Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
_koder
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 23 maja 2011, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: _koder »

kowal29, dawaj te dowody albo siedź cicho bo tylko marnujesz czas swój i innych siejąc niepotrzebny zamęt.
Bez konkretnych dowodów jesteś tylko zwykłym hejterem, który powinien stanąć przed sądem.
"Ludzie, którzy unikają niepowodzeń, unikają też sukcesu"

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

Koles mysli ze to jakis poker . .i bedzie blefował ze cos ma bo zaorski ma cos do ukrycia ..
ale nie mam i chce by Kowal odpowiedzial przed sadem

mowie sprawdzam Cie kowal dawaj te dowody . .zniszcz mnie
pojdziemy do sadu potargam wszystkich prezesow brokerow w polsce i zagranica + ksiegowe
i zobaczysz co ludzie pod przysiega powiedza i jakie dowody beda
tjs nie bral z ibekow ani zlotowki
baa o wszystkim co sie dzieje na tjsie i dlaczego tak jest a nie inaczej mozesz dowiedziec sie na samym tjsie przyjsc i zobaczyc na wlasne oczy

Ty mowisz mam dowody ja mowie pokaz je ..
bo wiem ze nic nie masz bo wiem jaka jest prawda
chce z Toba isc do sadu i zeby sad to orzekl
oplace CI nawet adowkata jak CIe nie stac ..
nie chce nawet kasy od CIebie skoro jej nie masz
nie pozwole by ktos rzucał takie oskarzenia .. TJS to etyczna organizacja od poczatku to podkreslamy
walczymy z patologiami i trzeba byc slepym zeby tego nie widziec

moge to udowodnic przed kazdym sadem .. w kilku instancjach....

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

ciekawe jakie to dowody :) cała Polska czeka i patrzy :) ...
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

lucaa
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2016, 11:22

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: lucaa »

Kowal dawaj tu te dowody i tyle.... jeśli ich nie masz...popełniasz przestępstwo pomówienia za pomocą srodków masowego przekazu i liczę ,że Rafał tego nie zostawi i przynajmniej upokorzy Cię publicznie :)

kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

jakub.moscicki@tradingjam.pl mail który mają podany dla partnerów na swojej stronie, sprawdziłem w bazie i jest aktywny jako IB, tyle mam do powiedzenia. Jak ktoś z was ma bardzo dobre kontakty z managerem to może to sprawdzić.Pomyśl troche leszczu i nie rejestruj kont z firmowego maila. Udowodnić to możesz tym ciemnym z grupy, wałuj dalej i atakują innych IB a sam polecaj, świetny sposób i usuń ze swojej strony miejsce w którym trzeba podać swój numer konta, bo się ośmieszasz leszczu, tylko idiota nie zauważy do czego wam potrzebne numery kont MT4...Wcześniej polecali innych brokerów, a jak nie poszło to pisali, że to oszuści.

Pablo nie bój się tego leszcza, bo to co ja pisze jest w 100% prawdą i dość łatwo to można zweryfikować.

Uwaga zaraz guru IB odpisze,zacytuj ładnie wiadomość i wrzuć swoje wypociny, może ktoś uwierzy.

Jeszcze raz żegnam i życzę szczęścia w nagonce nowych jelonków.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016, 16:13 przez kowal29, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

uwaga zaraz Zaorski....
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

Hehe prosta sprawa Kuba moscicki jest pracownikiem fundacji.
To ze sobie jakis broker ustwial jego maila w bazie danych nic nie znaczy.
Kuba jest takze reprezentantem fundacji

Kuba z Toba tez moze pojsc do sadu :)
Jedyne co dostaje TJS to kasa za baner na grupie.
Wrzuc dowod ze kuba cos dostaje poza ustalona kase za baner na grupie
powiem CI wiecej nawet kwiaciarnia moze sie u nas zareklamowac stawka jest jedna miesieczna

Wzuc dowod ze ktos wzial wiecej niz miesieczna oplata za baner a sam pojde z ta osoba do sadu

Nadal podtrzymuje.. napisz mi prywatnie swoje dane to wysle Ci pozew o przekonanie
oplace tez prawnikow .. chce miec tylko twoja mine nagrana na youtube :)

napisz ktory broker to CI zalatwie oswiadczenie pod przysiega w sadzie ze nie ma zadnych oplat za ibeki
od strat obrotow iinnych gowien \
wszystko w sadzie :)

A to co robisz to nadinterpretacja
Wrzuc tu printscreny i sie przekonasz



kowal29 pisze:jakub.moscicki@tradingjam.pl mail który mają podany dla partnerów na swojej stronie, sprawdziłem w bazie i jest aktywny jako IB, tyle mam do powiedzenia. Jak ktoś z was ma bardzo dobre kontakty z managerem to może to sprawdzić.Pomyśl troche leszczu i nie rejestruj kont z firmowego maila. Udowodnić to możesz tym ciemnym z grupy, wałuj dalej i atakują innych IB a sam polecaj, świetny sposób i usuń ze swojej strony miejsce w którym trzeba podać swój numer konta, bo się ośmieszasz leszczu, tylko idiota nie zauważy do czego wam potrzebne numery kont MT4...Wcześniej polecali innych brokerów, a jak nie poszło to pisali, że to oszuści.

Pablo nie bój się tego leszcza, bo to co ja pisze jest w 100% prawdą i dość łatwo to można zweryfikować.

Uwaga zaraz guru IB odpisze,zacytuj ładnie wiadomość i wrzuć swoje wypociny, może ktoś uwierzy.

Jeszcze raz żegnam i życzę szczęścia w nagonce nowych jelonków.

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

kowal29 pisze:jakub.moscicki@tradingjam.pl mail który mają podany dla partnerów na swojej stronie, sprawdziłem w bazie i jest aktywny jako IB, tyle mam do powiedzenia. Jak ktoś z was ma bardzo dobre kontakty z managerem to może to sprawdzić.Pomyśl troche leszczu i nie rejestruj kont z firmowego maila. Udowodnić to możesz tym ciemnym z grupy, wałuj dalej i atakują innych IB a sam polecaj, świetny sposób i usuń ze swojej strony miejsce w którym trzeba podać swój numer konta, bo się ośmieszasz leszczu, tylko idiota nie zauważy do czego wam potrzebne numery kont MT4...Wcześniej polecali innych brokerów, a jak nie poszło to pisali, że to oszuści.

Pablo nie bój się tego leszcza, bo to co ja pisze jest w 100% prawdą i dość łatwo to można zweryfikować.

Uwaga zaraz guru IB odpisze,zacytuj ładnie wiadomość i wrzuć swoje wypociny, może ktoś uwierzy.

Jeszcze raz żegnam i życzę szczęścia w nagonce nowych jelonków.

Ty Ibeku czy tam szkoleniowcu ale masz ból dupy :lol: :lol: :lol: :lol: ze Ci mniej pieniedzy do kasy wpada :lol: :lol: :lol:

Leszczu leszcz leszcz i tylko leszcz Ty wiesz kto to leszcz w ogole jeśli w kierunku Rafal leszczu piszesz, jesli nie wiesz to zobacz w lustro to sie dowiesz :), bo chyba definicji leszcza nie znasz :lol: :lol: :lol: :)


a teraz wszystkim ładnie sie napisz które to szkolenia sprzedajesz lub pod jakim ibekiem jesteś :lol: :lol: :lol: możesz podać swoja ofertę :) z promocyjna ceną :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016, 16:30 przez Nowy123, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

comment_dvBOdCXi5Pe6Ri8nFoO94po8ILxefj88.gif
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

podaj strone na ktorej to jest .. to bedzie ciekawe :)
a to ze jest oficjalny mail to chyba powinno ci dac do myslenia ze nie mamy nic do ukrycia lol

ODPOWIEDZ