HFT Brokers - nowy polski broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Gwoli wyjaśnienia nie stosuję żadnego EA. Mam tylko kilka własnych wskaźników, które już kiedyś zamulały mi MT4 w mForex. mForex pod tym względem wypadał juz całkiem słabo i gdybym chciał z niego korzystać to chyba tylko bez wykresów.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

MarioDM pisze:Gwoli wyjaśnienia nie stosuję żadnego EA. Mam tylko kilka własnych wskaźników, które już kiedyś zamulały mi MT4 w mForex. mForex pod tym względem wypadał juz całkiem słabo i gdybym chciał z niego korzystać to chyba tylko bez wykresów.
Wskaźniki generują się po stronie klienta, więc tutaj 'jakość' brokera nie ma żadnego znaczenia.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Awatar użytkownika
HFT Brokers
Gaduła
Gaduła
Posty: 95
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:00

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: HFT Brokers »

Drodzy Forumowicze,

z nieskrywaną radością informujemy, iż wychodząc naprzeciw prośbom naszym Klientów, przywróciliśmy prowizje na rachunkach STP do poziomu 0.00225% za transakcję w jedną stronę!

Oznacza to nieco ponad 19 zł za 1 lota na EURUSD!

Szczegóły w obowiązującej od wczoraj Tabeli Opłat i Prowizji http://www.hftbrokers.pl/wp-content/upl ... ji_PLN.pdf oraz standardowo w Departamencie Sprzedaży HFT Brokers pod numerem telefonu: +48 22 398 97 80 lub sales@hftbrokers.pl

Pozdrawiamy,
Zespół HFT Brokers
HFT Brokers - stworzony przez Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ekstra! :)
Czyli z rabatem Forex Club mamy już ok. 0,0020% :)

Tylko wtedy ten pakiet:
2.3 Prowizje od obrotu Pakiety: Active STP Daytrader
Trochę traci sens :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

W pokoju inwestora są już pity do pobrania. Co ciekawe w moim picie jest chyba błąd. HFT zwiększył mi roczny zysk o 60 zł w stosunku do moich obliczeń.
Czy roczny zysk można uzyskać z MT4 sprawdzając historię rachunku z ustawionym terminem 01 stycznia do 31 grudnia ?
W/g tego ustawienia na picie jest wyższy zysk o te 60 zł.
BTW Rozumiem, że nie wysyłacie pitów pocztą ?

@HFT
Z innej beczki :
Coraz gorsza jest informacja o tym co się dzieje z instrumentami. Zrolowano mi na rachunku kawę i obciążono mnie ujemnym swapem, ale żadnego info w pokoju inwestora nie ma na temat rolowania kawy. Wcześniej były informacje o rolowaniach.
Mogę prosić o linka do rolowań 2016 ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

MarioDM pisze: Czy roczny zysk można uzyskać z MT4 sprawdzając historię rachunku z ustawionym terminem 01 stycznia do 31 grudnia ?
W/g tego ustawienia na picie jest wyższy zysk o te 60 zł.
BTW Rozumiem, że nie wysyłacie pitów pocztą ?
Nie wysyła, jak większość brokerów obecnie.
Strzelam, że te 60 zł różnicy to nasz cashback.

Co do rolowań nie wiem, może przeoczenie - polecam infolinię ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

raposo pisze: Strzelam, że te 60 zł różnicy to nasz cashback.
Faktycznie. Sprawdziłem tylko pod tym kontem i rzeczywiście rozliczenie forexclub nie jest doliczane do zysku. W sumie dziwne, ale niech tam. Dobrze wiedzieć. Dzięki.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
HFT Brokers
Gaduła
Gaduła
Posty: 95
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:00

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: HFT Brokers »

MarioDM pisze:
raposo pisze: Strzelam, że te 60 zł różnicy to nasz cashback.
Faktycznie. Sprawdziłem tylko pod tym kontem i rzeczywiście rozliczenie forexclub nie jest doliczane do zysku. W sumie dziwne, ale niech tam. Dobrze wiedzieć. Dzięki.
Cieszymy się, że wątpliwości z PIT 8C zostały rozwiane, w razie jakichkolwiek dalszych pytań prośba o kontakt z nami już bezpośrednio.

Co do Harmonogramu Rolowań to jest on zawsze dostępny na naszej stronie: http://www.hftbrokers.pl/harmonogram-rolowan/

Przy tej okazji pragniemy przypomnieć, że swapy ujemne czy dodatnie naliczane przy rolowaniu mają charakter tylko 'techniczny'. Przechodząc rolowaniem na kolejną serie kontraktu na rynku bazowym w ten sposób wyrównywana jest różnica w kursie odniesienia tych dwóch kontraktów. Oznacza to, że wspomniane ujemne swapy, które widzi Pan na swoim rachunku są bez wpływu na Pana wynik! W razie potrzebnych szerzysz informacji na ten temat prosimy o kontakt z naszym Departamentem Obsługi Klienta.

Służymy pomocą od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 22:00 pod numerem +48 22 398 97 90

Pozdrawiamy,
Zespół HFT Brokers
HFT Brokers - stworzony przez Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

HFT Brokers pisze:
Przy tej okazji pragniemy przypomnieć, że swapy ujemne czy dodatnie naliczane przy rolowaniu mają charakter tylko 'techniczny'. Przechodząc rolowaniem na kolejną serie kontraktu na rynku bazowym w ten sposób wyrównywana jest różnica w kursie odniesienia tych dwóch kontraktów. Oznacza to, że wspomniane ujemne swapy, które widzi Pan na swoim rachunku są bez wpływu na Pana wynik!
Pozwolę sobie się nie zgodzić z powyższą opinią. Jakoś tak jest, że ujemny swap zawsze jest wiekszy i wzrost na nowej serii nigdy nie wyrównuje straty na swapie. Śledzę uważnie temat od 9 lat u różnych brokerów więc wiem co mówię, ale to temat na osobny elaborat.

BTW Miałem kłopot z platformą MT4 HFT 2 tygodnie temu i ostatecznie aby działała poprawnie musiałem ją odinstalować i zainstalować. To jednak nie był problem u mnie tylko jak podejrzewam wynik jakieś aktualizacji programu. Korzystam rotacyjnie z dwóch laptopów (wymieniam je co 2 tygodnie) i na tym drugim po dzisiejszej aktualizacji pojawił się ten sam problem (notowania stały w miejscu). Musiałem odinstalować i zainstalować MT4 i teraz działa.
Ergo problemy z MT4 to nie jest wina użytkowników jak zwykle przedstawiciele brokera twierdzą, tylko dosyć często wina aktualizacji lub innych przyczyn nie leżących po stronie klienta.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
neonisan
Gaduła
Gaduła
Posty: 167
Rejestracja: 14 maja 2012, 14:14

Re: HFT Brokers - nowy polski broker

Nieprzeczytany post autor: neonisan »

Szukam aktualnie dobrego polskiego brokera z dość logiczną ofertą zawierającą mikroloty i możliwością wpłaty 1000 PLN.

Podoba mi się HFT ale widzę znaczące różnice w pakiecie start a active.

Da się to obejść zakładając konto Active poprzez Forexclub - wpłacając 3000 i od razu ograniczając budżet do 1k?

Podstawowe konto mam na mForex - ale odkąd nie ma mikrolotów nie mam gdzie grać ryzykowniej mniejszymi kwotami.

Mimo wszystko mój ulubiony kangur z tego co widzę ma w pierwszym przypadku 2x wyższy spread, to samo inne interesujące mnie instrumenty.
Market action discounts everything

ODPOWIEDZ