HeikenAshiRenkoPriceAction

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
ZomG
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 20 sie 2013, 13:26

Re: HeikenAshiRenkoPriceAction

Nieprzeczytany post autor: ZomG »

Cześć.

Na wstępie powiem, że jestem zafascynowany Twoim dziennikiem, głównie dlatego, że nie mam pojęcia, o co chodzi na wykresach :)
Mam prośbę - czy mógłbyś wkleić do Painta jeden taki screen i narysować (orientacyjnie, bez zbytniej dokładności), którędy leci cena? :D
Jeśli to technicznie niemożliwe (nie mam pojęcia, nie znam się na żadnych innych wykresach niż świeczkowe) to umrę w nieświadomości, ale nie przejmuj się ;)

Pozdrawiam.

YoungD
Gaduła
Gaduła
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2014, 21:21

Re: HeikenAshiRenkoPriceAction

Nieprzeczytany post autor: YoungD »

Lexie9 pisze:Takie coś mi wyszło. Pierwszy raz zacząłem nakładać od najmniejszego okresu a trzeba zacząć od 55 później 21 i na końcu 5.
Dokladnie tak wyglada wykres :)

YoungD
Gaduła
Gaduła
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2014, 21:21

Re: HeikenAshiRenkoPriceAction

Nieprzeczytany post autor: YoungD »

krystian74 pisze:Dobrze zrozumiałem? Box ma 2.5p i jego wyznacznikiem jest TF 2min. Nie mam MT4 więc pytam. :)
Ja korzystam z wykresu 1m

YoungD
Gaduła
Gaduła
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2014, 21:21

Re: HeikenAshiRenkoPriceAction

Nieprzeczytany post autor: YoungD »

ZomG pisze:Cześć.

Na wstępie powiem, że jestem zafascynowany Twoim dziennikiem, głównie dlatego, że nie mam pojęcia, o co chodzi na wykresach :)
Mam prośbę - czy mógłbyś wkleić do Painta jeden taki screen i narysować (orientacyjnie, bez zbytniej dokładności), którędy leci cena? :D
Jeśli to technicznie niemożliwe (nie mam pojęcia, nie znam się na żadnych innych wykresach niż świeczkowe) to umrę w nieświadomości, ale nie przejmuj się ;)

Pozdrawiam.
Cena jest z prawej strony tam gdzie biala linia,przesun wykresy ktore wklejalem w prawo :)
Dziekuje za slowa uznania :)

Awatar użytkownika
ZomG
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 20 sie 2013, 13:26

Re: HeikenAshiRenkoPriceAction

Nieprzeczytany post autor: ZomG »

Tak tak, wiem, gdzie jest w tej chwili :D Chodziło mi o to, którędy się wcześniej poruszała. W tych zielono-czerwono-szaro-fioletowych falach :)
Ale jak Ci się nie chce, to nie ma sprawy.

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: HeikenAshiRenkoPriceAction

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

Dzięki za odpowiedz. Ja korzystam z Renko 2p gdzie TF nie ma znaczenia.

YoungD
Gaduła
Gaduła
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2014, 21:21

Re: HeikenAshiRenkoPriceAction

Nieprzeczytany post autor: YoungD »

ZomG pisze:Tak tak, wiem, gdzie jest w tej chwili :D Chodziło mi o to, którędy się wcześniej poruszała. W tych zielono-czerwono-szaro-fioletowych falach :)
Ale jak Ci się nie chce, to nie ma sprawy.
Wrzuce,ale w poniedzialek jak bede gral.
Generalnie mozna grac z normalnym wykresem,
Wystarczy w opcjach wykresu,tam gdzie ustawiamy kolory swieczek itd zaznavzyc opcje wykres na pierwszym planie :)

YoungD
Gaduła
Gaduła
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2014, 21:21

Re: HeikenAshiRenkoPriceAction

Nieprzeczytany post autor: YoungD »

krystian74 pisze:Dzięki za odpowiedz. Ja korzystam z Renko 2p gdzie TF nie ma znaczenia.
Nie ma sprawy,pozdrawiam

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: HeikenAshiRenkoPriceAction

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Cześć,
Mam takie pytanie, czy posiadasz może gdzieś spisany zbiór zasad Twojego systemu?:)
Muszę sie przyznać że niestety patrząc na same screeny nie bardzo jestem w stanie zrozumieć jak podejmujesz decyzje o wejściu i wyjsciu w pozycję, a także jaki dalej sl, tp itd. :D
Pozdrawiam,

YoungD
Gaduła
Gaduła
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2014, 21:21

Re: HeikenAshiRenkoPriceAction

Nieprzeczytany post autor: YoungD »

ZomG pisze:Cześć.

Na wstępie powiem, że jestem zafascynowany Twoim dziennikiem, głównie dlatego, że nie mam pojęcia, o co chodzi na wykresach :)
Mam prośbę - czy mógłbyś wkleić do Painta jeden taki screen i narysować (orientacyjnie, bez zbytniej dokładności), którędy leci cena? :D
Jeśli to technicznie niemożliwe (nie mam pojęcia, nie znam się na żadnych innych wykresach niż świeczkowe) to umrę w nieświadomości, ale nie przejmuj się ;)

Pozdrawiam.
Przyklad wykresu z teraz :)

Obrazek

ODPOWIEDZ