HotForex

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
6
33%
Poza paroma minusami są ok
2
11%
Przeciętny
6
33%
Mają wiele wad
1
6%
Stanowczo odradzam:
3
17%
 
Liczba głosów: 18

Tomek007
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2015, 13:10

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: Tomek007 »

Nie dajcie się na brać na BONUS którego nie ma i nie można wykorzystywać. U innych brokerów u których otrzymujemy bonus, możemy go wykorzystać do dalszej gry. W hotforex po wykorzystaniu wpłaconej kwoty, bonus znika automatycznie zostawiając na z zerowym saldem. Np. wpłacając 1000zł dostajemy 1000 % bonusu czyli w sumie powinniśmy mieć 2000 zł i tak jest, do momentu kiedy twoja strata spada poniżej wpłaconej kwoty (1000 zł ) bonus zostaje automatycznie usuwany i zostajemy z pustym kontem. Sam tego doświadczyłem więc niech będzie to przestroga dla osób które w swojej strategii dopuszczają znaczne odchylenie kapitału.
Drugą rzeczą o której nikt nie mówi jest brak możliwości, modyfikacji SL TP i przesuwania ceny, na 2-3 minuty przed danymi. Dziwna polityka z którą jeszcze się nie spotkałem u żadnego brokera. I nie są sporadyczne przypadki tylko reguła.

Wojtas
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 15 maja 2013, 10:51

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: Wojtas »

Bonus, o którym piszesz służy w zasadzie jedynie zwiększeniu dźwigni, o czym z resztą informują warunki promocji
The 100% SuperCharged Bonus Credit can be used to increase a Client’s leverage, but cannot be lost. In the event that a Client’s equity reaches or falls below the level of the Bonus, the Bonus will be automatically removed from the Client’s account.
Dźwignie i tak są spore więc większego sensu w korzystaniu z tego bonusu nie widzę. W przypadku HotForex lepiej skorzystać z bonusu 30%.
Interesują Cię zwroty spreadu (Cashback) w ACFX, XM, HotForex?
Dodatkowy zwrot $150 na opcjach binarnych?
Zapraszam do kontaktu.

mikey80
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2015, 16:45

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: mikey80 »

Nie lepszy webtrader

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

To dziwne z tymi zleceniami bo u mnie z tego co kojarze wszystko smiga prawidlowo. A dzwignie to maja nawet 1:1000 wiec lewar potezny! :) Ja bym tak nie patrzyl na polityke tych bonusow. Dla mnie postawa pro klient jest najwazniejsza co pokazuje historia przy SNB.

spamowiec
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 26 lut 2013, 09:57

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: spamowiec »

Witam,

Założyłem sobie konto DEMO na HotForex. Wszystko pięknie i ładnie, ale nie potrafię znaleźć informacji na temat opłat od transakcji.
U innego brokera miałem wgląd ile danego dnia miałem zysku z operacji i ile w tym było dla niego prowizji.
Jest taka możliwość sprawdzenia w HotForex, albo jakikolwiek kalkulator który podpowie mi jaka jest opłata za każdy milion obrotu?

Awatar użytkownika
fiesta_capone
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 24 lis 2013, 13:16

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: fiesta_capone »

Orientujecie się może dlaczego instrumenty GBP/PLN, USDindex and CHF/PLN sa nieaktywne ? . Inaczej mówiąc nie można na nich trejdować ... Support dał tylko odpowiedź :

"the pairs are not available for trading"

znacie przyczynę ?

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Dostalem info o nowej usludze HF Social:
https://www.hotforex.com/pl/landing-pag ... ading.html .

Ktos juz testowal?

Awatar użytkownika
HotForexPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 27 sie 2013, 12:19

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: HotForexPL »

fiesta_capone pisze:Orientujecie się może dlaczego instrumenty GBP/PLN, USDindex and CHF/PLN sa nieaktywne ? . Inaczej mówiąc nie można na nich trejdować ... Support dał tylko odpowiedź :

"the pairs are not available for trading"

znacie przyczynę ?
Odpowiadając:
Są to techniczne crossy nie udostępniane dla naszych Klientów. Wykorzystywane są tylko do wyliczania wartości i/lub do testów przez HotForex.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół HotForex

-- 21 kwie 2015, 14:18 --

We współpracy z serwisem edukacyjnym Strefa Forex mamy przyjemność zaprosić na najbliższy cykl Szkoleń Stacjonarnych. Spotkania odbywać się będą w środy o godzinie 18:00 w Hotelu Marriott w Warszawie.

Terminy szkoleń:
29 kwietnia 2015 r.
27 maja 2015 r.
10 czerwca 2015 r.
24 czerwca 2015 r.

Więcej informacji na stronie http://strefaforex.pl/szkolenia-stacjon ... efy-forex/

Serdecznie zapraszamy! :)

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Re: Super Hot Forex

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

HotForex jaki jest minimalny kapital by byc u Panstwa PAMM mnagerem? jakie sa inne wymogi ?
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Re: HotForex

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

HotForex jaki jest minimalny kapital by byc u Panstwa PAMM mnagerem? jakie sa inne wymogi ?
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

ODPOWIEDZ