Greg Secker w Polsce

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
CarlosFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 27 sty 2016, 08:49

Re: Greg Secker w Polsce

Nieprzeczytany post autor: CarlosFX »

Idą jednym kopytem. Kiedyś łykałem takie rzeczy jak pelikan :mrgreen:

Teraz wiem jak się zarabia na forex. Trzeba jak raposo otwierać ludziom rachunki i trzepać hajs z prowizji od obrotu :lol:

Trudniejsza droga to szukać kogoś dobrego w temacie. Latami obserwować jak spełniają się prognozy i uczyć się od najlepszych. Najlepsi nie robią szumnych konferencji. Pieniądz lubi ciszę.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Greg Secker w Polsce

Nieprzeczytany post autor: raposo »

CarlosFX pisze:Idą jednym kopytem. Kiedyś łykałem takie rzeczy jak pelikan :mrgreen:

Teraz wiem jak się zarabia na forex. Trzeba jak raposo otwierać ludziom rachunki i trzepać hajs z prowizji od obrotu :lol:

Trudniejsza droga to szukać kogoś dobrego w temacie. Latami obserwować jak spełniają się prognozy i uczyć się od najlepszych. Najlepsi nie robią szumnych konferencji. Pieniądz lubi ciszę.
A coś Ty się mnie tak czepił? To już któryś post tego typu. Do lodówki też chcesz mi zajrzeć? ;)

Zajmuję się zawodowo wieloma rzeczami i Forex Club jest tylko jedną z kilku, w tym też sam handluję na FX i jakoś specjalnie nie wtapiam więc można. Ale uprzedzam prośby i pytania - nie prowadziłem, nie prowadzę i nie będę prowadził żadnych szkoleń ;). Za to chętnie dzielę się wiedzą.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Greg Secker w Polsce

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

no wlasnie uczepiles sie tego raposo, ja kiedys zachecalem cyba i innych modow, zeby kazdy z nich zostal ib to chociaz bedzie im sie chcialo w ramach promowania swojej dzialanosci odpowiadac na pytania, nawet banalne i udzielac spolecznie, i jesli tak na to spojrzec to poza raposo reszta jest bezuzyteczna, cyb napisal kilka entuzjastycznych wpisow w watku vipromarkets, jesli ma obrywy,to moze przykreca mu srube, nie chcialbys carlos zobaczyc jak ktos pyta "co to jest "spred" albo "ktora srednia jest najlepsza" a cyb udziela pelnej entuzjazmu i wyczerpujacej odpowiedzi..? ;), nawet gdyby mial z tego tytulu dostawac dzialke od brokera , zreszta kto komu broni zostac ib, na stronach kilku brokerow widzialem oferty zachecajacego do tego, moze sam sprobuj i opiszesz nam jak to wyglada i na jakie profity mozna liczyc?

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Greg Secker w Polsce

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Dokładnie - załóż swoje forum, udzielaj się na kilku, naucz się wszystkiego o rynku i brokach, bierz na klatę wszystkie pretensje niezadowolonych, i jeszcze rzuć etat, i utrzymaj się z takiej działalności. Jaka prościzna...
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

CarlosFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 27 sty 2016, 08:49

Re: Greg Secker w Polsce

Nieprzeczytany post autor: CarlosFX »

Gdzie tam uczepił. Raposo wie dobrze o co pytam. Pytać nie można? Konkluzję mamy taką samą. Najlepiej zarabia się sprzedając patelnie poszukiwaczom złota. Raposo jest bystry i o tym wie.
Można zarabiać na tradowaniu i czerpać extra hajs na boku. Nie ma w tym nic złego :wink:

Ja nie byłem tak bystry i dziś jestem spłukany :mrgreen:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Greg Secker w Polsce

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Zaskoczę Cię jeśli napiszę, że mimo wszystko na Forexie idzie mi całkiem nieźle? ;)
Uprzedzam serię pytań:
- nie podepnę nigdzie konta,
- nie poprowadzę żadnych szkoleń,
- nie pokażę PITu,
- nie podzielę się systemem :).

Jeśli coś wynika z pasji to przychodzi nam dużo łatwiej, a ja zawsze łączę pracę z pasją. Polecam ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ