Ichimoku

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Z czego jest więcej pieniędzy - z gry pod Ichimoku czy z szkoleń o Ichimoku? :)

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Pablo90 pisze:Z czego jest więcej pieniędzy - z gry pod Ichimoku czy z szkoleń o Ichimoku? :)
Z czego jest więcej pieniędzy - ze spekulacji na forexie czy z pisania EA, wskaźników i narzędzi do MT4/5?

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Póki co z tego pierwszego, ale to raczej kwestia szczęścia i w przyszłości ta zależność się zmieni.

Awatar użytkownika
Greg68E
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 07 lut 2007, 00:51

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: Greg68E »

Pablo90 pisze:Z czego jest więcej pieniędzy - z gry pod Ichimoku czy z szkoleń o Ichimoku? :)
To by sie jakiego szkoleniowca trzeba spytac, ja szkolen nie prowadze i za szkoleniowca sie nie uwazam, a to co dostaje za ebooka i kurs to na utrzymanie stronki i na kilka piw wystarczy. Natomiast jesli chodzi o PRACE z ichimoku to jest ona baaardzo dochodowa.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Akurat Greg to jeden z najstarszych fanatyków Ichimoku w Polsce i daleko mu do typowych teoretyków - szkoleniowców. Mieliśmy okazję poznać się osobiście w Mediolanie z 6-7 lat temu :). Duże zaangażowanie i potężna wiedza wyspecjalizowana w tym rodzaju strategii. Zanim zaczniemy kogoś oceniać przez pryzmat własnych doświadczeń warto samemu się o tym przekonać biorąc chociażby udział w darmowych webinariach lub poprzez rozmowę w PW.

Jeśli kogoś interesuje Ichimoku i chciałby zgłębić ten temat to zdecydowanie Grzegorz jest właściwym "źródłem wiedzy".
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

jackub

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: jackub »

raposo pisze:Jeśli kogoś interesuje Ichimoku i chciałby zgłębić ten temat to zdecydowanie Grzegorz jest właściwym "źródłem wiedzy".
chociaz sam nie gram juz Ichimoku, to moge sie podpisać rękami i nogami pod tym co napisal Raposo....

olo1
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 09 lut 2016, 15:07

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: olo1 »

jackub pisze:
raposo pisze:Jeśli kogoś interesuje Ichimoku i chciałby zgłębić ten temat to zdecydowanie Grzegorz jest właściwym "źródłem wiedzy".
chociaz sam nie gram juz Ichimoku, to moge sie podpisać rękami i nogami pod tym co napisal Raposo....
W jakim kierunku Jackubie poszedłeś od ichimoku?

Marek12578
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 21 lut 2010, 19:27

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: Marek12578 »

Kto mial okazje poznac Grzegorza w zeszlym roku w Krakowie ten rowniez wie ze nie dosc ze posiada ogromna wiedze na temat Ichimoku, to sam mowil ze zgodzil sie poprowadzic wyklad na konferencji w Krakowie tylko dla tego ze ludzie nie placili za wstep.
Wystarczy porownac ceny ebooka i nagranych filmikow do innych szkolen i pomyslec logicznie czy to zarobek, czy drobna oplata za przetlumaczenie strategii z jezyka japonskiego na nasz.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

dla mnie to była zdecydowanie drobna opłata, polecam i na pohybel wszelkim wichrzycielom.

jackub

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: jackub »

olo1 pisze:
jackub pisze:
raposo pisze:Jeśli kogoś interesuje Ichimoku i chciałby zgłębić ten temat to zdecydowanie Grzegorz jest właściwym "źródłem wiedzy".
chociaz sam nie gram juz Ichimoku, to moge sie podpisać rękami i nogami pod tym co napisal Raposo....
W jakim kierunku Jackubie poszedłeś od ichimoku?
Błądzę dalej .... :wink:
Obecnie czysty wykres .... S/R. i PA

ODPOWIEDZ