Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

Dawać dowody. Dawać dane adresowe. Dawać pozew.
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Nieśmiertelny Trader

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Rafał rób dalej Swoje. Należałem kiedyś do grupy na FB ale jak to w życiu, niektóre posty i wpisy członków zwyczajnie Mnie irytowały i zrezygnowałem... ale Ja nie o tym. Mam konto na youtube od 2007 i tam też śledzę wasze poczynania. Całe mnóstwo świetnych materiałów, gości, gadania o psychologii, MM, nie patyczkowaniu się z tematem, bez owijania w bawełnę. Świeżość na FX, coś zupełnie nowego i innego. Sam jestem na rynku od 2010, na nawi od grudnia 2010 początkowo jako overall. Musiałem przedzierać się przez otchłanie forum by znaleźć coś wartościowego, setki godzin czytania, przeglądania stron, odnośników, linków (nie wspominam o dziesiątkach książek które przeczytałem) i testowaniu na wykresach, kombinowaniu na historii kilka lat wstecz.... a teraz dzięki Wam to wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki, właśnie na youtube. Wszystkim znajomym którzy pytają Mnie o FX śmiało polecam kanał i rady jakich tam udzielają, nie wszystkich ale znacznej większości.

FXlamer, nie kumam, serio. Jak mogłeś napisać coś takiego. Miałeś raczej renomę wiarygodnego szkoleniowca, podobnie jak mr.yogi (którego cały czas szanuję) a tu taki przypał. W tym temacie Rafałowi cisną albo nowe konta (tu chyba nie trzeba nic wyjaśniać) albo właśnie starzy IB, szkoleniowcy etc. Kurde TJS aż tak bardzo pojechał Was po kieszeniach? Kurcze... to Wspaniale! Znaczy tylko tyle, że Rafał idzie w dobrym kierunku a na waszych płatnych szkoleniach nie ma nic więcej czego byśmy nie mogli zobaczyć za freeko. Z resztą zawsze tak było. Cała wiedza jest dostępna na tym forum a umieszczona w pigułce dzięki TJS na youtube. Wszyscy to Wiemy (My którzy jesteśmy tu długo), że i tak najważniejsza jest psycha i MM. Dlatego cholernie cenię Sobie wykłady Wikinga bo potrafi przekazać Tą wiedzę, podobnie jak Rafał.

W TJS jest dosłownie Mnóstwo amatorów, w tym kilku Moich znajomych i widzę jak rzetelnie biorą do siebie wszystkie uwagi o których Mówi Rafał (nie mam tu wcale na myśli runów) ale przede wszystkim o ciągłym, notorycznym gadaniu o MM. Oni już to pojęli, już na starcie nauczyli się dobrych nawyków nie marząc wcale o Tych milionach i wysokiej dźwigni która to umożliwia. Po prostu trenują by trzymać się zasad. Ja niestety musiałem przebrnąć przez ten cały syf, przez wszystkie możliwe etapy. Oni nie muszą.

TJS porównał bym do tych ''ściągawek w pigułce'' z lat 90tych i 20tych. Kiedyś tego nie było a ile czasu to oszczędza... Obecnie jest jeszcze lepiej bo matematyki można się nauczyć ze smartfona. To jest jak gra, jeśli nie rozwiążesz kolejnego zadania to nie przejdziesz do następnego etapu. To samo z językami obcymi czy nawet programowaniem w JAVIE.

Jak zobaczyłem temat to otworzyłem chipsy i poszło jak dobry film i nawet bym nic nie napisał gdyby nie FXlamer... ;)

aaa, pokażcie Mi drugiego takiego co będzie wynajmował sale dla tylu ludzi z własnej kieszeni i to w Warszawie w centrum? Powiem więcej, TJS ja na waszym miejscu podał bym numer do konta na wsparcie grupy jak to robi np Mozilla która jest non-profit.

pozdrawiam i przepraszam za mały chaos, nie było mnie pare miesięcy i może dobrze bo na forum od paru lat nic się nie zmienia. O tradingu powiedziane zostało już wszystko. ;)

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

wsparcie grupy ale jakie > ? bo chyba nie finansowe...
Im bardziej zależy na czymś namacalnym i tym co ma sens i posiada logikę.
-- Dodano: sob 14-01-2017, 22:49 --


Dla mnie robią robotę i tego zabrać nikt nie może... koniec wątku
Osobiście , mam zamiar niedługo kogoś tam wyzwać na live...
Jako pragmatycznie myślący człowiek, uważam iż należy się chłopakom dobre słowo.... a tym padalcom co mają wątpliwosci do dzisiaj, ban... i tyle...Po co robić i mówić coś co nie ma znaczenia ?

Ostatnio maestro Rafał wyperswadował gdzie co ma miejsce a gdzie ktoś odpala kabaret.Chciałbym spotkać tego gościa , który walczył ostatnio i próbował .(Ostatni TJS -Podczas którego Tłumaczony jest wątek z tego forum i tego pacjenta Kowala.Gość mówi:"dawno nie miałem tak słabego dnia" tłumaczymy się z tego iż, dawno nie mieliśmy dobrego i nie wiemy jak logicznie powiedzieć że akurat dzisiaj jest torba.Jesteśmy na wizji, coś przeto trzeba powiedzieć mądrego.Dyskusje podczas trwania sesji (pozycji) wyprowadzenie się z równowagi przez piszących głupoty internautów. Trzymanie do końca treid`ów mimo iż trend od rana szedł w inną stroną.Wchodzisz za praktycznie 40% depo... idziesz w MC a mimo to S;L u Ciebie jest nieobecny. "Po co tu jesteś" ? - Jak to po co.. chce wygrać, chce być lepszy i pokazać komuś nie sobie, że można, Gość urwany tłumaczy innym dlaczego akurat na LIVe ma tak słabe wyniki.A czym się różni LIVE podczas sesji TJS od Twojego Live`a w domu gdzie jesteś tylko Ty. ?????????Wychodzi na to, że na codzień grasz za dużo mniejsze stawki a stat ,który przesłałeś do TJS był na niezbyt wysokim poziomie,Poza tym przemawiała przez Ciebie pycha , brak opanowania powściągliwości, nie mówiąc już o skromności.. ..Skoro Twój Stat był na tyle mocny to nie mam oporów by wysłać swój, bo jak pisał jeden o obecnych "macie pokazać profesjonalizm" a nie (o kurde dzisiaj jestem do tyłu)...Byłeś średnio ścięty z kitką uwiązaną do tyłu...opanowanie emocji i myśli praktycznie zerowe.. Zlituj się nad resztą inwestorów (trader`ów)podaj maila bo mnie oczy rarzą jak widzę jak się zachowujesz podczas sesji... I osobiście nie wiem skad się urwałeś, ale ewidentnie musiałeś się urwać...idziemy z trendem.... krótkie Ski łapiemy na załamaniu...Fakt iż na tym forum są sami mistrzowie i przecież nie mam czego tu komentować... aczkolwiek... rynek mówi często co innego, .
dziękuję za uwagę i trzymać swoje pozycję,ucinać szybko,,,,zabezpieczać. zanim się wystrzelicię w powietrzę......pozdro Kuba
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

Robczan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:45

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Robczan »

Kuba Brzeziński pisze:wsparcie grupy ale jakie > ? bo chyba nie finansowe...
Im bardziej zależy na czymś namacalnym i tym co ma sens i posiada logikę.
-- Dodano: sob 14-01-2017, 22:49 --


Dla mnie robią robotę i tego zabrać nikt nie może... koniec wątku
Osobiście , mam zamiar niedługo kogoś tam wyzwać na live...
Jako pragmatycznie myślący człowiek, uważam iż należy się chłopakom dobre słowo.... a tym padalcom co mają wątpliwosci do dzisiaj, ban... i tyle...Po co robić i mówić coś co nie ma znaczenia ?

Ostatnio maestro Rafał wyperswadował gdzie co ma miejsce a gdzie ktoś odpala kabaret.Chciałbym spotkać tego gościa , który walczył ostatnio i próbował .(Ostatni TJS -Podczas którego Tłumaczony jest wątek z tego forum i tego pacjenta Kowala.Gość mówi:"dawno nie miałem tak słabego dnia" tłumaczymy się z tego iż, dawno nie mieliśmy dobrego i nie wiemy jak logicznie powiedzieć że akurat dzisiaj jest torba.Jesteśmy na wizji, coś przeto trzeba powiedzieć mądrego.Dyskusje podczas trwania sesji (pozycji) wyprowadzenie się z równowagi przez piszących głupoty internautów. Trzymanie do końca treid`ów mimo iż trend od rana szedł w inną stroną.Wchodzisz za praktycznie 40% depo... idziesz w MC a mimo to S;L u Ciebie jest nieobecny. "Po co tu jesteś" ? - Jak to po co.. chce wygrać, chce być lepszy i pokazać komuś nie sobie, że można, Gość urwany tłumaczy innym dlaczego akurat na LIVe ma tak słabe wyniki.A czym się różni LIVE podczas sesji TJS od Twojego Live`a w domu gdzie jesteś tylko Ty. ?????????Wychodzi na to, że na codzień grasz za dużo mniejsze stawki a stat ,który przesłałeś do TJS był na niezbyt wysokim poziomie,Poza tym przemawiała przez Ciebie pycha , brak opanowania powściągliwości, nie mówiąc już o skromności.. ..Skoro Twój Stat był na tyle mocny to nie mam oporów by wysłać swój, bo jak pisał jeden o obecnych "macie pokazać profesjonalizm" a nie (o kurde dzisiaj jestem do tyłu)...Byłeś średnio ścięty z kitką uwiązaną do tyłu...opanowanie emocji i myśli praktycznie zerowe.. Zlituj się nad resztą inwestorów (trader`ów)podaj maila bo mnie oczy rarzą jak widzę jak się zachowujesz podczas sesji... I osobiście nie wiem skad się urwałeś, ale ewidentnie musiałeś się urwać...idziemy z trendem.... krótkie Ski łapiemy na załamaniu...Fakt iż na tym forum są sami mistrzowie i przecież nie mam czego tu komentować... aczkolwiek... rynek mówi często co innego, .
dziękuję za uwagę i trzymać swoje pozycję,ucinać szybko,,,,zabezpieczać. zanim się wystrzelicię w powietrzę......pozdro Kuba
Piszesz, że ktoś się skądś urwał (z tego co zrozumiałem), a sam piszesz jak jakiś upośledony.

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

Dobrze, że tak myślisz...:) Wiesz wogóle o czym trwa dysputa ?Twoja opinia jest tak samo cenna jak sentymenty na Myfxbook`u ;) he
trzymaj się tego. Myślałem,że ten prosty jak w TVN`ie przekaz zrozumiesz.
Gdybyś chciał coś skonsultować, to wstaw tutaj proszę swój STAT za ostatnie 24 miesiące....
I wrócimy do rozmowy gdyż nie chciałbym robić Ci przykrości zbyt wcześnie.Więc albo w lewo albo w prawo, ponieważ nie mam czasu na zbędną polemikę z Tobą. Dobranoc
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Kuba Brzeziński pisze:Myślałem,że ten prosty jak w TVN`ie przekaz zrozumiesz.
Sorry, ale ja mam podobne odczucia jak Robczan. Ciężko zrozumieć o czym Ty w ogóle piszesz - być może ten swobodny przekaz myśli wymaga innego stanu świadomości ...

Kuba Brzeziński pisze:Gdybyś chciał coś skonsultować, to wstaw tutaj proszę swój STAT za ostatnie 24 miesiące....
O co Ci chodzi z tymi statami ? Co to ma do tematu ? I skoro pisanie tu wymaga 24 miesięcznego statu - to gdzież jest Twój bo jakoś nie zauważyłem ?
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

;) dziękuję za twą sugestię Panie kolego ;)
nie nie wymaga 24 miesięcy, co to ma do tematu ? omawianego tutaj nic, ale jak ktoś uważa mnie za upośledzonego to chciałbym to szybciutko wyjaśnić ;) i tyle. Więcej nie wracajmy do tego tematu. pozdrawiam ;)

P.S jak dobrze poszukasz to moje staty są tutaj od 2010 bodajrze roku...
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

green7 pisze:
Kuba Brzeziński pisze:Myślałem,że ten prosty jak w TVN`ie przekaz zrozumiesz.
Sorry, ale ja mam podobne odczucia jak Robczan. Ciężko zrozumieć o czym Ty w ogóle piszesz - być może ten swobodny przekaz myśli wymaga innego stanu świadomości ...

Kuba Brzeziński pisze:Gdybyś chciał coś skonsultować, to wstaw tutaj proszę swój STAT za ostatnie 24 miesiące....
O co Ci chodzi z tymi statami ? Co to ma do tematu ? I skoro pisanie tu wymaga 24 miesięcznego statu - to gdzież jest Twój bo jakoś nie zauważyłem ?
To jak w tym dowcipie
Skarży sie kolega koledze że jego żona wciąz tylko mówi i mówi. "A o czym mówi" pyta kolega? "A tego to już nie mówi" odpowiada pytany ;)
Kiedyś oglądałem taki film "Odmienne Stany Świadomości" może to coś w tym gatunku?

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Odkąd trzymam się postanowienia, że albo piszę na forum, albo piję - moje życie zyskało nową jakość. (Jak widać mniej piszę :mrgreen: ) co polecam rozwadze niektórych kolegów :564:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

kolega T rex dobitnie wyperswadował pogląd , którego nie da się podważyć :) hehe

Teraz jak zadzwoni do mnie moja Pani, i będzie coś podejrzewać, to zastosuje się do Cblondyna i powiem jej, że mam odmienny stan świadomości...
miłego dnia dla was rodacy :)
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

ODPOWIEDZ