Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 16 sie 2017, 17:16     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

GRAAL BY STUDENT

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
  • Autor
  • Wiadomość

STUDENT

Gaduła

Gaduła

GRAAL BY STUDENT

Nieprzeczytany post16 cze 2017, 16:09

skonstruowalem wlasny system ktorego efekty mozna podziwiac tu

https://www.mql5.com/en/signals/312742
oraz tu
https://www.mql5.com/en/signals/304479 / konto promocyjne tickmill/

Poniewaz studiuje za granica mam problem z kontem real - nie sa aceptowane dokumenty wynajmu lokum.

szukam pracy jako trader zawodowy /account manager/ freelancer
pierwszy miesiac za darmo nastepne do negocjacji
system regularnie zarabia bardzo wysoko -na codebase jest otwarty do kontroli online na zywo

pracuje codziennie od poniedzialku do piatku od 08.15 do 16.00 - max 17.30
poza francuskimi swietami ogolnymi I studenckimi

system techniczny manualny ze stop losem . doskonale nadaje sie do malych kwot .
tu na koncie promocyjnym tickmilla :!: :idea: https://tickmill.com/pl/promotions/welcome-account/

https://www.mql5.com/en/signals/304479
zrobilem 300 procent

po czym przesiadlem sie na to konto demo : /sygnal zarejstrowany jest w tym tygodniu/

https://www.mql5.com/en/signals/312742 gdzie zrobilem 30 procent w niecaly tydzien

od poniedzialku przyszlego tygodnia mozna mnie sledzic na zywo . haslo inwestora : ahQfQ5XMso

zapraszam do wspolpracy

TEST ZA DARMO
btw moge poprowadzic komus kto zarejstruje sobie konto promocyjne na tickmillu https://tickmill.com/pl/promotions/welcome-account/ - przeczytac regulamin I spelni wymagania do rejestracji konta rzeczywistego zrobic z 30 euro powiedzmy 150 euro za darmo I pozarzadzac kontem za darmo przez pierwszy miesiac :idea: :!:

NowySwiat

Stały bywalec

Stały bywalec

Re: GRAAL BY STUDENT

Nieprzeczytany post17 cze 2017, 01:44

Skoro zarabiasz i masz te 100 $ z tickmila to po co szukasz kasy na boku... Zrób z tego więcej i masz święty spokój od ludzi...
Awatar użytkownika

meylo

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 1

Nieprzeczytany post17 cze 2017, 18:04

STUDENT pisze: zrobic z 30 euro powiedzmy 150 euro za darmo I pozarzadzac kontem za darmo przez pierwszy miesiac :idea: :!:

A co jeśli stracisz?
A po pierwszym miesiącu za ile?
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.
Awatar użytkownika

Pablo90

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post19 cze 2017, 13:45

Jak chcesz pracować jako trader, to raczej nastaw się na kilka miesięcy pracy za darmo, zazwyczaj tak to wygląda w branży. I oczywiście nie na foreksie, bo to rynek do ograbiania leszczy z oszczędności. Nawet jeżeli grasz long term, to są atrakcyjniejsze rynki.
Awatar użytkownika

leszczu

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post19 cze 2017, 17:08

Pablo90 pisze:Jak chcesz pracować jako trader, to raczej nastaw się na kilka miesięcy pracy za darmo, zazwyczaj tak to wygląda w branży. I oczywiście nie na foreksie, bo to rynek do ograbiania leszczy z oszczędności. Nawet jeżeli grasz long term, to są atrakcyjniejsze rynki.

Jakie to rynki Pablo?
Awatar użytkownika

Pablo90

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post20 cze 2017, 11:14

Mam nadzieję, że nie uraziłem Cię wpisem o leszczach leszczu XD W Polsce firmy głównie zajmują się grą na spreadach kalendarzowych (kontrakty) oraz amerykańskich i europejskich rynkach akcji. Większość gry to market making (gra pasywna) na arkuszu zleceń. Rynki te nie są dostępne w opłacalnej formie dla graczy indywidualnych, chociaż niektóre firmy proptradingowe umożliwiają elastyczne warunki zatrudnienia (np. praca zdalna).

STUDENT

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post20 cze 2017, 14:05

jak na razie troche sie zleszczylem :) moze trema .zgodnie z systemem ale kilka malych bledow
mialem juz wiele podobnych sytuacji z ktorych wychodzilem z zyskiem.
zobaczymy na koniec tygodnia

btw : przez analogie : 5 lota przy 10 k to 0.017 lota przy 30 euro

-- Dodano: 20 cze 2017, 14:14 --

NowySwiat pisze:Skoro zarabiasz i masz te 100 $ z tickmila to po co szukasz kasy na boku... Zrób z tego więcej i masz święty spokój od ludzi...

nie chca mi zarejstrowac konta przy wynajmie lokum we francji. za bardzo zalezalem od starszyzny a ostatnio troche przestali kontrolowac emocje i nalozyli ostre sankcje / iyo za bardzo sie angazuje w fx/

-- Dodano: 20 cze 2017, 14:21 --

meylo pisze:
STUDENT pisze: zrobic z 30 euro powiedzmy 150 euro za darmo I pozarzadzac kontem za darmo przez pierwszy miesiac :idea: :!:

A co jeśli stracisz?
A po pierwszym miesiącu za ile?

nie strace system byl analizowany dokladnie na odcinku kilku lat

najpierw proponuje poobserwowac co sie dzieje na koncie

na koniec tygodnia pogadamy

-- Dodano: 20 cze 2017, 14:26 --

Pablo90 pisze:Jak chcesz pracować jako trader, to raczej nastaw się na kilka miesięcy pracy za darmo, zazwyczaj tak to wygląda w branży. I oczywiście nie na foreksie, bo to rynek do ograbiania leszczy z oszczędności. Nawet jeżeli grasz long term, to są atrakcyjniejsze rynki.

nie gram - pracuje .opracowuje metody predykcji opierajac sie na zaawansowanych metodach statystycznych

bede zarabial intarday/skalp na forexie co niniejszym przedstawiam

-- Dodano: 20 cze 2017, 14:27 --

Pablo90 pisze:Mam nadzieję, że nie uraziłem Cię wpisem o leszczach leszczu XD W Polsce firmy głównie zajmują się grą na spreadach kalendarzowych (kontrakty) oraz amerykańskich i europejskich rynkach akcji. Większość gry to market making (gra pasywna) na arkuszu zleceń. Rynki te nie są dostępne w opłacalnej formie dla graczy indywidualnych, chociaż niektóre firmy proptradingowe umożliwiają elastyczne warunki zatrudnienia (np. praca zdalna).

tak . bardzo wazny jest dostawca sygnalu :d
tickmill raczej wiele nie odbiega od czystego sygnalu rzadko .na uczelni mam dostep do czystych ECN ow :wink:
czy moglbym prosic o jakies namiary na wymienione firmy proptradingowe ?

-- Dodano: 20 cze 2017, 15:18 --

btw : juz jest plus :d
Awatar użytkownika

Pablo90

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post21 cze 2017, 09:53

OSTC jest w całej Polsce, to jest firma zajmująca się spreadami, jest Akademia Daytradigu w Gliwicach (akcje), SkyHedge w Warszawie (też spready). Jeśli chodzi o forex to zostaje market making u brokera lub dealing w banku. Żadna z tych firm nie oferuje możliwości handlu w taki sposób jaki jest przedstawiony tutaj na forum.
Wiesz chętnie podyskutuję o zaawansowanych metodach statystycznych, bo miałem podstawy tych zagadnień na studiach. Jeśli myślisz że użyjesz mądrych słów i nikt tego nie zweryfikuje to jesteś w błędzie ;) Chętnie zobaczę Twoje wyniki z tych kilku ostatnich lat.

STUDENT

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post21 cze 2017, 10:44

Pablo90 pisze:OSTC jest w całej Polsce, to jest firma zajmująca się spreadami, jest Akademia Daytradigu w Gliwicach (akcje), SkyHedge w Warszawie (też spready). Jeśli chodzi o forex to zostaje market making u brokera lub dealing w banku. Żadna z tych firm nie oferuje możliwości handlu w taki sposób jaki jest przedstawiony tutaj na forum.
Wiesz chętnie podyskutuję o zaawansowanych metodach statystycznych, bo miałem podstawy tych zagadnień na studiach. Jeśli myślisz że użyjesz mądrych słów i nikt tego nie zweryfikuje to jesteś w błędzie ;) Chętnie zobaczę Twoje wyniki z tych kilku ostatnich lat.

dobra to uzyje mniej madrych - tak naprawde nie ma znaczenia nazwa - wazny jest jej desygnat .
uo tutej :wink: :

jeszcze mniej skomplikowanie : robie to co wszyscy handlowcy - zajmuje sie maxymalizacja prawdopodobienstwa :D

przy pracy uzywam glownie excella I scilaba. mt 4 uzywam wylacznie do transakcji - nie do analiz
system badany byl manualnie na odcinku 5 lat.
tutaj jest bardzo dokladny opis systemu z sygnalami wejsc
https://www.youtube.com/watch?v=AoJLMy1p02o
a tak serio jeszcze dopracowuje metody zamykania transakcji I ciagle jeszcze troche blednych decyzji zwiazanych z psychika
Awatar użytkownika

leszczu

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post21 cze 2017, 14:31

Pablo90 pisze:Mam nadzieję, że nie uraziłem Cię wpisem o leszczach leszczu XD).

Absolutnie. Sam nick miał zresztą oddawać to kim jestem na FX. ;)

Student,

Wrzuć tu jakieś screen z backtestów, które robisz w Excelu i Scilabie - chętnie popatrzymy. :)
Następna

Wróć do Forex - systemy i strategie