Ichimoku

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
kocurnikov
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 07 mar 2011, 21:24

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: kocurnikov »

LoL

frog8606
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 25 gru 2013, 10:31

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: frog8606 »

Witam!

Jestem, jeszcze zielony wiec wybaczcie pytanie jesli jest hmm... glupie ;)
Interesuje mnie strategia Ichimoku, chcialbym ja przetestowac i sprobowac gry wg. niej, ale nie wiem jak ja wrzucic w Alior Treder 2... Aby nie zasmiecac watku proponuje odp. w miare mozliwosci na PW.

Z gory dziekuje
pozdrawiam
Frog :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dodaj do wykresu wskaźnik Ichimoku i po sprawie ;). Instrukcje jak posługiwać się samą strategią znajdziesz w tym wątku.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

baca1958
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 27 wrz 2012, 04:44

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: baca1958 »

Witam Wszystkich i mam pytanie: czy jest jakiś program, który wyświetla jednocześnie wszystkie aktualne wartości linii Ichimoku w oknie wykresu np. w prawym górnym rogu. Wiem, że bieżące wartości widać po najechaniu myszką na poszczególne linie ale mnie chodzi o jednoczesny obraz tych wartości.

alfaromeo83
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 30 paź 2012, 19:27

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: alfaromeo83 »

Może chodzi Ci o ichi360v8.rar (prawy górny róg wykresu) lub o ichi360_Monitor_V2.ex4 (prawy dolny róg wykresu)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

baca1958
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 27 wrz 2012, 04:44

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: baca1958 »

Dziękuję, bardzo ciekawe skrypty ale to nie to. Taki skrypt o jaki mi chodzi wyświetla mobilna mt4. Po dotknięciu rysikiem świeczki wyświetlają się wartości linii Ichimoku dla tej świeczki. Chcę mieć coś takiego na wykresie na PC-cie ale wyświetlające się na stałe dla bieżącej świecy. Pozdrawiam

Laguna
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 22 sty 2013, 22:15

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: Laguna »

Mamy wybicie z chmury, co sądzicie na ten temat
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

vipovsky
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: 24 maja 2008, 10:43

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: vipovsky »

można pomyślec o wejściu w tej chwili.

cena oparła się o wsparcie. 2:1 TP:SL 30p

wejście L 8615

jeśli cena przebije kinko hyo, możliwe RGR. wtedy wejscie S po oporze na jakiejś korekcie

vipovsky
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: 24 maja 2008, 10:43

Re: Ichimoku

Nieprzeczytany post autor: vipovsky »

Rynek mocno wyprzedany. ciężko określić czy cena pójdzie zaraz w górę czy pomyśli o chwilowej stagnacji.
Osobiście po jakiejś widocznej korekcie (+zmiana koloru chmury) widzę możliwość dojścia ceny do 0.8330

-- Dodano: pn 17-03-2014, 20:21 --
vipovsky pisze:Rynek mocno wyprzedany. ciężko określić czy cena pójdzie zaraz w górę czy pomyśli o chwilowej stagnacji.
Osobiście po jakiejś widocznej korekcie (+zmiana koloru chmury) widzę możliwość dojścia ceny do 0.8330
to do wycofanego postu przez blogera o otwartej drodze do dalszych spadków.

Kopoland
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2014, 00:07

GBPJPY

Nieprzeczytany post autor: Kopoland »

Na wykresie H4 linia Tenkan /czerwona/ przecięła od góry linię Kijun /niebieską/ pod chmurą spadkową. Ułożenie linii ichimoku w kolejności Senkou Span A, Kijun, Tenkan zgodnie ze strategią. Chikou /zielona/ pod ceną. W oddali chmura spadkowa. Zgodnie z techniką ichimoku są to silne sygnały przmawiające za spadkami. W pobliżu wsparcie w okolicy 168,180. Niepokoi trochę poziome Senkou Span B.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ichimoku24

ODPOWIEDZ