Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
ltk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:45

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: ltk »

Nie jestem w temacie, więc nie powinienem się wypowiadać, no ale kto mi zabroni... interesuje mnie tylko mój trading i to ile dam rade ugrać, na fora zaglądam czasami z nudów, nie wiedziałem do tej pory co to jest ten cały TJS dopóki nie zacząłem z ciekawością zaczytywać się w oskarżenia w temacie, wchodzę na stronę tradingcośtam,... o fajna sprawa pewnie, że czasem wpadnę sobie do jakiegoś trading roomu, no ale cóż musiałbym najpierw założyć konto u jednego ze sponsorujących brokerów, a poza-tym do Warszawy daleko.... no chyba, że coś tam pomyliłem, mogę dołączyć do grupy i uczęszczać ze swoim zaufanym nie sponsorującym brokerem.

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

freakout pisze:proponuję kolegom z TJS przespacerować się do sądu z tymi śmieszkami z nawi bo to powoli robi się nudne i co chwilę jakiś pajac wyskakuje z tym jakie to on dowody posiada że Zaorski to lub sramto ;)

tak dla przykładu parę osób powinno dostać po dupie sporą grzywną i się skończy dzień dziecka :)
i tak od stycznia Patryk Przezdziecki zadeklarował sie ze nam pomoze
Patryk to jest ten swietny prawnik co bronił tradera w sprawie przeciwko TMS
wiec tez człowiek który z etyką traderską jest na biężąco
jest też dla dużej części społeczności autorytetem

i niech wszystko nagraja kamery
w tym mine Kowala .. bezcenne .
nawet mu proces opłace i adwokata jak nie ma kasy
zawsze moze potem popracować na cele społeczne w psychiatryku albo w schronisku
także Kowal żebyś wiedział nie odpuscimy dopoki tego nie odszczekasz w sadzie

pozdrawiam
Rafal Zaorski
TJS

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: freakout »

no i prawidłowo :) może to będzie nauczka dla tych którzy nie mają nic lepszego do roboty prócz zaglądania innym do kieszeni i bezpodstawnego pomawiania o jakieś bzdury ;)

kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

cromwell78 pisze:
freakout pisze:proponuję kolegom z TJS przespacerować się do sądu z tymi śmieszkami z nawi bo to powoli robi się nudne i co chwilę jakiś pajac wyskakuje z tym jakie to on dowody posiada że Zaorski to lub sramto ;)

tak dla przykładu parę osób powinno dostać po dupie sporą grzywną i się skończy dzień dziecka :)
i tak od stycznia Patryk Przezdziecki zadeklarował sie ze nam pomoze
Patryk to jest ten swietny prawnik co bronił tradera w sprawie przeciwko TMS
wiec tez człowiek który z etyką traderską jest na biężąco
jest też dla dużej części społeczności autorytetem

i niech wszystko nagraja kamery
w tym mine Kowala .. bezcenne .
nawet mu proces opłace i adwokata jak nie ma kasy
zawsze moze potem popracować na cele społeczne w psychiatryku albo w schronisku
także Kowal żebyś wiedział nie odpuscimy dopoki tego nie odszczekasz w sadzie

pozdrawiam
Rafal Zaorski
TJS
Nie osmieszaj się, już się przyznałeś że twój koleżka współpracuje z IB, jesteście zarejestrowani jako IB i polecacie bezpośrednio z zamkniętej grupy, bez referencyjnych linków. Już ci pisałem chłopaczku, mam dostęp do waszego konta i wszystko potwierdzone, także przestań kłamać, cytuj dalej i dopisuj swoje bajeczki... tradingjam.pl pracuje jako IB z XTB, XM, BOSSAFX i każdy kto wyskoczy z gruby FB i otworzy konto u jednego z tych brokerów jest przypisany pod nich, dodatkowo na swojej stronie dodali okienko do wpisania numeru konta od jednego z tych brokerów. To wystarczy żeby przypisać wasze konto na nieświadomce, potrzebny jest tylko numer MT4 i wasz mail który podajecie przy rejestracji :lol:

Twoja waga jest piórkowa i jak już mnie znajdziesz to ja nie bede chodził po adwokatach, a jak bedzie trzeba to napisze ile już zarobiłeś na swoim jelonkach...

Na 2017 życzę ci dużo nowych jelonków, fajnie to sobie wymysliłeś, ale zle trafiłeś, bo ja wszystko widzę, zmieniłem prace ale mam wszystko skopiowane...

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

No to juz :) idziemy da sadu.
Ja Ci tych oszczerstw nie puszcze płazem.
bedziesz jak ten koles sie plaszczyl wsadzie
i skoro tak stawiasz sprawe nie skonczy sie na pracy społecznej ..

ale napisz ile zarobiłem na swoich jelonkach jak nazywasz cały TJS
podaj swoje dane gdzie wysłać Ci pozew ja nie mam problemu stanać przed sadem i udowodnic ze jestes idiotą
takze badz facetem a nie gimnazjalistą

Masz odwage czy będziesz sie krył za nickiem ?
czy jestes kolejnym sfrustrowanym dzieckiem forexu.
Wyzywam Cie .. sąd i udowodnie Ci ze jestes kretynem
kiedy chcesz
sprobuje Cie znalezc ale lepiej by bylo gdybys sam z otwarta przyłbicą to powiedział
łatwiej by mi było sie bronic ..
bo dobry to jestes tylko w gadce a udownic swoich oskarzen nie potrafisz ..
ja moge prosto udowodnic prawde
ba powiem Ci nie musisz nawet to byc Ty skoro sie boisz mozesz wyslac pierwsza lepsza osobe to sie przekona

to jak ? ja jestem gotowy

kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

"bedziesz jak ten koles sie plaszczyl wsadzie" w sądzie czy w sadzie? Ja nie chce być z tobą w sadzie :?

W jednym masz rację, IB jest zarejestrowane na twojego kolegę, tyle że ty jesteś właścicielem serwisu tradingjam.pl i razem prowadzicie temat, więc pisze bezpośrednio do ciebie, bo przecież ty atakujesz innych IB, a sami czerpiecie korzyści z polecenia klientów którzy są w grupie i nikt o tym nie wiedział.

Ja pracowałem w firmie z którą ty wcześniej współpracowałeś, czerpaliście korzyści z bezpośredniego polecania, a po roku obrzucilście gówn...i teraz macie nowych "sponsorów" usuń tych wszystkich sponsorów, usuń okienka do wpisania numeru konta które macie na stronie i następnie oferuj darmowe kursy itp, tylko na czym wtedy zarobi grupa trading jam? Już ci pisałem, nie strasz bo jako ostatni ty bedziesz osrany...i tutaj nawet adwokat nie pomoże. Tylko to ci chłopaczku pozostało, sądy, prawnicy i wszystko za kasę którą zarobiliście z prowizji generowanej przez nieświadome ofiary. Ty sam nic nie możesz zrobić bo jesteś za cieniutki bolek.

Co do szukania to zacznij od Ekwador, wcześniej Białoruś i jeszcze wcześniej chyba Izrael itd...jak już sprawdzicie ok 20 różnych IP to się spotkamy w cztery oczy.

Dobra Panie Zaorski, niech Trading Jam poleca dalej innych brokerów i nic sie nie dzieje, jeżeli ludzie nic nie wiedzą to w czym problem. Na money.pl wasz kolega szybko usuwa temat, pozostało usunąć na bankier, tylko że tam macie wpisy od różnych osób, ale pewnie za kilka PLN usuną temat. Tutaj bedzie gorzej usunąć, ale może twój prawnik pomoże i po temacie.

Happy New Year Trading Jam!

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

To ja proponuję zbanować tego pana a temat do usunięcia - skoro nie podaje dowodów na forum, ani nie chce przedstawić ich przed sądem to znaczy że jest zwykłym trollem, a to już problem moderacji. Szkoda czasu na kogoś kto nie ma zdolności honorowej. :wpale:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

Nie banowac .. nic nie kasowac .. niech czytaja to ludzie ..

a potrzebujemy dowodów .. bo tego gościa do sądu doprowadzę

makuu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2016, 03:59

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: makuu »

Rafale, a więc skoro mówisz, że prawdziwy trader ma kasę z rynku, to dlaczego bierzesz w takim razie za banery miesięczną opłatę?

davidm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:12

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: davidm »

Również mnie ciekawi to podejście. Z jednej strony krzyczy "Prawdziwy trader zarabia tylko na rynku, a nie na innych traderach", a sam na tablicy ma market makerów, którzy krzyczą o jeleni i zarabiają na innych traderach. Często wspomina na zasadzie żalu, że dokłada do tego "biznesu", ale skoro dokłada i jest traderem to rynek dokłada, a nie on.

Nie życzę mu źle, ale zachowuje się jak rozwydrzone dziecko i staje się idolem takich samych osób. Ja przestałem traktować Rafała poważnie, bo rzuca tylko pustymi słowami i oszczerstwami wobec innych osób, a jakiekolwiek niewygodne pytania traktuje jak hejt, czy trollowanie.

ODPOWIEDZ