FxPro problemy z wypłatą kartami

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
bulbulezar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 09 lut 2013, 08:41

FxPro problemy z wypłatą kartami

Nieprzeczytany post autor: bulbulezar »

Od kilkunastu dni broker ma problem z przetwarzaniem wyplat kartami. Co gorsza nie można już anulowac zleconej wypłaty i wysłać inna metodą. Broker twierdzi, że kasę wysłał a problem jest po stronie pośrednika. Na rachunku stale widnieje status wypłaty:oczekujaca. Sytuacja bardzo podobna do tej od innego czerwonego brokera z Cypru. Tam juz od kilku miesiecy wisi: oczekująca.

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: FxPro problemy z wypłatą kartami

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

broki padaja jeden za drugim powod brak naiwnych swiezakow z zasobnymi depozytami :p
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Awatar użytkownika
ConsiliumFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: 21 lip 2015, 13:14

Re: FxPro problemy z wypłatą kartami

Nieprzeczytany post autor: ConsiliumFX »

Serdecznie Witam

Z dostępny dla nas informacji jest to spowodowane metodą wypłaty i są to problem techniczne.
Aktualnie trwają prace w FxPro naprawiające ten błąd.


Wszystkie inne metody wypłaty działają poprawnie i bez problemów.

Jeśli ktokolwiek będzie miał jeszcze jakieś problemy z wypłatami w FxPro to prosimy o kontakt.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro problemy z wypłatą kartami

Nieprzeczytany post autor: raposo »

bulbulezar pisze:Od kilkunastu dni broker ma problem z przetwarzaniem wyplat kartami. Co gorsza nie można już anulowac zleconej wypłaty i wysłać inna metodą. Broker twierdzi, że kasę wysłał a problem jest po stronie pośrednika. Na rachunku stale widnieje status wypłaty:oczekujaca. Sytuacja bardzo podobna do tej od innego czerwonego brokera z Cypru. Tam juz od kilku miesiecy wisi: oczekująca.
Różnica polega na tym, że u tej 'drugiej firmy' nie były realizowane żadne wypłaty, a tutaj tylko te zlecone kartą, co raczej faktycznie potwierdza tą wersję z pośrednikiem. Dopytałem też jak jest z innymi sposobami wypłaty (Skrill, PayPal, Neteller) - podobno działają normalnie. Przelewy na pewno realizowane są w normalnym trybie.

Problem polega na tym, że jeśli już księgowość wysłała zlecenie do pośrednika to środki z konta już zeszły i tylko pośrednik musi to potwierdzić. Od wczoraj transakcje zaczęły być z powrotem realizowane więc trzeba uzbroić się w cierpliwość aż Twoja transakcja też zostanie przez nich przetworzona. Być może pośrednik od kart zostanie zmieniony skoro robi takie problemy. Tyle udało mi się dowiedzieć.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
bulbulezar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 09 lut 2013, 08:41

Re: FxPro problemy z wypłatą kartami

Nieprzeczytany post autor: bulbulezar »

Ja mam trwajacy problem z wplata. Jak mozecie mi pomoc ?
ConsiliumFX pisze:Serdecznie Witam

Z dostępny dla nas informacji jest to spowodowane metodą wypłaty i są to problem techniczne.
Aktualnie trwają prace w FxPro naprawiające ten błąd.


Wszystkie inne metody wypłaty działają poprawnie i bez problemów.

Jeśli ktokolwiek będzie miał jeszcze jakieś problemy z wypłatami w FxPro to prosimy o kontakt.

Awatar użytkownika
ConsiliumFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: 21 lip 2015, 13:14

Re: FxPro problemy z wypłatą kartami

Nieprzeczytany post autor: ConsiliumFX »

bulbulezar pisze:Ja mam trwajacy problem z wplata. Jak mozecie mi pomoc ?
ConsiliumFX pisze:Serdecznie Witam

Z dostępny dla nas informacji jest to spowodowane metodą wypłaty i są to problem techniczne.
Aktualnie trwają prace w FxPro naprawiające ten błąd.


Wszystkie inne metody wypłaty działają poprawnie i bez problemów.

Jeśli ktokolwiek będzie miał jeszcze jakieś problemy z wypłatami w FxPro to prosimy o kontakt.

Prosimy o podanie danych na priv.

Zajmiemy się tą sprawą.

Awatar użytkownika
bulbulezar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 09 lut 2013, 08:41

Re: FxPro problemy z wypłatą kartami

Nieprzeczytany post autor: bulbulezar »

Niestety nadal nic nowego. Teraz czekam od piatku na nr transakcji po ktorym ponoc mozna wysledzic miejsce przebywania moich pieniędzy. Ale to tez chyba jest problem dla księgowych z FxPro.

Awatar użytkownika
ConsiliumFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: 21 lip 2015, 13:14

Re: FxPro problemy z wypłatą kartami

Nieprzeczytany post autor: ConsiliumFX »

Z tego co wiemy sprawa już została załatwiona i udało się wypłacić, zatem nie powinno być także problemu z wypłatami u innych osób.

Awatar użytkownika
bulbulezar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 09 lut 2013, 08:41

Re: FxPro problemy z wypłatą kartami

Nieprzeczytany post autor: bulbulezar »

ConsiliumFX pisze:Z tego co wiemy sprawa już została załatwiona i udało się wypłacić, zatem nie powinno być także problemu z wypłatami u innych osób.

Tak, otrzymałem mail o zatwierdzeniu wypłaty. W czwartek, napoźniej w piątek pieniądze powinny być na karcie. Napewno poinformuję forum o finale sprawy.

Dziękuję za pomoc firmie Consilium Invest.

-- 28 lip 2016, 07:08 --

Moja wyplata wreszcie dotarła na konto karty kredytowej. I była to moja ostatnia transakcja w FxPro. Polski support jest naprawdę OK, Pani Maria robi co może wykazując przy tym mega zrozumienie i spokój. Niepokojący jest natomiast dział księgowości , który krótkim komentarzem załatwia sprawę;" z naszej strony wszystko jest w porządku, to pośrednik jest winny ale my nie mamy dostępu do jego systemu" innymi słowy "nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi... good bye FxPro.

ODPOWIEDZ