Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Mpapiez

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Adrianoforex pisze: - ale nawet mpapież ma zadatki na zarabiającego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

I tak się składa, że nikt z nich mnie nie lubi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dzięki za uznanie :), ja do Ciebie nic nie mam, więc ciężko mówić o lubieniu. Przecież nawet się nie znamy :).
Może kiedyś zostawie też jakiś dziennik na tym forum dla potomnych.

Osobiście ja bym chciał żeby więcej osób prowadziło jakieś wartościowe journale, bo wtedy więcej osób może ze darmo popatrzeć na to, jak inni inwestują i to by naturalnie wybiło do nogi pseudo szkoleniowców :).

Przy okazji, trzymam kciuki zeby twój dzienniczek też przeszedł do legend tego forum :).

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Dzięki ale raczej nie przejdzie. Mój charakter wszystko psuje i dobrze o tym wiem. Aż dziw mnie bierze, że moderatorzy jeszcze mnie nie zbanowali. Ale to forum to skarbnica i każdy kto chce znajdzie tutaj coś dla siebie. Ja tam uczę się całe życie. Ok dosyć sentymentów. Na razie mam tak mało czasu na granie, że szok. Ale przyjda chwile ostrzejszej walki. Wam powodzenia i spadam.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Adrianoforex
Trollu piszesz brednie. :563:

GRID to ZŁO.

Odpowiedź u Ciebie wątku, bo piszesz oszczerstwa na mój temat.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Szwajcar pisze:Adrianoforex
Trollu piszesz brednie. :563:

GRID to ZŁO.

Odpowiedź u Ciebie wątku, bo piszesz oszczerstwa na mój temat.

Nie nerwujsia Szwajcar. Po historii nasze rozgrywki widać, że piramidowanie w twoim wykonaniu to zło, zło dla zgromadzonych na rachunku środków finansowych. Pewnie w zupełnie innym wydaniu piramidowanie to zyskowna strategia. Twierdziłeś, że piramidując nigdy nie można zbankrutować. To czemu w krótkim okresie "udało" ci się to aż czterokrotnie? Ponoć jesteś za granicą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Spobuj daldej swoich sił, ale nie w chamstwie, w wyzwiskach. Tylko w tradingu. Dam ci ostatnią już szansę. Wpłać kolejną 10.000 i próbuj do końca czerwca. A niech tam. :lol: Tylko znając życie znowu skończysz jak jeden z naszych kolegów co to griduje przy wysokim MM.


Klasa sama w sobie. Zmień słownictwo. Nie przystoi do trejdera, który zabija brokerów. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szwajcar na innym forum:

hmakna
Niedługo nowe otwarcie.

(Oby nie parasola w Twojej du..ie)
żart
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Adrianoforex
Żart to żart.

A otwarcie parasola z forum KNP zaczerpnięte. Szumi...
...........................................
Trolling trwa.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Szwajcar pisze:Adrianoforex
Żart to żart.

A otwarcie parasola z forum KNP zaczerpnięte. Szumi...
...........................................
Trolling trwa.


Pozdrawiam i życzę w końcu jakiegoś sukcesu w trejdowaniu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Kompletnie zmienisz założenia w swoim systemie to i zysk się pojawi. Przeczytaj ze zrozumieniem jeden z postów jasonbourne, szczególnie o ustawianiu sztywnej siatki zleceń oczekujących. Czerp z niego i ucz. się. Dasz radę. jeszcze raz powodzenia. Wtedy może będą miały sens wywiady. :564:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Krótkie podsumowanie, aby nie zapomnieć o dotychczasowym wyniku


Obrazek

wykreśliłem te procenty bo zmanipulowałeś je wpłatą 10.000 na koniec. Tak byłoby strata ponad 99,4% :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Jeszcze raz powodzenia i do boju. Cieszę się, że zakopaliśmy wojenny topór i teraz nasza rywalizacja skupi się tylko na trejdingu :564:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Adrianoforex
Pokazujesz konto w HFT. A tam nie było piramidowania tylko pojedyncze pozycje leciały wodospadem w dół, bo źle określiłem kierunek. Stawiałem na wzrost Eur po ogłoszeniu QE na Europe. A był spadek. Wpłata była, żeby starczało marginu dla pozycji do piramidy wzrostowej, bo lewar jest tam 100. Nastąpił spadek o ponad 400 pipsów, stąd straty.

Piramidowania tam nie było. Puk puk. Nie było. Adrianno.
Piramidowanie dopiero zacznie się.

Adriano Trollujesz nieustannie, ale nie masz się czego zaczepić.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Zamiast sie tak bezsensownie kłócić w kilku dziennikach, pokażcie co potraficie.
Pieniądze lubią ciszę a wyniki mówią same za siebie. Jestem ciekaw tego konta 1 mln :p

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

W związku z charakternym zachowaniem Leonardo (poprzez PW więc to tylko dla nas) kończymy konkurs. Szwajcar kolejny raz przegrał i to chyba się liczy. Wątek o moim gridowaniu uważam za zamknięty. Znika również podgląd do kont. Podobnie jak u Szwajcara. :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Zablokowany