Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

slaweeek pisze:osz kurcze .....

ale wam TJS, drodzy brokerzy, szkoleniowcy i IBecy, musiał interesy popsuć.
normalnie na uszach staniecie i klaskać płetwami będziecie aby to opluć i oczernić.
w sumie jak to się czyta to mdlić zaczyna człowieka.
Mnie jak coś mdli to po prostu tego nie robie lub nie jem.
Jeśli ludzie nie świadomie są podłączani do IB to jest to nie fer i należy o tym przestrzegać. Problem jest w tym, że nie wiadomo czy to prawda.
Jeśli TSJ robią wszystko z dobrego serduszka, to szkoda właśnie ich opluwać.
Przynajmniej teraz lepiej się zorganizują :), strone poprawią, usuną to co dla beki, itd.

A interesów nikt nie popsuł, tak jak wieeeluu brokerów i innych oszustów, którzy na tym forum są obnażani.
Obrazek
Obrazek

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

kowal29 pisze:
davidm pisze:
green7 pisze:Na stronie trzeba podać numer konta u brokera, tu piszesz, że to Próbujesz wszystko odkręcić i przy okazji masz dobrą reklamę dla swojej grupy, jesteś dobrym cwaniaczkiem.

Do przypisania konta potrzebują tylko numer MT4 i twój email, reszta danych to dodatkowa wisienka na torcie, jakby broker stawiał opory to maja full dane i bez problemu można przypisać konto pod siebie.
kowal, a dlaczego nie napiszesz po prostu prawdy? Teraz już kojarzę. Pamiętam jak zjechali cię tam jak psa, bardzo słusznie zresztą, bo przeginałeś pałę, i wywalili z grupy, a teraz to jest twoja mała zemsta. Żałosny jestes koleś....

PPeFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:48

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: PPeFX »

kowal29 pisze:Grupa Trading Jam pracuje jak IB z XM, to jest w 100% potwierdzone.
Jak masz dowody to uchroń innych ludzi przed naciągaczem Rafałem?. Co taki samolub jesteś?. Rafał nawet chciał Ci to sfinansować. Tylko odwagi trochę i prawda wyjdzie na jaw tak?.
nieudacznik pisze:kowal, a dlaczego nie napiszesz po prostu prawdy? Teraz już kojarzę. Pamiętam jak zjechali cię tam jak psa, bardzo słusznie zresztą, bo przeginałeś pałę, i wywalili z grupy, a teraz to jest twoja mała zemsta. Żałosny jestes koleś....
Chyba ze faktycznie prawda nie jest po twojej stronie. I robisz to na złość, w takim razie pamiętaj o tym że sieć nie jest anonimowa, i Rafał faktycznie może Cie wyciągnąć za ucho z przed monitora żebyś przeprosił za oszczerstwa.


Ja póki co jestem neutralnie nastawiony do TJS. Jeśli mam być dawcą depo dla Rafała z IB to mam gdzieś TJS.
Wole sam czochrać pipsy i popijać zacną whisky. A nie być frajerem dymanym przez jakiegoś typa który się chwali że utrzymuje się z forexu, a naprawdę naciąga frajerów na IB.


Rafał Tobie już zadałem pytanie dotyczące moich wątpliwości: http://forex-nawigator.biz/forum/grupa- ... ml#p847601
Mam nadzieję że gdy tutaj zaglądniesz udzielisz mi odpowiedzi.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

Towarzysze... zamiast walczyć i ciskać granatami w swoją stronę to zacznijcie polemizować...

Dla mnie osobiście chłopacy ukazują naprawdę dobrą robotę...Obala to kilka mitów tj. czas obecności na rynkach (2,3,4 lata) - dosyć krótko. Jak i możliwe nominały do wypracowania.

Piszecie po części jakieś herezje na ,które rozsądny trader nie powinien zwracać uwagi ;)
Siedzę od jakiegoś czasu z moimi kolorowymi sznurkami i PRÓBUJĘ znaleźć odpowiedź: Dlaczego nie potrafię wykręcić więcej -500 do 2000zł miesięcznie... Czy za małe loty, czy za mały depozyt.zbyt mała skuteczność ? zbyt niskie RR.. a może jeszcze czegoś brakuje ?

pozdrawiam serdecznie
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

Tutaj nic nie mogę pokazać, czekam na pozew od trading jam, wszystko będzie można pokazać w sadzie. Mam potwierdzone u brokera XM, że jeden z grupy trading jam pracuje jako IB i tego się trzymam, nikt nie musi w to wierzyć.

Życzę miłego weekendu i pozdrawiam nowych jelonków

tommy_s
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 30 maja 2010, 12:05

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: tommy_s »

kowal29 pisze:Tutaj nic nie mogę pokazać, czekam na pozew od trading jam, wszystko będzie można pokazać w sadzie. Mam potwierdzone u brokera XM, że jeden z grupy trading jam pracuje jako IB i tego się trzymam, nikt nie musi w to wierzyć.

Życzę miłego weekendu i pozdrawiam nowych jelonków
Podałeś już swoje dane Rafałowi?

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

A Ty jesteś jego adwokatem >?? . czy kim ?
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

Nie czytałem tego wątku :) są jakies pytania do mnie widzę ..
przeczytam pod wieczór bo jestem w pozycjach ..
a kowalem zajmuję się już kancelaria..

Tak jak wcześniej napisałem Kowal to potrójny kłamca i moim celem jest doprowadzenie go do sądu
o oficjalne przeprosiny w 3 tematach:
1. TJS nigdy nie brał kasy z IB i nie bierze kasy z IB
2. Nagrania z wypłata były prawdziwe a nie jak sugeruje kowal manipulowane
3. Kłamstwo ze Zaorski zarabia na TJS. Dopłaca obecnie :) Cały czas TJS jest na minusie..

Tyle w temacie ..

-- Dodano: 10 sty 2017, 13:37 --

Było pytanie od TJS Fight
Udało nam sie przekonac 3 brokerów do fundowania nagród za wygranie fightu.
Jeden warunek trajdujesz u danego brokera na Fighcie.
Po Fight mozesz sobie zamknac rachunek i juz nigdy tam nie wracac.
To wszystko :) Zadnej tu teori spiskowej nie ma,
Raptem kilku traderów musiało otwierać rachunek tam gdzie go nie miało..
Wpłaciło kase wypłaciło... Brokerzy wypłącili nagrody tak jak w zawodach bokserskich ..
jak bedziesz walczył w tych rekawicach za wygranie meczu dostaniesz nagrode :)
zreszta nie lepiej pytac sie u źródła ? u zawodników ? TJS nie ma nic do ukrycia
Ostatnio zmieniony 10 sty 2017, 13:08 przez cromwell78, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

Wyjaśnić szybko sprawę i zamknąć japy gadającym głowom...
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

Panowie i Panie trzymajcie się tematu poprzednie posty usuwam ;-)
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

ODPOWIEDZ