FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Adam Naleśnik
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 03 mar 2017, 23:54

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: Adam Naleśnik »

Pytasz o wyniki FXWOLVES to znalazłem w sieci coś takiego :) dalego do 1800% rocznie i 80% skuteczności..........

http://www.myfxbook.com/members/Mekq1/fx-wolves/1847943
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

tomekjackowski
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 26 lut 2017, 17:52

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: tomekjackowski »

Ładny wynik maja wilki forexa, ale i tak nieźle bo podobno ich samiec alfa Maciej Żelazny trzepie pipsy na demo w FXONUS ;) a tutaj konto real pokazane.

-- Dodano: 10 mar 2017, 19:04 --

Czy kapituła FXCuffs sprawdziła już wszystkie niepokojące doniesienie odnośnie Macieja Żelaznego i jego stada wypasionych pipsami wilków? Ktoś tam zarabia na rynku?

tomekjackowski
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 26 lut 2017, 17:52

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: tomekjackowski »

Szanowne Fxcuffs, proszę odpowiedzieć w końcu na moje pytanie czy robiliście weryfikacje kandydatów do nagród w tym roku, w tym żelaznego. Zbliża sie gala każdy chce wiedzieć.

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: brg »

tomekjackowski pisze:Szanowne Fxcuffs, proszę odpowiedzieć w końcu na moje pytanie czy robiliście weryfikacje kandydatów do nagród w tym roku, w tym żelaznego. Zbliża sie gala każdy chce wiedzieć.
Kolega z konkurencji, że każdy post jest o FxCuffs i o Żelaznym?

tomekjackowski
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 26 lut 2017, 17:52

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: tomekjackowski »

brg pisze:
tomekjackowski pisze:Szanowne Fxcuffs, proszę odpowiedzieć w końcu na moje pytanie czy robiliście weryfikacje kandydatów do nagród w tym roku, w tym żelaznego. Zbliża sie gala każdy chce wiedzieć.
Kolega z konkurencji, że każdy post jest o FxCuffs i o Żelaznym?
czyli to jednak jest biznes skoro mowa o jakiejś konkurencji, tak myślałem. Czesanie kasy na IB i łapanie frajerów do brokera......

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: brg »

No właśnie ja się zastanawiam, jaki Ty masz biznes. Ja FxWolves na oczy nie widziałem, nie wiem również za bardzo kto to jest ten cały Żelazny, ale skoro każdy Twój post jest o nim, to może przybliżysz sylwetkę? Co takiego zrobił, że tak o niego dopytujesz? Jakie masz na to dowody? Serio jestem ciekaw.

tomekjackowski
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 26 lut 2017, 17:52

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: tomekjackowski »

brg pisze:No właśnie ja się zastanawiam, jaki Ty masz biznes. Ja FxWolves na oczy nie widziałem, nie wiem również za bardzo kto to jest ten cały Żelazny, ale skoro każdy Twój post jest o nim, to może przybliżysz sylwetkę? Co takiego zrobił, że tak o niego dopytujesz? Jakie masz na to dowody? Serio jestem ciekaw.
Tak jak pisałem na początku, szukam ludzi z którymi mógłbym codziennie handlować na fx jakiejś uczciwej grupy traderów. Znacie coś takiego?

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Taką grupę musiałby założyć jakiś znany i dobry trader, i teraz zastanów się jaki on miałby w tym biznes :D (Oprócz tego oczywistego - mamienia leszczy i robienia na nich hajsu). Żeby się rozpraszać i prowadzić noobów za rączkę.
Oczywiście, możesz znaleźć dużo dobrych traderów którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą (jak akurat będą mieli czas i ochotę) ale takiej grupy że wszyscy siedzą na Team Speaku /Team Viewerze i jeden guru mówi gdzie wejście, gdzie tp a gdzie sl to raczej nie uświadczysz. Oczywiście oprócz FXWovlves :D

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

tomekjackowski pisze:
Tak jak pisałem na początku, szukam ludzi z którymi mógłbym codziennie handlować na fx jakiejś uczciwej grupy traderów. Znacie coś takiego?
...A wychodzi obrabianie dupy bez konkretnych dowodów - na kilku forach na raz, akurat przed imprezą... :563: Popraw mnie jeśli coś pominąłem...
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ask
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 24 wrz 2015, 17:04

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: ask »

Kiedy bedziemy moglo obejrzeć nagrania z FxCuffs 2017 a w szczegolnosci gale ?

ODPOWIEDZ