Go Market MT4 -opinie

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Buho
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 19 maja 2011, 21:37

Nieprzeczytany post autor: Buho »

Z tego co u nich zauważyłem spread mają cały czas mały, a z tego co pamiętam do 23 naszego czasu mają czynne :)

Awatar użytkownika
Tymek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 648
Rejestracja: 20 mar 2006, 13:39

Nieprzeczytany post autor: Tymek »

Olokozak Co innego przeczytać na stronie a co innego zobaczyć to na koncie real ;)
Każdy chce mieć pieniądze, ale pieniądze nie zawsze chcą każdego ;)

Buho
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 19 maja 2011, 21:37

Nieprzeczytany post autor: Buho »

A to prawda u mnie rynek skonczył kwotowac o 23:15, niewiedziałem że mają to napisane na stronie.
A tak w temacie czy niedało by sie połączyć tego wątku z drugim istniejącym o Go Markets? pozatym w tytule tego wątku jest błędnie wpisana nazwa brokera.

escobol
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 23 cze 2011, 10:51

Nieprzeczytany post autor: escobol »

Ja moge tylko powiedzec ze mnie zrobili w bambuko z SL

w zalaczeniu o co chodzi, zamkniecie sesji w US, najpierw platforma zamulila po chwili nie mialem 3 zlecen (jedno zostalo bo nie mialo SL)

oczywiscie na wykresie nie ma spika zadnego,


oprocz tego mam wrazenie ze strasznie zamula ich serwer
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

escobol pisze:oczywiscie na wykresie nie ma spika zadnego,


oprocz tego mam wrazenie ze strasznie zamula ich serwer
Domyślam się, że to pozycja krótka, a spread został znacząco rozszerzony. Faktycznie, niektórzy brokerzy MT4 mają problem z serwerami (głównie na otwarciu rynku) i kwotowania potrafią "przymulić". Kiedyś notorycznie tak miało AM, teraz nie wiem jak jest.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Buho
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 19 maja 2011, 21:37

Nieprzeczytany post autor: Buho »

escobol, ich serwer może zamulać, ponieważ znajduje sie w australii a połączenie jest przez USA,
a zlecenia mogli Ci zredukować także jeśli uderzyłeś w MC.

pozdrawiam

escobol
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 23 cze 2011, 10:51

Nieprzeczytany post autor: escobol »

nie bylo mowy o MC, w historii rachunku sa podswietlone SL

serwer niby zamula ale egzekucja jest dosc szybka

escobol
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 23 cze 2011, 10:51

Nieprzeczytany post autor: escobol »

Zwracam honor.

Zwrocili strate :)

ac3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 20 wrz 2011, 19:35

Nieprzeczytany post autor: ac3 »

Witam.

Zamierzam założyć tam konto do nauki(gomarketsaus), widzę że maja nano loty, może ktoś powiedzieć jak wygląda tam rejestracja i czy są jakieś problemy z tym brokerem większe czy mniejsze ;) ? I jak wygląda tam wpłata i wypłata środków.

Ktoś może polecić jakiegoś innego brokera z nano lotem?

Buho
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 19 maja 2011, 21:37

Nieprzeczytany post autor: Buho »

Witaj ac3,
Broker sam w sobie wydaje sie OK, wmiare niskie spready na walutach i stały spread na srebrze, jak u nich handlowałem miałem lekkie poslizgi jak to u STP zapewne z winy odległości do serwerów ale było OK.

rejestracja polega na wysłaniu mailem odpowiednich wymaganych dokumentów (dowód osobisty i potwierdzenie adresu zamieszkania na jakimś rachunku albo wyciągu z banku niestarszym niż 3 miesiące) oraz wypełnieniu ankiety na stronie.
Transfer środków robiłem tylko drogą przez Paypala bo sie wydaje najlepsza, ale z tego co pamiętam ta droga jest dostępna tylko dla kont w walucie AUD, chyba że coś sie zmieniło.
Ogólnie po rejestracji miałem przyjemność rozmowy telefonicznej z przedstawicielen brokera na Europe z Holandii, także warto znać angielski.

pozdrawiam, Olokozak

ODPOWIEDZ