Red Ema Trading

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: highend »

Na jutro to lepiej jajka malować i sobie dać spokój z tradingiem. Przerwa sie należy ;)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Mpapiez

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

highend pisze:Na jutro to lepiej jajka malować i sobie dać spokój z tradingiem. Przerwa sie należy ;)
No generalnie udało mi się dziś jeszcze złapać 1.09 :)... Zdaje się że ten poziom utrzyma.
Jeżeli zrzucili by edka jutro przed NFP'ami w okolice 1.08 to bajka :)... bo moim zdaniem NFPy umocnią dolara a ja miałbym bardzo wygodną miejscówke na BE :).

Mpapiez

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Mpapiez pisze:
highend pisze:Na jutro to lepiej jajka malować i sobie dać spokój z tradingiem. Przerwa sie należy ;)
No generalnie udało mi się dziś jeszcze złapać 1.09 :)... Zdaje się że ten poziom utrzyma.
Jeżeli zrzucili by edka jutro przed NFP'ami w okolice 1.08 to bajka :)... bo moim zdaniem NFPy umocnią dolara a ja miałbym bardzo wygodną miejscówke na BE :).
To się jednak pomyliłem :)...
Ale sztuka, to wiedzieć kiedy pomyłka nastąpiła. W sumie dzięki tej mniejszej płynności, sami pokazali przed NFP'ami jaki jest kierunek. Najlepsze jest to że SL'a na eSkach wycieło mi z 15 pisowych poślizgiem.

Taka mała ciekawostka, jak by ktoś wierzył w bajki, że najwięksi spekulanci nie znają danych przed ich ogłoszeniem - dziś rano na zerohedge.com ktoś w komentarzu dał cynk, że NFPy wyniosą około 100k :).
Wyskoczyło 120k, ale pewnie zrewidują do 100k w następnym miesiącu.

Krótko mówiać ten cały cyrk z konsolą poniżej 1.08 nie służył niczemu innemu jak ubieraniu ludzi w eSki :)...
Teraz pewnie na dniach edek zleci w okolice 1.0950-60 i rozpocznie się większa korekta bo widmo podniesienia stóp % na bank się oddali.

Tak czy owak - seria wejść poniżej z dziś i wczoraj.
Finalnie jeden z lepszych dni.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Cześć,

W piątek sporo zarobiłem i liczyłem na kontynuacje wzrostów od max 1.0960.
Tutaj wszedłem mocniej, i poszło po SL. Po wybiciu tego mocnego S/R wszedłem w eSki równie mocno.

Na ten moment flaga wybiła i zabezpieczony już mam zysk, ktory pokrywa stratę i daje zarobek.
Teraz czekam, bo powiem szczerze że nie mam pojęcia co teraz. SL mam nad S/R z piątku.

Teoretycznie dziś już nie powinni wyjść ponad ten poziom, ale z drugiej strony 1.08 mamy pod sobą oraz LT wzrostową.
Jak to się nie skończy, póki co jest dobrze.

Ps. Teoretycznie zasięg flagi, wychodzi pod tą wzrostową LT. Jeżeli cena tam dojdzie to mamy powrót do trendu spadkowego potwierdzony (!!!) i będzie to oznaczać zjazd na minima. A może to zwykła ściema pod FOMC ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Mała aktualizacja.
Udało mi się podpiramidować jeszcze pod tą konsolidacje.

Na ten moment mam zabezpieczone jakieś ~ + 260 eur.
Mógłbym teraz zamknąć na prawie +400 eur, ale myśle że zejdą jeszcze do tego 1.0750.

Najzabawniejsze jest to, że udało mi się tak potężną piramidkę zrobić, nie przekraczając 10% dd :)...
Krótko mówiąc na ten moment jest bardzo dobrze. Nawet jak by mi wycieli SL'a, to właściwie podwoiłem depo :)...

Kurde, dniówka 400 euru z giełdy to naprawdę fajna sprawa by była :wink: .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Mpapiez pisze:Mała aktualizacja.
Udało mi się podpiramidować jeszcze pod tą konsolidacje.

Na ten moment mam zabezpieczone jakieś ~ + 260 eur.
Mógłbym teraz zamknąć na prawie +400 eur, ale myśle że zejdą jeszcze do tego 1.0750.

Najzabawniejsze jest to, że udało mi się tak potężną piramidkę zrobić, nie przekraczając 10% dd :)...
Krótko mówiąc na ten moment jest bardzo dobrze. Nawet jak by mi wycieli SL'a, to właściwie podwoiłem depo :)...

Kurde, dniówka 400 euru z giełdy to naprawdę fajna sprawa by była :wink: .

Uuuuuuuuu piramida? Źle to brzmi. I raczej nie żartuję. Jeszcze nie widziałem tutaj na forum, aby ktoś zarabiał tym sposobem. Chyba tylko Plichcie z Amber Gold się udało. Jak słyszę słowo "piramida", "piramidowanie" to aż mi skóra cierpnie.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Mpapiez

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Adrianoforex pisze:
Uuuuuuuuu piramida? Źle to brzmi. I raczej nie żartuję. Jeszcze nie widziałem tutaj na forum, aby ktoś zarabiał tym sposobem. Chyba tylko Plichcie z Amber Gold się udało. Jak słyszę słowo "piramida", "piramidowanie" to aż mi skóra cierpnie.
Ale ja nie bawie się w piramidki finansowe, tylko podebrałem po przebiciu S/R :) zgodnie z trendem i zaskoczyło.
Ani w jednym miejscu przy budowaniu tego nie ryzykowałem depo, tylko kasą z pierwszego trejda ;).

Teraz mam pozbierane 0.5 lota i szczerze mówiąc potrzymam i policze na cud że będą zwalać edka dalej w dół, pomimo że wszyscy gadają o wzrostach po FOMC :).

Także spoko luz, z reguły nie bawię się w takie rzeczy. Tutaj wyszło, to się tylko cieszę.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Mpapiez
Dobra piramida nie jest zła.

W końcu ktoś dokłada do zysków.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Mpapiez pisze:
Adrianoforex pisze:
Uuuuuuuuu piramida? Źle to brzmi. I raczej nie żartuję. Jeszcze nie widziałem tutaj na forum, aby ktoś zarabiał tym sposobem. Chyba tylko Plichcie z Amber Gold się udało. Jak słyszę słowo "piramida", "piramidowanie" to aż mi skóra cierpnie.
Ale ja nie bawie się w piramidki finansowe, tylko podebrałem po przebiciu S/R :) zgodnie z trendem i zaskoczyło.
Ani w jednym miejscu przy budowaniu tego nie ryzykowałem depo, tylko kasą z pierwszego trejda ;).

Teraz mam pozbierane 0.5 lota i szczerze mówiąc potrzymam i policze na cud że będą zwalać edka dalej w dół, pomimo że wszyscy gadają o wzrostach po FOMC :).

Także spoko luz, z reguły nie bawię się w takie rzeczy. Tutaj wyszło, to się tylko cieszę.

Najważniejsze, że ładnie wyszło i jest profit.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Mpapiez

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Hejo,

Tamto wejście się zakończyło. Wyrzuciło mnie z pozycji, jako że 1.08 nie zostało pokonane.
Rano po wybiciu oporu i cofce do średnich wszedłem mocniej w pozycje w eLkę.
Aktualnie na BE ponieważ nie jestem pewien tego wejścia, a było mocniejsze.



Ps. wybiło BE w trakcie pisania :)).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany