ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
jasonbournes1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 02 sie 2017, 13:07

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: jasonbournes1 »

investing1000 pisze:I z taką nadzieją tu wszedłem, że zamiast 30% to ktoś kto ma dłuższy staż ode mnie, podpowie jak zrobić 50%.
Nie znajdziesz odpowiedzi na takie pytanie na tym forum. Zapomnij. Wręcz przeciwnie, z 30% cofniesz się na minus.:)

FXpleyer

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: FXpleyer »

"I z taką nadzieją tu wszedłem, że zamiast 30% to ktoś kto ma dłuższy staż ode mnie, podpowie jak zrobić 50%. " - Ja też założyłem dziś konto z nadzieją że podpowiesz jak zrobić choć te 30% :?

investing1000
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 sie 2017, 18:06

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: investing1000 »

FXpleyer pisze:No raczej chodzi o efekty, skoro zarabiasz to może przybliżysz jakieś podstawowe założenia swojej strategi ? nie to żebym chciał od ciebie sposób na kasę mniej więcej czego używasz PA fibo średnie ?
Średnie długoterminowe.

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

investing1000 pisze:
FXpleyer pisze:No raczej chodzi o efekty, skoro zarabiasz to może przybliżysz jakieś podstawowe założenia swojej strategi ? nie to żebym chciał od ciebie sposób na kasę mniej więcej czego używasz PA fibo średnie ?
Średnie długoterminowe.
bardzo nowatorskie... Świetnie działa, szkoda, ze tylko na danych historycznych. Jak kiedyś faktycznie spróbujesz tak zagrać, to zrozumiesz dlaczego

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Jeśli strategia działa na danych historycznych,to jest duża szansa,że zadziała i w przyszłości.Tylko trzeba dobrze zarządzać kapitałem.

investing1000
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 sie 2017, 18:06

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: investing1000 »

ADASKO2012 pisze:Jeśli strategia działa na danych historycznych,to jest duża szansa,że zadziała i w przyszłości.Tylko trzeba dobrze zarządzać kapitałem.
I wyłączyć chciwość :)

chihuahua
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 03 lip 2013, 13:31

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: chihuahua »

Panie investing1000 szacunek za język i dystans do tego co jest tu pisane.
Nie wiem jak długo Pan tu wytrzyma, ale pewnie niedługo. Utopią w łyżce, jak wszystkich.
Nie wiem czy Pan zarabia, ale sama chęć ujawnienia rachunku przemawia na plus.
Szkoda, że to forum, czy żadne inne niemartwe w Polsce, nie ma znaczącej ilości ludzi, którzy potrafią się wypowiadać z kulturą i na poziomie.
I szkoda, że jesteśmy krajem, gdzie podstawowym sukcesem jest dop...ić innemu.
Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma,
to pod koniec listopada pada albo nie pada.

playazzz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 02 maja 2013, 13:20

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: playazzz »

Powiadam wam najlepiej zostać sprzedawcą marzeń podejrzewam że więcej jest kolesi opowiadających o rynku niż realnie utrzymujących sie z grania zresztą wystarczy popatrzeć na tych z Ameryki na youtubie samoloty jachty modelki samochody zegarki setki tysiące dolarów w każdym trejdzie i link do kursu za 997 $ a to wszystko za może godzine czasu dziennie na nagranie filmiku motywacyjnego ja sie z tego burdelu wypisuje

morro76
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 15 maja 2015, 17:51

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: morro76 »

no tak :) ale kurs zarabiania to więcej niż 1000$
ale sie da z tego wyzyć
Tylko to co widzę
Małym drukiem
Wszelkie decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie powyższych informacji lub analiz podejmowane są wyłącznie na własne ryzyko. Powyższa informacja nie stanowi rekomendacji.

Awatar użytkownika
jasonbournes1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 02 sie 2017, 13:07

Re: ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FOREX? Odpowiedź brzmi …

Nieprzeczytany post autor: jasonbournes1 »

chihuahua pisze:Szkoda, że to forum, czy żadne inne niemartwe w Polsce, nie ma znaczącej ilości ludzi, którzy potrafią się wypowiadać z kulturą i na poziomie. I szkoda, że jesteśmy krajem, gdzie podstawowym sukcesem jest dop...ić innemu.
Abstrahując od tego kim jest autor wątku, czy rzeczywiście zarabia czy nie, i jakie są jego prawdziwe intencje, wydaje się że na forum każdy ma prawo się wypowiedzieć, zwłaszcza jak to robi spokojnie i jak na to forum, nawet na dość wysokim poziomie merytorycznie.

Czasami warto się zastanowić co się mówi, naprawdę. Ciekawe że jak ktoś sobie niedawno założył dziennik, w którym opisał cytuję "gdzie będę celował w stopy zwrotu około 500%-1000% w perspektywie kilku dni" to jakoś nikt tego nie skrytykował, chociaż dla mnie to oczywisty czysty idiotyzm.

ODPOWIEDZ