HFT Brokers - nowy polski broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Fx$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 16 mar 2016, 20:42

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: Fx$ »

Nie chce się wypowiadać na temat tego kto ma rację w tym konkretnym przypadku. Ale to jest kolejny raz jak czytam o tym brokerze, że pozywa swoich klientów do sądu za negatywne opinie na FB. W jakiejkolwiek branży by ta firma nie działała to jeżeli nie jest w stanie sobie poradzić z niezadowolonym klientem inaczej niż pozywając go do sądu to według mnie coś tu jest bardzo nie halo. Do tego to czyszczenie wszelkich negatywnych wypowiedzi na forach internetowych jest mocno zastanawiające. To buduje złą atmosferę wokół firmy (gorszą niż sfrustrowany klient) i dziwni mnie taka strategia. Mnie to osobiście przekonuje że coś tam jednak nie jest do końca tak jak trzeba jeżeli stosują takie metody. Są to metody jak z epoki PRL i z tego powodu ja nie chcę mieć z taką firmą nic wspólnego. Bo jest szansa na to że ja też będę niezadowolonym klientem i jak opiszę swoje doświadczenia w internecie to jeszcze mnie pozwą i dopiero będzie mi wesoło.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Fx$ pisze:Nie chce się wypowiadać na temat tego kto ma rację w tym konkretnym przypadku. Ale to jest kolejny raz jak czytam o tym brokerze, że pozywa swoich klientów do sądu za negatywne opinie na FB. W jakiejkolwiek branży by ta firma nie działała to jeżeli nie jest w stanie sobie poradzić z niezadowolonym klientem inaczej niż pozywając go do sądu to według mnie coś tu jest bardzo nie halo. Do tego to czyszczenie wszelkich negatywnych wypowiedzi na forach internetowych jest mocno zastanawiające. To buduje złą atmosferę wokół firmy (gorszą niż sfrustrowany klient) i dziwni mnie taka strategia. Mnie to osobiście przekonuje że coś tam jednak nie jest do końca tak jak trzeba jeżeli stosują takie metody. Są to metody jak z epoki PRL i z tego powodu ja nie chcę mieć z taką firmą nic wspólnego. Bo jest szansa na to że ja też będę niezadowolonym klientem i jak opiszę swoje doświadczenia w internecie to jeszcze mnie pozwą i dopiero będzie mi wesoło.
Dlatego do rozstrzygania sporów jest Sąd a nie forum. I jesli ktoś kogoś wyzywa od złodziei a dowodów na to nie ma to niczym nadzwyczajnym jest, że pozywa sie do Sądu kogoś takiego. A jak broker sie nie podoba to nikt nikogo nie zmusza do otwierania u niego konta. Ale wcale się nie dziwie, że ktoś walczy i dba o swój wizerunek. Jeśli działania brokera nie wykraczają poza regulamin akceptowany przez obie strony to działa w ramach prawa. A że postępowanie czasami jest nieetyczne? To nie szkólka niedzielna ale bezwględny rynek pieniądza gdzie nie ma sentymentów. Mój zysk czyjaś strata. Jak ktoś tego nie rozumie to niech trzyma się od tego z daleka. Jeśli trader dostrzeże szanse "oskubać" brokera to skorzysta z niej bez wahania. I jakoś wtedy nikt o to do niego nie ma pretensji.

monikazale
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 08 kwie 2015, 15:16

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: monikazale »

Wiecie jak ktos wrzuca falszywy screen ze strony knf,i reszta zamiast sprawdzic oficjalna strone knf to zaczyna najazd na brokera to co sie dziwic takim praktyka brokera.

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Fx$ pisze:Nie chce się wypowiadać na temat tego kto ma rację w tym konkretnym przypadku. Ale to jest kolejny raz jak czytam o tym brokerze, że pozywa swoich klientów do sądu za negatywne opinie na FB. W jakiejkolwiek branży by ta firma nie działała to jeżeli nie jest w stanie sobie poradzić z niezadowolonym klientem inaczej niż pozywając go do sądu to według mnie coś tu jest bardzo nie halo. Do tego to czyszczenie wszelkich negatywnych wypowiedzi na forach internetowych jest mocno zastanawiające. To buduje złą atmosferę wokół firmy (gorszą niż sfrustrowany klient) i dziwni mnie taka strategia. Mnie to osobiście przekonuje że coś tam jednak nie jest do końca tak jak trzeba jeżeli stosują takie metody. Są to metody jak z epoki PRL i z tego powodu ja nie chcę mieć z taką firmą nic wspólnego. Bo jest szansa na to że ja też będę niezadowolonym klientem i jak opiszę swoje doświadczenia w internecie to jeszcze mnie pozwą i dopiero będzie mi wesoło.
kolejny raz czytasz bo ten frustrat wszędzie to wrzuca, ale po za nim nie widziałem nic podobnego.

monikazale
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 08 kwie 2015, 15:16

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: monikazale »

mowmisasiad - czytałam na FB, ze uzytkownicy forum sa pieskami na uslugach brokera, bo nie wierzymy w to co pisał ten frustrat :oops:

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Ogółem relacje między TJS a HFT jak w dobrej telenoweli z miłości w nienawiść :lol:

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

A ty byś nie bronił dobrego imienia firmy, gdyby ktoś atakował cię w podobny sposób? Tak szczerze. Bo teksty tego Pana nie były za grzeczne, za merytoryczne. Był atak, atak, atak.

monikazale
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 08 kwie 2015, 15:16

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: monikazale »

Na facebooku HFT udostepnilo sprawozdanie za poorzedni rok. Pierwsza plotke chyba mamy zdementowana. Jednak nie upadaj, szmer moze spac spokojnie oddadza mu pieniazki :d :d
http://www.hftbrokers.pl/centrum-prasow ... y-w-2015-r

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: brg »

Fajnie, że HFT pochwaliło się takim wzrostem przychodów

Zgodnie z opublikowanym sprawozdaniem finansowym firma zakończyła 2015 rok z niemal 100 proc. wzrostem przychodów w porównaniu do roku poprzedniego (6,47 mln PLN w 2014 r. – 12,92 mln PLN w 2015 r.). Szczególnie znaczący jest ponad 50-krotny wzrost przychodów z działalności na rynku forex.

Szkoda, że nie napisali, że przy tym wzroście przychodów zysk spadł im ponad czterokrotnie, z 663 tys zł do 159 tys. Co prawda z bilansu nie wynika, żeby mieli upadać (tak jak niektórzy, szczególne na TJS, wieszczyli), ale poczekajmy na wyniki za pierwszą połowę 2016 roku, bo przy takim wzroście kosztów rozrost firmy może nie być wskazany.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Zdaje się, że od 16 sierpnia nastąpią jakies zmiany w regulaminie. Czy przedstawiciel HFT mógłby w skrócie napisać czego będą dotyczyć. Czy zmienia się depozyt or something ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ