Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

Pani Kingo,
nie będę się już więcej wypowiadał na temat w/w firmy.
Nigdzie nie pisałem, że ta firma oszukuje a pisałem , że Pani kłamie--- nie wiem dlaczego.
Jeżeli nie odróznia Pani siedziby od lokalizacji jakiegoś biura to już Pani problem.
Przez analogię może Pani napisać , że jesteście renomowanym ukraińskim brokerem. Według Pani
byłaby to przecież prawda bo macie biuro na Ukrainie, jak sama Pani napisała.
Podsumowując, nie pisałem że jesteście oszustami ale nadmieniłem , że Pani mija się z prawdą w niektórych kwestiach, np. takich jak w/w.

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

Nieprzeczytany post autor: brg »

andrzej-sk pisze: Nigdzie nie pisałem, że ta firma oszukuje
http://forex-nawigator.biz/forum/gallan ... ml#p785174
http://forex-nawigator.biz/forum/gallan ... ml#p785521

Conajmniej kilkukrotnie napisałeś, że ta firma jest scamem. Scam = oszustwo.

Sanczez
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 10 mar 2015, 10:33

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

Nieprzeczytany post autor: Sanczez »

dajcie spokój andrzejowi, niech dalej wyrzuca z siebie jad jak mu to robi lepiej ;)

pim
Gaduła
Gaduła
Posty: 97
Rejestracja: 19 lut 2015, 09:52

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

Nieprzeczytany post autor: pim »

Jakieś problemy z platformą ?

Wszystko stoi od ponad godziny. Logować się można, dodawać usuwać i modyfikować zlecenia ale notowania na wszystkich instrumentach stoją w miejscu. (konto demo)

-- 09 paź 2015, 13:53 --

i znow to samo, wszystko stoi włącznie z notowaniami na głownej stronie

https://www.gcmfx.com
gcm.png
to nie wróży nic dobrego

-- 13 paź 2015, 09:58 --

No i to by było na tyle testów , znów 8 minut przed danymi wszystko stoi... nie tylko demo ale ich strona główna z notowaniami również.
Inne platformy działają normalnie.

dziękuję i nie polecam

-- 14 paź 2015, 22:34 --

Otrzymałem email o następującej treści z którego wynika że zwiechy platformy spowodowane były atakiem DDOS na ich serwis hostingowy...

jeśli to prawda to ok, poprzyglądam się jeszcze chwile i potestuje ale zaufanie zmalało.

ps
swoją drogą wojny cybernetyczne trwają w najlepsze

Gallant Capital Markets takes its responsibility of providing the highest standards of reliability very seriously. We understand how important a reliable and stable trading environment is to your needs and have been working with our hosting partner oneZero Financial to reach a resolutition.

We were informed that the source of their failure was a malicious DDOS attack, originating from China.

One Zero Financial, our hosting provider, has engaged cyber security contractors who have implemented several DDOS attack mitigation solutions. We have also chosen to distribute our infrastructure to make it less susceptible to such attacks.

Based on the information provided by security contractors and their teams, we do not believe that the purpose of these attacks was to penetrate and steal information, but to cause a denial of service disruption. At this time, there is no indication that any client data has been compromised as a result of the attack, as the attack traffic did not make it past our firewalls.

We sincerely apologies for these incidents and would like to assure you that Gallant Capital Markets is constantly working to provide you with a better trading experience. "
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Ostatnio slyszalem sporo dobrych opinii od znajomego o GCMFX. Tylko, ze on jest u nich juz od jakiegos czasu z rachunek w USD. Kots testował ich z depozytem PLN?

pim
Gaduła
Gaduła
Posty: 97
Rejestracja: 19 lut 2015, 09:52

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

Nieprzeczytany post autor: pim »

Mogę tylko dodać że od tamtej pory platforma działa stabilnie, nie zauważyłem zwiech.

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Z tego co widze, maja konto w Polsce w Pekao SA a u nich przelewy dosyc szybko sa realizowane. Wlasnie otworzylem maly rachune kreal do testow. Will see

Awatar użytkownika
ikswezsutram
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 23 lut 2011, 09:39

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

Nieprzeczytany post autor: ikswezsutram »

bartek1916 pisze:Z tego co widze, maja konto w Polsce w Pekao SA a u nich przelewy dosyc szybko sa realizowane. Wlasnie otworzylem maly rachune kreal do testow. Will see
i jak po testach bo jestem ciekaw opini na temat gcmfx

Awatar użytkownika
GCMPoland
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:32

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

Nieprzeczytany post autor: GCMPoland »

Z przyjemnością informuję, iż Gallant Capital Markets prowadzi teraz kampanie promocyjną dla nowych klientów.
Każdy z nowych klientów otrzyma bonus do depozytu w wysokości do $2500, w zależności od wysokości pierwszego depozytu. Dodatkowo dla każdego klienta, który przyprowadzi zainteresowaną osobę dodatkowy bonus w wysokości 100 USD - dla polecającego oraz 50 USD dla przyprowadzonej osoby.

Pozdrawiamy Gallant Capital Markets
e-mail: agnieszka@pl.fxpass.com
tel: 512-913-614

szyx
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2016, 20:41

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

Nieprzeczytany post autor: szyx »

Od razu wszystkich ostrzegam że Koszty wypłaty to: 100zł (TAK!)
Ogólnie pierwsze wrażenie słabe, Dashboard wygląda jak tworzony przez gimnazjalistę.

ODPOWIEDZ