Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
traderslife
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 22 lis 2016, 16:44

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: traderslife »

cromwell78 pisze:on takie komenty powstawiał na comparicu bankierze i moneyu.. albo jakis szkoleniowiec z bolem dupy .. albo pracownik brokera albo zazdrosny ibek :) trudno bedzie jak w tym filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=HwXHokADYBQ
Maks pięknie osrany :d Ludzie powinni pamiętać, że w necie nie są całkowicie anonimowi. Z drugiej strony - dziwię się, że jeszcze się nie przyzwyczaiłeś. Psy szczekają, karawana jedzie dalej głosi przysłowie. Ale może to dobry wybór? Pokażesz zawistnikom, że nie można w necie pluć na obcych ludzi bez konsekwencji to kolejni być może się zastanowią przed takimi zagrywkami.

BTW. Czemu IB są takie złe? Kojarzę, że w niektórych modelach, IB jest wynagradzane za obrót tradera. Więc logicznym podejściem ze strony biznesowej byłoby zadbanie, by podopieczni zarabiali i handlowali jak najdłużej. IB wówczas zarabiałby więcej i dłużej? Warunki dla klientów IB, a klientów normalnych chyba się nie różnią na niekorzyść tych pod IBekiem?

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

No to po co jest ten formularz na stronie tradingjam? Skoro nie działa to dlaczego nie zostanie usunięty i wtedy nie będzie żadnych wątpliwości? Czyli nie otrzymujecie jako tradingjam żadnych środków od brokerów?

Jest to forum dyskusyjne, także wydaje mi się, że dyskusja jest tutaj lepszym sposobem rozwiewania wątpliwości niż straszenie ludzi sądami. Jeśli wyjaśniałeś coś na TJS to wyjaśnij też tutaj, bo jednak nie każdy ma dostęp do informacji bezpośrednio z TJS, a jednak formularz z podaniem numeru swojego konta na stronie tradingjam jest.

EDIT: Oczywiście nie miałem na myśli, że przyjmujesz pieniądze od brokerów na swoje prywatne konto, chodziło o to, że tradingjam jest sponsorowany przez brokerów, co moim zdaniem nie różni się wiele od działalności IB. Jeśli jest inaczej to może ktoś mnie oświeci :)

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

PAblo jakbys był na TJS to wiedzialbys ze dla picu .. HFT chciało to wstawilismy .. bo byl pierwszym wspierajacym
teraz nie musimy robic takich rzeczy bo TJS ma juz siłe i mowie o tym otwarcie
taki chłyt marketingowy na brokera ;)
zadnych danych z tego formularza nieprzekazujemy brokerom
jakbys przyszedl na TJS to bys zobaczyl ze ja albo inni maja wylane na Twoje dane osobowe i czy gdzies masz konto u jakiegos brokera i czy masz jakas karte TJS czy nie
po prostu przychodzisz i korzystasz.. wiedza za wiedze

Zobacz ze jestesmy tez przeciwnikami webinarow .. bo one sluza do zbierania danych
my tego nie robimy .. wszystko jest otwarcie na youtube bez logowania
a formularz na stronie nie działa i nawet nie chce nam sie go naprawiac ... bo po co

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

No ok, jeśli rzeczywiście to przyznaję się do błędu, ale sam przyznasz, że osoba, która nie jest członkiem TJS ani administratorem Waszej strony nie może stwierdzić jak to działa, a sam formularz jest dość jednoznaczny.
Swoją drogą dlaczego uważasz, że IB to patologia? Broker opłaca IB prawdopodobnie ze środków na marketing, które sam musiałby wydać (a może nawet więcej) żeby zdobyć klientów IB. Raczej nie jest tak, że gdyby nie było IB to trading byłby tańszy, bo broker miałby wtedy mniej klientów/musiałby wydać więcej żeby zdobyć tyle klientów co z IB. Takie jest moje zdanie.

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

kowal29 pisze:
kowal29 pisze:Witam wszystkich

Kilka dni temu kolega opowiadał o zamkniętej grupie na Facebooku. Grupę stworzyła osoba powiązana z money.pl czyli Rafał Andrzej Zagórski, który prowadzi własną działalność związaną z oprogramowaniem i jest bardzo negatywnie nastawiony do tych którzy polecają brokerów i tutaj najważniejsze, udało mi się ustalić że tradingjam.pl również pracuje jako IB i poleca klientów bezpośrednio ze swojej zamkniętej grupy! Funkcjonuje to w taki sposób, jesteś zapisany do jego zamkniętej grupy a w niej sa loga sponsorów, oczywiście bez linków referencyjnych, dajesz klik w logo i jeżeli otworzyłeś konto u tego brokera to jesteś przypisany pod jego kolegę który również zajmuję się obsługą tradingjam.pl i zamkniętej grupy na facebooku! Sprawdz czy czasami twoje konto nie jest przypisane pod XTB,BOSSAFX lub XM. Jeżeli zapisujesz się do ich klubu to podczas rejestracji trzeba podać swój numer konta, do czego? :)... Znależli nowy sposób na łapanie frajerów, w 2015 mieli innych sponsorów, a pózniej pisali że ci brokerzy oszukują. Ciekawie to sobie wymyśliłes Zagórski, a wam chłopaki z grupy facebook tradingjampl proponuje otworzyć oczy.

Pozdrawiam
Kowal to dawaj tutaj to nazwisko bo moze o czyms nie wiem ?
wejdz sobie na grupe zadalem pytanie brokerom odpowiedzieli .. pojda do sadu i to samo powiedza..
jesli jestes pewien swoich slow chodz do sadu ja nie mam nic do ukrycia
wystepuje pod swoim nazwiskiem bedziesz mogl udowodnic co Tylko twoja psychika tam wymyslila
a jesli masz dowod ze ktos podszywa sie pod TJS i bierze z tego kase
to sam mu lomot spuszcze skoro sami brokerzy mowia ze nie ma takich sytuacji

wiec jak ? mow kto sie podszywa sam jestem ciekawy jakie informacje masz bo moje stanowisko znasz

i to nie straszenie bo jak nie masz kasy na dom dziecka to oplace proces i bedzie o przekonanie
napisalem to nie jest dla straszenia kogokolwiek
to jak ? idziemy do sadu oplace koszty sadowe .. tylko kamera musi byc
nagrywajaca Twoja mine idioty ...


////////////////////////////////////////////////////
Zacznijmy o poprawienia nazwiska, poprawnie jest Rafał Andrzej Zaorski.

Straszyć to możesz na swojej grupie, obrażać innych itd a na koniec udawać głupiego i polecać innych brokerów. Wspópracujecie z trzema brokerami i to już jest potwierdzone, bo jesteś ido.... który zapisuje do do programu mailem powiązanym z serwisem tradingjam.pl w tej chwili nie będę podawał jaki to mail i na kogo jest konto, najważniejsze że jest wasze, także nie strasz chłopaczku, bo mogę wpisać również twoje zarobki które generują nieświadomie osoby z twojej zamkniętej grupy FB... to chyba tyle.

kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

Zacznę od poprawienia danych, poprawnie Rafał Andrzej Zaorski.

Strasznie się unosisz, nie szanujesz ludzi pytając czy są biedakami, jeżeli biedny to gorszy? Ale przecież prowizje którą otrzymujesz od brokerów pochodzą również od biednych ludzi, którzy są w twojej zamkniętej grupie na FB, min połowa na nieświadomce jest przypisana pod was.

Chcesz dowodów, czy jesteś tego pewny? Jesteście na tyle idi...że zarejestrowaliście konto na mail powiązany z waszym serwisem, taki mały błąd a ja już wiem, że jesteście IB, wszystko jest potwierdzone i wiadomość od BROKERA jest na mailu...Jeżeli bedziesz dalej skakał to mogę podać ile zarobiłeś na swoich klientach z zamkniętej grupy. Jesteś wałkarzem i to wszystko.

Na money.pl szybko twój przyjaciel usuwa posty, żeby prawda nie wyszła na jaw, jak mnie będzie prowokował to opublikuje wiadomość od brokera i maila z którego jesteście zarejestrowani, nie pisz więcej bajeczek bo się tylko ośmieszasz :mrgreen:

Coś pisałeś o dojechaniu, dojechać to możesz swoją damkę z komunii :569:

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

Tak chce dowodów dajesz :) ale ja nie mam zamiaru niczego usuwac zaloguj sie na grupe TJS wrzuc dowody .. przyjdz na godz 12:0 0nagramy to .. i tez puscimy na zywo na YT ... zrob to .. .

blagam Cie teraz jak najszybciej chce dowody .. dowal nam :) prosze
bede mogl sie do czegokolwiek odniesc

-- Dodano: 30 gru 2016, 15:13 --

No wlasnie tego chce kowal zebys to podal .. zrob to i nic Ci za to nie grozi przeciez poza tym ze bede sie sadownie bronil
i jak nie masz kasy to tylko o przekonanie .. sfinansuje tez proces :) nawet prawnika CI oplace
chce tylko zobaczyc Twoja mine jak na idiote wychodisz
czego sie boisz ?

mam a nie pokaze ?
no dawaj wrzuc co masz w czym problem ?

kowal29 pisze:Zacznę od poprawienia danych, poprawnie Rafał Andrzej Zaorski.

Strasznie się unosisz, nie szanujesz ludzi pytając czy są biedakami, jeżeli biedny to gorszy? Ale przecież prowizje którą otrzymujesz od brokerów pochodzą również od biednych ludzi, którzy są w twojej zamkniętej grupie na FB, min połowa na nieświadomce jest przypisana pod was.

Chcesz dowodów, czy jesteś tego pewny? Jesteście na tyle idi...że zarejestrowaliście konto na mail powiązany z waszym serwisem, taki mały błąd a ja już wiem, że jesteście IB, wszystko jest potwierdzone i wiadomość od BROKERA jest na mailu...Jeżeli bedziesz dalej skakał to mogę podać ile zarobiłeś na swoich klientach z zamkniętej grupy. Jesteś wałkarzem i to wszystko.

Na money.pl szybko twój przyjaciel usuwa posty, żeby prawda nie wyszła na jaw, jak mnie będzie prowokował to opublikuje wiadomość od brokera i maila z którego jesteście zarejestrowani, nie pisz więcej bajeczek bo się tylko ośmieszasz :mrgreen:

Coś pisałeś o dojechaniu, dojechać to możesz swoją damkę z komunii :569:

kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

Prowokować to możesz swojego chłopaka, jak będę miał ochotę to wrzucę ale tylko tutaj, a tym czasem proszę o nie klikanie w loga które są w zamkniętej grupie którą prowadzi ten chłopaczek.

Pamiętaj Leszczu, że biedny człowiek nie ma kasy, ale ma honor i twarde pieści.

Życzę ci Leszczu szcześliwego nowego roku i dużo więcej jelonków w grupie

makuu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2016, 03:59

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: makuu »

To wrzuć, a nie sraj żarem...

Awatar użytkownika
albandy74
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 15 sie 2009, 22:27

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: albandy74 »

kowal29 pisze:Prowokować to możesz swojego chłopaka, jak będę miał ochotę to wrzucę ale tylko tutaj, a tym czasem proszę o nie klikanie w loga które są w zamkniętej grupie którą prowadzi ten chłopaczek.

Pamiętaj Leszczu, że biedny człowiek nie ma kasy, ale ma honor i twarde pieści.

Życzę ci Leszczu szcześliwego nowego roku i dużo więcej jelonków w grupie
Ty z PISu czy co że oskarżasz bez dowodów i masz ból dupy? A załóż sobie grupe a nie wyzywaj innych od leszczy. Co szkolenia nie schodzą a samemu granie nie wychodzi to trzeba jakoś zabłysnać? A i myslisz ze ty tylko masz piesci? :)

ODPOWIEDZ