Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: freakout »

cóż, fury z USA w dobrym stanie to raczej nie znajdziesz :d większość aut stamtąd sprowadzanych to auta powypadkowe :)

FxTag
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 496
Rejestracja: 09 gru 2012, 16:42

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: FxTag »

Zachowujesz się jak stary przewalacz spod pewexu. Nie te czsy. Nowy to nowy a nie rozbitek ze złomowiska czy innegomwysypiska

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

FxTag pisze:Zachowujesz się jak stary przewalacz spod pewexu. Nie te czsy. Nowy to nowy a nie rozbitek ze złomowiska czy innegomwysypiska

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Osobiście nie przewalałem, ale znam takich co rzewalali. Co do nowych z salonów to wczoraj był fajny program o tym jak dziadek w salonie Mitshubishi kupił nówkę. Tylko mu jej potem nie zarejestrowali bo była tak uszkodzona. uszkodzili ją podczas rozładunku w porcie. Dealer aby nie mieć strat odpicował i wcisnął dziadkowi. :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

psychologtlumu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 04 sty 2015, 18:18

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: psychologtlumu »

Jeśli szukasz nowego, ale ciut używanego, jednak z pełną profesjonalną gwarancją to osobiście dwukrotnie korzystałem przy zakupie dla firmy z nich

http://presidents.pl/

Co najważniejsze cena zawsze jest do negocjacji. Ze stanów nigdy nie ściągałem.

Szkoda, że nie będziesz tak długo trejdował. Może w wolnej chwili coś tam kupisz, sprzedasz.

Awatar użytkownika
Leonardo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 638
Rejestracja: 01 kwie 2013, 21:54

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Leonardo »

Adriano, nie zdejmowanie podglądu przeszkadza w odpoczynku? Bo ja tutaj chyba czegoś nie kumam. Daj jeszcze stejta żeby było wiadomo że ten sam drugi raz podepniesz. Pewne twoje zachowania to są co najmniej dziwne.

Pozdrawiam,
Leo
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."

psychologtlumu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 04 sty 2015, 18:18

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: psychologtlumu »

W sumie to mółbyś podgląd na bieżąco zostawić. Wtedy zobaczylibyśmy jak trejdujesz podczas wakacji zimowych. na bank coś tam robisz.

grubaspekula
Gaduła
Gaduła
Posty: 234
Rejestracja: 24 gru 2014, 13:50

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: grubaspekula »

Pomimo, że nie jestem fanatykiem gridowania to w związku z odpadnięciem w dniu dzisiejszym Szwajcara, który musiał uzupełnić depozyt by go nie wyautowało musze pogratulować. Może powinniście z Leonardo ostrzej ruszyć po feriach i to nie koniecznie na dystansie pół roku. Choć w sumie im dłuższy okres grania, tym lepszy materiał poglądowy dla innych forumowiczów.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

grubaspekula pisze:Pomimo, że nie jestem fanatykiem gridowania to w związku z odpadnięciem w dniu dzisiejszym Szwajcara, który musiał uzupełnić depozyt by go nie wyautowało musze pogratulować. Może powinniście z Leonardo ostrzej ruszyć po feriach i to nie koniecznie na dystansie pół roku. Choć w sumie im dłuższy okres grania, tym lepszy materiał poglądowy dla innych forumowiczów.


Liczy się czy jest do przodu a nie że ładnie wygląda. :mrgreen: Co z tego, że Szwajcara piramidowanie ładnie wyglądało jak sam zaczął łamać swoje kulawe zasady. Miało u niego być granie z trendem a jest pod prąd. Miał nie dokładać do stratnych pozycji a dokłada. Griduje równiez poprzez otwieranie pozycji na różnych krosach ale skorelowanych w tym samym kierunku, taki pośredni ale wyniszczający grid. A teraz dopłacił kolejne pieniądze. To o czym tu mowa. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dobra spadam na drinka z parasolką.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

ABy nie było, że tylko u Szwajcara wkleiłem w wolnej chwili

Obrazek
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Oki skoro w grze zostałem tylko ja i Leonardo, który jednak zrobił przerwę to ja na chwile ożywić drugie konto gdzie zagram innym modelem gridowania. A wy tam u Ja dajcie jestem waszym brudnym sumieniem hi hi hi. :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Zablokowany