Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 18 lis 2017, 18:18     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Akhh

Maniak

Maniak

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 12:36

Żuk gnojowy to już brzydko. Bo jeśli IB żeruje na traderach, a żuk na gnoju, to obrażasz teraz całe środowisko ;)

I poszło w eter ;)

R.Z. przyrównuje traderów do gnoju, a IB do żuków żerujących na nich. Rafale czy nie uważasz, że to przesada? Sam przecież jesteś traderem.

Pod Intraco ustawiają się tłumy dziennikarzy żądających wyjaśnień, a w kilku miastach Polski odbywają się manifestacje traderów przeciwko wypowiedzi na nawi.

Śmierdząca sprawa!
Traderów jest kupa, ale Trader to nie kupa! to tylko niektóre ze wznoszonych haseł. Co teraz, IB zacierają ręce ogłaszając zwycięstwo. Jak wybroni się sam zainteresowany? Na razie odmawia komentarza... ;)
Ostatnio zmieniony 04 sty 2017, 12:41 przez Akhh, łącznie zmieniany 1 raz
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

cromwell78

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 12:40

Akhh pisze:Żuk gnojowy to już brzydko. Bo jeśli IB żeruje na traderach, a żuk na gnoju, to obrażasz teraz całe środowisko ;)

I poszło w eter ;)

Zuk gnojowy żeruje na dumnych ogierach :) ogolnie na parzystokopytnych ..
zbiera ich gówno i toczy sobie z tego kulke :)
gdzie na tym gnoju zapładnia partnerke i karmi potomstwo .. tym gnojem :)

CZyli tak jak Kowal :D i reszta .. hehe

green7

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 13:19

Panowie gratulacje !
20 stron wątku o niczym, jak tak dalej pójdzie to forum stanie się zupełnym śmietnikiem.

Do rzeczy:
Panie Rafale:
- osobiście TJS to nie moja bajka (nie gram z ręki), ale parę filmów obejrzałem, coś tam od znajomych o Was też słyszałem (pozytywnie). Inicjatywa wydaje mi się fajna, pożyteczna, macie dobre pomysły (jak np. ten z nagrywaniem naganiaczy).
Z filmów odniosłem wrażenie, że jesteś facetem na poziomie i bardzo dobrze umiesz przekazać wiedzę. Ale niestety ten wątek powoduje u mnie negatywne uczucia. Teksty typu "biedak", "dojadę", "żuk gnojowy" naprawdę na poziomie już nie są. Naprawdę nie da się inaczej??

- Twój stosunek do IB to swoiste polowanie na czarownice. Ok, rozumiem pobudki ale świat nie jest czarno-biały. Nie każdy IB to "złooo". Są IB dający wartość dodaną, negocjujący lepsze warunki dla traderów - daleko nie trzeba ich szukać bo są tu na forum i robią dobrą robotę. Może faktycznie procentowo tych uczciwych jest sporo mniej niż kombinatorów, ale to nie powód aby jechać równo po wszystkich. To tak jakbyś np. twierdził, że każdy muzułmanin to terrorysta.

- sama idea walki z IB to donkichotyzm w czystej postaci. Naiwnym jest sądzenie, że zlikwidowanie IB spowoduje brak patologi. Oszuści nadal pozostaną. Brokerzy nadal będą chcieli zarabiać, będą mieli takie czy inne programy partnerskie. Znajdą inną metodę finansowania, nie powstrzymasz tego, życie nie znosi próżni. Tu chyba nie ma innej drogi jak edukacja ludzi.

- taka uwaga: z ciekawości odwiedziłem Waszą stronę i przeczytałem regulamin. Chyba przydało by się zrobić w tym trochę porządku: w regulaminie organizatorem i operatorem danych osobowych jest Grupa Etendard sp. z o.o. Ta z kolei nie wiem czy nadal działa bo na jej stronie jako kontakt są dane do Escola Sp. z o.o... Tu z kolei piszecie o fundacji TJS, na stronie też są podane maile z fundacji i jak mniemam TJS pewnie będzie miał dostęp do danych. Na stronie trzeba podać numer konta u brokera, tu piszesz, że to "dla beki". W regulaminie jest o karcie członkowskiej tutaj się dowiedziałem, że kart nie wydajecie. Jest w tym trochę zamieszania, nie sądzisz ?

Kowal29: jak masz dowody to pokaż. Teksty - niech TJS pokaże to czy tamto to poziom piaskownicy. Dlaczego to oni mają niby coś udowadniać ? To Ty twierdzisz, że robią ludzi w bambuko. Łatwo rzucać oskarżenia i wymagać od innych by udowodnili, że nie są wielbłądem. Tylko jak niby mają to zrobić ?
Masz dowody - pokaż. Nie to po cholerę te 20 stron bicia piany ?
Green
Obrazek
Obrazek

cromwell78

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 13:58

green7 pisze:Panowie gratulacje !
20 stron wątku o niczym, jak tak dalej pójdzie to forum stanie się zupełnym śmietnikiem.

Do rzeczy:
Panie Rafale:
- osobiście TJS to nie moja bajka (nie gram z ręki), ale parę filmów obejrzałem, coś tam od znajomych o Was też słyszałem (pozytywnie). Inicjatywa wydaje mi się fajna, pożyteczna, macie dobre pomysły (jak np. ten z nagrywaniem naganiaczy).
Z filmów odniosłem wrażenie, że jesteś facetem na poziomie i bardzo dobrze umiesz przekazać wiedzę. Ale niestety ten wątek powoduje u mnie negatywne uczucia. Teksty typu "biedak", "dojadę", "żuk gnojowy" naprawdę na poziomie już nie są. Naprawdę nie da się inaczej??

- Twój stosunek do IB to swoiste polowanie na czarownice. Ok, rozumiem pobudki ale świat nie jest czarno-biały. Nie każdy IB to "złooo". Są IB dający wartość dodaną, negocjujący lepsze warunki dla traderów - daleko nie trzeba ich szukać bo są tu na forum i robią dobrą robotę. Może faktycznie procentowo tych uczciwych jest sporo mniej niż kombinatorów, ale to nie powód aby jechać równo po wszystkich. To tak jakbyś np. twierdził, że każdy muzułmanin to terrorysta.

- sama idea walki z IB to donkichotyzm w czystej postaci. Naiwnym jest sądzenie, że zlikwidowanie IB spowoduje brak patologi. Oszuści nadal pozostaną. Brokerzy nadal będą chcieli zarabiać, będą mieli takie czy inne programy partnerskie. Znajdą inną metodę finansowania, nie powstrzymasz tego, życie nie znosi próżni. Tu chyba nie ma innej drogi jak edukacja ludzi.

- taka uwaga: z ciekawości odwiedziłem Waszą stronę i przeczytałem regulamin. Chyba przydało by się zrobić w tym trochę porządku: w regulaminie organizatorem i operatorem danych osobowych jest Grupa Etendard sp. z o.o. Ta z kolei nie wiem czy nadal działa bo na jej stronie jako kontakt są dane do Escola Sp. z o.o... Tu z kolei piszecie o fundacji TJS, na stronie też są podane maile z fundacji i jak mniemam TJS pewnie będzie miał dostęp do danych. Na stronie trzeba podać numer konta u brokera, tu piszesz, że to "dla beki". W regulaminie jest o karcie członkowskiej tutaj się dowiedziałem, że kart nie wydajecie. Jest w tym trochę zamieszania, nie sądzisz ?

Kowal29: jak masz dowody to pokaż. Teksty - niech TJS pokaże to czy tamto to poziom piaskownicy. Dlaczego to oni mają niby coś udowadniać ? To Ty twierdzisz, że robią ludzi w bambuko. Łatwo rzucać oskarżenia i wymagać od innych by udowodnili, że nie są wielbłądem. Tylko jak niby mają to zrobić ?
Masz dowody - pokaż. Nie to po cholerę te 20 stron bicia piany ?

Niedługo będzie nowa strona ..
a zamieszanie jest bo koszty w 2015 brała na siebie moja spółka IT
Fundacji wtedy jeszcze nie było

Sorry za burdel ale to nasze hobby i robimy to w wolnym czasie
wolimy tradowac

aha brokera tez mamy swojego zalozonego :)
www.tjsbroker.pl - zapraszam najnizsze spready na rynku .. wszystko na stronie internetowej wyjasnione ;)

davidm

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 14:06

green7 pisze:Na stronie trzeba podać numer konta u brokera, tu piszesz, że to "dla beki". W regulaminie jest o karcie członkowskiej tutaj się dowiedziałem, że kart nie wydajecie. Jest w tym trochę zamieszania, nie sądzisz ?

Dlatego tak jak napisałem na początku, nie traktuję tej osoby i tego całego filozofowania poważnie. Niby dla beki, niby miał to być chwyt marketingowy na HFT, a tu nagle HFT odchodzi, przychodzi znienawidzony XTB i zmienia się formularz rejestracyjny.

Obrazek

Nie ma tam żadnej informacji, że to dla beki. Mimo, że dla beki to skrupulatnie formularz jest zmieniany, gdy odchodzi i przychodzi broker z którym tjs ma ...... no właśnie... tutaj można się tylko domyślić...

Ani Rafał, ani kowal nie udowodnili swoich racji. Jest tu słowo przeciwko słowu.

Dla mnie tjs może być, ale nie musi być IB dla xtb, xm i boś i nic mi do tego.

-- Dodano: śr 04-01-2017, 14:08 --

cromwell78 pisze:Sorry za burdel ale to nasze hobby i robimy to w wolnym czasie
wolimy tradowac

Nie przesadzaj. Formularz pokazuje, że dość ładnie i skrupulatnie sobie radzicie z tym burdelem. Burdelu tam nie ma, wręcz przeciwnie... wszystko klarowne.

cromwell78

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 14:13

Dlatego sad i sprawdzenie stany faktycznego .. wszystko nagrane na kamery
Kowala juz namierzamy
a ta dyskusja to bicie piany tak juz od 10 strony :)

-- Dodano: 04 sty 2017, 15:15 --

1. sprobuj go wypelnic .. praktycznie sie wywala :)
2. :) nie ma tam inter tradera hehe

-- Dodano: 04 sty 2017, 15:16 --

mielismy kiedys pomysl na karte czlonkowska
na zasadzie wstep do trading roomu i taka karta przynaleznosci do TJS
ale stwierdzilismy ze za duzo zamieszania z nia i moze wrocimy do pomyslu kiedys tam
jesli pomysl co takiego moglaby dawac poza np uczesniczeniem w ankietach na pazdzierza bo teraz mamy problem
bo glosuja czesto jakies lewe konta na FB

davidm

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 14:22

Rafale, nie wypełniam formularzów, gdzie proszony jestem o podanie wrażliwych informacji. Wchodzę na stronę, widzę formularz i wszystko jest jasne dla mnie. Nie muszę go wypełniać. Jeszcze raz powtarzam, nie ma tam żadnej informacji w stylu "zrobiliśmy formularz dla beki". Inter Tradera może nie być z różnych powodów. Nie interesuje mnie to kompletnie. Więc nie dziw się, że ludzie odbierają to tak jak odbierają czyli "liczymy na jeleni, którzy podadzą swoje rachunki" - kompletnie abstrahując od faktu czy jesteś ib, czy nie.

Sam jesteś sobie temu winny. Następnie obrażasz wszystkich kto ma czelność wyrazić swoją opinię, czy podejrzenia. Nie uważasz, że jest to hipokryzją ?

-- Dodano: śr 04-01-2017, 14:24 --

cromwell78 pisze:ale stwierdzilismy ze za duzo zamieszania z nia i moze wrocimy do pomyslu kiedys

Tobie chyba właśnie chodzi tylko o zamieszania. Sam widzisz ile z tego zrobiło się zamieszania. Lepiej już nic nie pisz, bo z dnia na dzień w swoim filozofowaniu pogrążasz się co raz bardziej.

cromwell78

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 14:27

nie obrazam ..
mowie ze moge w kazdej chwili wszystko udowodnic w sadzie na neutralnym miejscu
w kazdej chwili wiec to jest to normalna reakcja na klamstwa

-- Dodano: 04 sty 2017, 15:32 --

davidm pisze:Tobie chyba właśnie chodzi tylko o zamieszania. Sam widzisz ile z tego zrobiło się zamieszania. Lepiej już nic nie pisz, bo z dnia na dzień w swoim filozofowaniu pogrążasz się co raz bardziej.

Raczysz żartować ..
Ktoś na wszystkich portalach kłamie na mój temat a następnie tworzy wątek na NAWI i kontynuuje swoje kłamstwa
a Ty mi mówisz ze jestem twórca zamieszania ?

Na NAWI wogóle sie nie udzielałem do tej chwili kiedy ktoś jakiś troll insynuuje rzeczy które nie miały miejsca.
Mam prawo być wykurzony a zamieszanie zrobił kowal więc do niego pretensje.

davidm

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 14:33

cromwell78 pisze:nie obrazam ..

Jeśli byłbym ib, obraziłbyś mnie. Ale na całe szczęście mam w głębokim poważaniu Twoje zdanie, więc przeleciałoby to po mnie.

Tak na marginesie pokazujesz fajne zachowanie stadne.

Zaorski - XTB jest złe, HFT najlepsze. Robimy ankietę. Członkowie głosują: XTB złe, HFT najlepsze.
Zaorski - XTB jest zajebiste, HFT najgorsze. Robimy ankietę. Członkowie głosuję: XTB zajebiste, HFT najgorsze.

Zaorski - IB jest złe. Robimy ankietę. IB jest złe.
co będzie za jakiś czas ?
Zaorski - IB jest zajebiste. Robimy ankietę. IB jest zajebiste ?

I tym akcentem kończę swoją obecność w tym wątku i Twoje mało wiarygodne wpisy. Być może jest tak jak piszesz, ale w Internecie dajesz podstawy by twierdzić, że jest inaczej.

Pozdrawiam Serdecznie.

cromwell78

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 14:37

Jeszcze zasugeruj ze sam wypełniam sobie te ankiety :)

Nigdy nikogo nie polecałem i nie mówiłem o żadnym brokerze
znajdź choć jedną moją rekomentacje brokera...
david łatwo to sprawdzić w sadzie .. o przekonanie jeśli masz watpliwosi poswiecimy na to 2-3 rozprawy
koszty pokryje... nie rozumiem waszego myślenia ja jestem w stanie sprawdzić to
Wy nie .. Ty tez David ..

Tez na tym koncze .. nie ma sensu bic piany
PoprzedniaNastępna

Wróć do Ciekawe linki, reklamy