Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
GCMPoland
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:32

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

Nieprzeczytany post autor: GCMPoland »

Już Panu to tłumaczyłam e-mailowo i wytłumaczę jeszcze raz, że broker pobiera prowizję tylko w przypadku przelewu bankowego. Jednak bez żadnego problemu istnieje możliwość wypłaty w inny sposób np. poprzez Skrill i jest to całkowicie darmowe.
Pozdrawiam Gallant Capital Markets

-- 30 mar 2016, 11:00 --

Bezpłatny Rachunek próbny.

Wypróbuj realizację transakcji walutowych bez żadnego ryzyka, w środowisku transakcyjnym online, dzięki bezpłatnemu rachunkowi próbnemu.

https://www.gcmfx.com/polish/open_accou ... ctive=demo

Próbny rachunek transakcyjny to doskonała praktyka dla osób początkujących, które dopiero zaczynają swoja przygodę z rynkiem forex, pozwoli to na zdobycie podstawowej wiedzy oraz na sprawdzenie siebie.

Prowadź transakcję bez żadnego ryzyka!

Pozdrawiamy Gallant Capital Markets

-- 18 kwie 2016, 11:51 --

STP/DMA
Dla klientów Gallant Capital Markets najważniejsza jest uczciwość transakcji, dlatego przykładamy bardzo dużą wagę do ich przejrzystość.
Większość inwestorów na ryku forex zadaje sobie pytania:

Czy wystawiłem transakcję we właściwej cenie?
Czy mój broker wykorzysta moje zlecenie, aby uzyskać wyższy zysk?
Czy uzyskuję wszelkie możliwe korzyści (najlepszą cenę rynkową), czy tylko niektóre, a może nie uzyskuję żadnych?
Czy wnoszę opłaty brokerskie w rozsądnej wysokości?
Ile mój broker zarabia na moich transakcjach?
Czy mój broker działa na moją szkodę?

Wszystko zaczyna się od złożenia zlecenia
My przyjmujemy twoje zlecenie – W celu zagwarantowania Ci najlepszej możliwej płynności oraz najlepszej ceny rynkowej współpracujemy z bardzo szerokim gronem dostawców płynności, między innymi z najlepszymi bankami.

Dostawcy płynności składają zlecenie- dostawcy płynności składają najlepsze oferty cenowe po których mogą zrealizować Twoje zlecenie. Ceny uzyskane od naszych dostawców płynności są w 100% przejrzyste i możemy je w dowolnym czasie ujawnić.

Ustalamy najlepsza możliwa cenę – nasz zaawansowany system IT oraz oprogramowanie do tworzenia zestawień cen, umożliwia nam natychmiastowe ustalenie wykazu ofert wszystkich naszych dostawców płynności. Natychmiast analizujemy je i ustalamy najlepszą w danym momencie cenę.

Doliczamy marże i realizujemy Twoje zlecenie- Realizujemy zlecenie dosłownie w ciągu paru milisekund, bez udziały pośredników i czynnika ludzkiego.
e-mail: agnieszka@pl.fxpass.com
tel: 512-913-614

JD_Investment
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 25 lis 2007, 17:42

Biuro Gallanta w Polsce?

Nieprzeczytany post autor: JD_Investment »

Witam!

Czy ciągle funkcjonuje biuro Gallanta w Polsce? Jeżeli tak - proszę o podanie danych kontaktowych.

JD_Investment

-- śr 11-01-2017, 13:24 --

Witam!

Biuro już chyba nie funkcjonuje :-|

Czy ktoś z Forumowiczów handluje u tego brokera (chodzi o rachunek prowadzony w PLN)? Jeżeli tak - jak zasilacie rachunek? I ile przeciętnie trwa to u Was od zlecenia przelewu do zaksięgowania pieniędzy na rachunku u tego brokera?

Pozdrawiam,

JD_Investment

-- śr 11-01-2017, 13:25 --

[quote="JD_Investment"]Witam!

Czy ciągle funkcjonuje biuro Gallanta w Polsce? Jeżeli tak - proszę o podanie danych kontaktowych.

JD_Investment

ODPOWIEDZ