42

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: graham67 »

Jedni zachwalają, inni nie. Wpłaciłem na start 2000, nie jest to dużo. zobaczymy jak będzie szlo?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: raposo »

graham67 pisze:Jedni zachwalają, inni nie. Wpłaciłem na start 2000, nie jest to dużo. zobaczymy jak będzie szlo?
Jeszcze nie znalazł się taki broker, który zaspokajałby potrzeby wszystkich w 100% ;). Często brokera dopasowuje się do stosowanej strategii więc jeśli omijasz godziny wieczorne i nie przetrzymujesz pozycji przez weekend to możesz w ogóle nie odczuć problemów z którymi do czynienia miał tantric.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Teraz to warunki handlowe u wielu brokerów mocno są zbliżone ze sobą. Liczą się zatem inne aspekty jak support, jakość obsługi no i oczywiście jakość zleceń. W mojej opinii bardzo ważne jest też bezpieczeństwo po sytuacjach u różnych brokerów.

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: tantric »

raposo pisze:
graham67 pisze:Jedni zachwalają, inni nie. Wpłaciłem na start 2000, nie jest to dużo. zobaczymy jak będzie szlo?
Jeszcze nie znalazł się taki broker, który zaspokajałby potrzeby wszystkich w 100% ;). Często brokera dopasowuje się do stosowanej strategii więc jeśli omijasz godziny wieczorne i nie przetrzymujesz pozycji przez weekend to możesz w ogóle nie odczuć problemów z którymi do czynienia miał tantric.
raposo . Dokładnie tak jest . Dla mnie ten broker jest nieodpowiedni ( tak delikatnie to określając ) . Jak sie nic nie dzieje spready maja niskie na edku poniżej 1 pip a na rzeźniku poniżej 2 pips .lecz trzeba wziąć pod uwage też commision .
Kto ma konto real niech zerknie na spread na zamnknieciu rynku na rzeźniku - przeszli samych siebie = 100 pips..........
Załączam screen
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

tantric

Spready masakryczne w tym InterTraderze. :568:

Dla porównania masz z innego brokera, też z zamknięcia o 22:59:55. Czas jest przesunięty na platformie o 1h od PL czasu.
rzeźnik 12,9pipsa plus prowizja 0.4pipsa około chyba.

Pewnie te ostatnie 5 sek robi różnice. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: brg »

Jak napisałeś, że mają 100 pips spreadu na zamknięciu, myślałem, że chodzi o 100 punktów. Odpadłem jak zobaczyłem screena. Masakra, jakby mnie wycięło na takim spreadzie i nie uwzględnili reklamacji to bym się z nimi sądził.

Awatar użytkownika
InterTraderDirect
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:10

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: InterTraderDirect »

Witam wszystkich sprzedawców innych platform na naszym watku. Oczywiście po polsku trzeba coś zataić, a może naiwni ludzie uwierzą. Otóz nie:) Screen zrobiony przez tanctica jest po zamknięciu rynku (juz weekend): zobaczcie zegar na jego komputerze: prawy dolny róg:). Dalej: szwajcar zrobił screena kiedy jeszcze rynek jest otwarty 22;59;55. I co? no tak ale.....

Naprawdę mamy tylu już zadowolonych klientów ze spreadów w ciągu dnia oraz z egzekucji, ze za bardzo szkoda mi czasu żeby tapłać się w takim polskim bagienku na tym forum. Wiadomo, że każdy chce sprzedać swoje, a jak się nie ma co, to trzeba opluć - a moze sie uda. Nie, nie uda się. Sorry, ale chyba więcej tu sprzedawców i naganiaczy niż, traderów, którzy docenią to co broker dla nich przygotował. Zobaczcie ile na na złocie jak nisko jest na PLNach!
[img]
spready.JPG
[/img]

Nikt zupełnie nie wspomni nawet..., że InterTrader ma 3x więcej zalet niż same spready i egzekucja. I że cała reszta brokerów praktycznie poza InterTrader to market makerzy! (którzy tylko czekają na Twoją stratę).
To już nie istotne prawda?

Pozdrawiamy kumatych traderów!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Czy Pan jest oficjalnym przedstawicielem tego brokera? Jeżeli tak, to czy poziom obsługi traderów jest tak samo "wysoki" jak poziom powyższej wypowiedzi? Jeżeli uważa Pan, że broker robi komukolwiek łaskę zapewniając niskie spready i szybką egzekucję, to chyba myślami dalej jest Pan na rynku sprzed 8 - 9 lat.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Intertraderdirect

Zadnego brokera nie reklamuje. Screen jest zrobiony po zamknieciu rynku. Tak sie zamyka rynek u tamtego brokera po prostu. Nie wywalaja kosmicznych spreadow na zamkniecie.

Zreszta w watku tamtego brokera zarzucilem im bad ticki na DAXie.

Pablo90 slusznie zauwazyl, ze taka obsluga ze strony brokera jak niskie spready, szybka egzekucja i nie stosowanie kosmicznych wartoaci spreadow to zadna laska.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
InterTraderDirect
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:10

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: InterTraderDirect »

@Pablo90 U nas nie pracuja Panowie w garniturach, którzy mówią...Szanowny Panie i nie mają pojęcia o rynku,i do których można rzucać błotem. My jesteśmy normalnymi ludzmi/traderami i szanujemy tych, którzy szanują nas. To chyba normalne? A wiesz dlaczego? Bo mamy 100% świadomość swojego produktu i tego,że w ciagu pięciu lat już jesteśmy brokerem nr3 w UK. Mamy sukcesy, dlatego właśnie, że możemy się chwalić. Market makerzy muszą Was całować po nogach. A wiesz czemu? Bo Twoja strata to ich zysk, my natomiast zarabiamy wyłącznie na prowizji więc kochamy wszystkich zarabiających dobrych traderów:)

ODPOWIEDZ