Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
lucaa
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2016, 11:22

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: lucaa »

chyba nie rozumiesz Panie Kowal jak działa IB.... IB bierze prowizję za transakcje.... sponsor ,a IB to co innego :)
idąc Twoim tokiem rozumowania to Atletico Madryt jest/był (nie orientuje się) IB Plus500 :D

ltk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:45

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: ltk »

Jeśli to jest jakaś kampania reklamowa to gratuluje inwencji, przeczytałem całość :)
....ps. nie stać mnie na prawnika, jak ktoś chce mnie pozwać to proszę o sponsoring, chętnie powiem przed kamerą z bananem na gębie sorry.
pozdrawiam

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

:) kampania TJS? serio .. kolejna teoria spiskowa do kolekcji :P

-- Dodano: 30 gru 2016, 17:54 --
lucaa pisze:chyba nie rozumiesz Panie Kowal jak działa IB.... IB bierze prowizję za transakcje.... sponsor ,a IB to co innego :)
idąc Twoim tokiem rozumowania to Atletico Madryt jest/był (nie orientuje się) IB Plus500 :D

swietne porownanie .. kradne ..
ale wlasnie tak jest .. u nas reklamowac nie moze sie tylko aktualny PAZDZIERZ wybierany w ankietach polrocznych
a tak obowiazuje wolnosc słowa
o kazdym brokerze mozna napisac co sie chce i takie sa nasze wartosci
a kto kupi sobie baner zebysmy mieli na oplacenie Trading roomu kamery montaz
to juz nas mniej obchodzi byleby nie byl pazdzierzem
a my nie namawiamy na nic tylko na uczenie sie wiedza za wiedze

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

ltk pisze:Jeśli to jest jakaś kampania reklamowa to gratuluje inwencji, przeczytałem całość :)
....ps. nie stać mnie na prawnika, jak ktoś chce mnie pozwać to proszę o sponsoring, chętnie powiem przed kamerą z bananem na gębie sorry.
pozdrawiam
też masz jakieś dowody? ludzie są ciekawi. powiedz prosze.
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

ltk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:45

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: ltk »

dobryfxplayer pisze:
ltk pisze:Jeśli to jest jakaś kampania reklamowa to gratuluje inwencji, przeczytałem całość :)
....ps. nie stać mnie na prawnika, jak ktoś chce mnie pozwać to proszę o sponsoring, chętnie powiem przed kamerą z bananem na gębie sorry.
pozdrawiam
też masz jakieś dowody? ludzie są ciekawi. powiedz prosze.
o fuck.. nie mam dowodów, dysponuje moimi nieprzemyślanym domysłami, ale są moje prywatne i mogę na potrzeby wydrukować.

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

ltk pisze:
dobryfxplayer pisze:
ltk pisze:Jeśli to jest jakaś kampania reklamowa to gratuluje inwencji, przeczytałem całość :)
....ps. nie stać mnie na prawnika, jak ktoś chce mnie pozwać to proszę o sponsoring, chętnie powiem przed kamerą z bananem na gębie sorry.
pozdrawiam
też masz jakieś dowody? ludzie są ciekawi. powiedz prosze.
o fuck.. nie mam dowodów, dysponuje moimi nieprzemyślanym domysłami, ale są moje prywatne i mogę na potrzeby wydrukować.
ok to poprosze to na piśmie.

-- Dodano: 30 gru 2016, 17:06 --

a ja kw ciagu doby nie przedstawisz dowodow to podpierdole cie do tych ubeków z KODu.
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

An introducing broker (IB) is a futures broker who has a direct relationship with a client, but delegates the work of the floor operation and trade execution to another futures merchant. The merchant firm is usually a close partner of the IB.

Tłumacząc - IB to ktoś kto ma relacje osobiste z klientem (np. zna Staszka, Jurka, Edka) i poleca im brokera SuperHiperFX do tradingu, zarabiając na tym jakąś tam prowizję.


Ten kto ma link do założenia konta brokera, baner etc. nie jest IB - jest affiliate. A affiliate to normalna forma rozliczenia za reklamę, w której nie ma nic złego. Sklep z butami płaci albo za baner, albo za logo bo jest sponsorem np. bloga modowego, za kliki, albo za odsłony, albo za zostawione dane osobowe np. w newsletterze, albo za sprzedaną pierwszą parę butów, albo za każdą sprzedaną parę butów.
Tak samo jest ze sklepami z oprogramowaniem, księgarniami etc.

W tym nie ma nic złego i jest to całkowicie normalne.

IB to ktoś kto zna dane osoby, jest z nimi powiązany w jakiś sposób, namawia do założenia konta u konkretnego brokera np. nie musisz mi płacić X za szkolenie, jeśli założysz konto u brokera ŻelazoSX i wpłacisz 10 000zł - to jest IB. Reszta jest affiliate i to absolutnie normalne w internetach w KAŻDEJ branży.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

santo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 717
Rejestracja: 27 lip 2014, 06:37

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: santo »

A TO NIE TEN sam Jan koWAl co został za hamstwo wyrzucony z TJSu a potem truł dupę na każdym znanym mi forum fx że TJS jest BE.....
Nauka nauka nauka....... :564:

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: freakout »

proponuję kolegom z TJS przespacerować się do sądu z tymi śmieszkami z nawi bo to powoli robi się nudne i co chwilę jakiś pajac wyskakuje z tym jakie to on dowody posiada że Zaorski to lub sramto ;)

tak dla przykładu parę osób powinno dostać po dupie sporą grzywną i się skończy dzień dziecka :)

jackub

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: jackub »

frekaut:
jestem z tobą... . nie daj Boże w Polsce zrobic coś nowego, coś dobrze i być z tego dumnym .... prawie niemoralne :561:

ODPOWIEDZ