Ichimoku

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
mario 6
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2016, 11:46

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: mario 6 »

Witam Panie Grzegorzu.Dziękuje za odpowiedz na moje pytanie odnośnie operacji na parze AUD/CAD.Mam jeszcze parę pytań,czy falę N spadkową wytyczył Pan na interwale H4,moje pytanie wynika z tego że pierwszy zasięg fali N spadkowej na H4 pokrywa się z pierwszym zasięgiem fali N spadkowej na D1 i wynosi 0.97900

Awatar użytkownika
Greg68E
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 07 lut 2007, 00:51

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: Greg68E »

Fale zasiegi i cykle TYLKO na D1, co wiecej dobre wyznaczenie fali i prowadzenie na d1 to sama przyjemnosc
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

benq41
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 01 paź 2016, 22:14

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: benq41 »

Sama raczej nie spotkasz na forach bo sie wycofał z życia na pokaz z niczym. Ja myślę że to mu tak zwisa, że jeśli chciałby to zrobiłby to na Samczyka a nie na bena. Bądź poważny Krystian i nie siej zamentu.
Jestem jeszcze na investio jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć. Ale spoko koleś z Sama.

Pozdro bro.

krystian74 pisze:benq41 to samczyk wystarczy trochę pogrzebać na forach.

-- Dodano: ndz 06-11-2016, 15:38 --

Jednoczesne użycie ustawień 7,28,119 i 9,26,52 oraz 9,17,26 przy odpowiednim ustawieniu Chikou Span daje bardzo dobre pozycje do wejścia. Wystarczy poszukać w necie. Nie trzeba posiłkować się japońskimi książkami. Tu strona gdzie można zakupić owe pozycje;
https://www.amazon.co.jp/%E6%9C%AC-%EF% ... 4883999475
W sieci jestem kazdym najlepszym. Graj dla siebie, graj ze samym soba.

olo1
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 09 lut 2016, 15:07

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: olo1 »

[quote="benq41"]Sama raczej nie spotkasz na forach bo sie wycofał z życia na pokaz z niczym.


A to słuszna decyzja z jego strony :lol: a samo uzasadnienie jest ukoronowaniem osiągnięć naciągacza rzeczywistości i nie tylko :lol:

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

benq41 pisze:Sama raczej nie spotkasz na forach bo sie wycofał z życia na pokaz z niczym. Ja myślę że to mu tak zwisa, że jeśli chciałby to zrobiłby to na Samczyka a nie na bena. Bądź poważny Krystian i nie siej zamentu.
Jestem jeszcze na investio jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć. Ale spoko koleś z Sama.

Pozdro bro.

krystian74 pisze:benq41 to samczyk wystarczy trochę pogrzebać na forach.

-- Dodano: ndz 06-11-2016, 15:38 --

Jednoczesne użycie ustawień 7,28,119 i 9,26,52 oraz 9,17,26 przy odpowiednim ustawieniu Chikou Span daje bardzo dobre pozycje do wejścia. Wystarczy poszukać w necie. Nie trzeba posiłkować się japońskimi książkami. Tu strona gdzie można zakupić owe pozycje;
https://www.amazon.co.jp/%E6%9C%AC-%EF% ... 4883999475

@Samczyk, @benq41, @Wajgel to te same osoby jak można komuś zaufać kto tyle razy zmienia nazwę. Samczyk piszę do Ciebie daj spokój. Na YT wykasuj filmy bez głosu, jedynie się ośmieszasz.

benq41
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 01 paź 2016, 22:14

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: benq41 »

krystian74 pisze:
benq41 pisze:Sama raczej nie spotkasz na forach bo sie wycofał z życia na pokaz z niczym. Ja myślę że to mu tak zwisa, że jeśli chciałby to zrobiłby to na Samczyka a nie na bena. Bądź poważny Krystian i nie siej zamentu.
Jestem jeszcze na investio jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć. Ale spoko koleś z Sama.

Pozdro bro.

krystian74 pisze:benq41 to samczyk wystarczy trochę pogrzebać na forach.

-- Dodano: ndz 06-11-2016, 15:38 --

Jednoczesne użycie ustawień 7,28,119 i 9,26,52 oraz 9,17,26 przy odpowiednim ustawieniu Chikou Span daje bardzo dobre pozycje do wejścia. Wystarczy poszukać w necie. Nie trzeba posiłkować się japońskimi książkami. Tu strona gdzie można zakupić owe pozycje;
https://www.amazon.co.jp/%E6%9C%AC-%EF% ... 4883999475

@Samczyk, @benq41, @Wajgel to te same osoby jak można komuś zaufać kto tyle razy zmienia nazwę. Samczyk piszę do Ciebie daj spokój. Na YT wykasuj filmy bez głosu, jedynie się ośmieszasz.

Widzę że masz obsesję jeszcze gorszą niż sam wujo samczyk. Może zrobimy wspólne spotkanie na skype niedowiarku? Problem w tym, że każdy jak go tam obściskuje kiedy on już sił na to nie ma, to żaden z jegomości nawet nie podszedł i nie pogadał z gościem. Wygląda na to że to my mamy coś z mózgami a nie on sam. To bardzo zaskakujące jak na to patrzę to aż nie chce się wierzyć nam.
Dobra szkoda gadać bo i tak w pięty idzie.

Poza tym głupio piszesz chopie, bo nawet inni twierdzą że samczyk się wkurwywszy na społeczeństwo bo zaczeli dość mocna hejtować na jego spojrzenie. A prawda jest taka że wszystko co wypisują o ichimoku to cacy ale samczyk to niby beee. No trochę lipy Krysiek tutaj podajesz a nawet nie wiesz dlaczego tak jest że głosu nie ma choć nawet o tym powiedział a nawet napisał. Myślę że nie jest mądra rzecz z jednego punktu widzenia. Jak nie szanuje się czyjegoś punktu a komuś zawierzasz tylko że ma inne podejście, to albo samczyk się dorobił albo jesteś biedny i troszkę się to nie klei całości.

Pozdro Bro.
W sieci jestem kazdym najlepszym. Graj dla siebie, graj ze samym soba.

Awatar użytkownika
Greg68E
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 07 lut 2007, 00:51

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: Greg68E »

Greg68E pisze:Fale zasiegi i cykle TYLKO na D1, co wiecej dobre wyznaczenie fali i prowadzenie na d1 to sama przyjemnosc
W zalaczniku ciag dalszy przygod z audcad, rzeklbym ze to sama przyjemnosc:


Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
arszeniko
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2012, 20:46

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: arszeniko »

Hej Greg,

u jakiego brokera robisz analizy pod fale i cykle? bo widzę, że u mnie 26 dzień będzie dopiero jutro a u Ciebie jest już dzisiaj. Dodam że mam brokera bez świeczek niedzielnych a i tak brakuje jednej świeczki.

Awatar użytkownika
Greg68E
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 07 lut 2007, 00:51

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: Greg68E »

arszeniko pisze:Hej Greg,

u jakiego brokera robisz analizy pod fale i cykle? bo widzę, że u mnie 26 dzień będzie dopiero jutro a u Ciebie jest już dzisiaj. Dodam że mam brokera bez świeczek niedzielnych a i tak brakuje jednej świeczki.
witam
analizy robie w hotforex, ma dobre wykresy, ale cykle licze na excelu, gdybysmy chcieli byc bardzo dokladni to musielibysmy odrzucac wszystkie dni swiateczne pojedynczej monety, ale to juz inna historia.
Pozdrawiam
Greg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

mario 6
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2016, 11:46

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: mario 6 »

Witam wszystkich miłośników Ichimoku w Nowym Roku.Rzeczywiście fala N spadkowa na parze AUDCAD dotarła w punkt do ostatniego TP można było ładnie zarobić,czy Pan Panie Grzegorzu był w tej operacji do końca

ODPOWIEDZ