FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Rzadko bo rzadko, ale tym razem muszę w duchu (i na głos) przyznać Pablo90 rację ;).
Tak jak w poprzednich edycjach twarzami Waszego eventu byli goście o nieposzlakowanej opinii (Madden, Trader 21, Jacek Kubrak, że już o Scottcie Carney'u - żywej legendzie nie wspomnę), tak teraz dokonaliście mocnego strzału w stopę, robiąc główną gwiazdą SZARLATANA Kreila*

Tak poza tym w sumie jedyny zarzut jaki mam do eventu - uważam że robicie spoko robotę i zapraszacie prawie samych wartościowych ludzi. Oprócz tego stwarzacie możliwość integracji i osobistej wymiany doświadczeń ludziom którzy na codzień mają szansę co najwyżej obrzucić się błotem na forach, co też jest warte pochwały. Uważam jednak że lepiej byście zrobili, gdyby twarzami FxCuffs byli nadal ludzie może trochę mniej medialni, ale za to rzetelni ;)

*No sorry, ale inaczej nie da się go opisać. W internecie nie ma ani jednej pozytywnej opinii na jego temat która wygądałaby legitnie. Ten koleś śmierdzi wałkiem jak Ś.P. Max Idzik.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Gość swoje udowodnił. Chcieliście praktyka, nie teoretyka to jest. A porównanie do gościa, który uczył się od Sacera czy jak mu tam, do gościa który pracował w bankach inwestycyjnych i otacza się ludźmi z wynikami z hedge fundów i banków inwestycyjnych jest dość dziwne. Tym bardziej, że gość przylatuje za darmo i sam zaproponował fee za same bilety za bardzo małą cenę.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Jak udowodnił, to gdzie można znaleźć jego track record? Bo nie udało mi się nigdzie znaleźć. Może i pracował w bankach i co z tego? Może siedział za okienkiem w placówce? W jaki sposób można to potwierdzić? Tak z ciekawości, kupujecie te bilety osobiście czy przelewacie mu kasę? Akhh jak ustosunkujesz się do sytuacji na fb, którą opisałem? Tak zachowuje się gość, który zarządza milardami $$$?

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

No nie wiem; nie chce mi się za bardzo na ten temat kłócić bo i tak nie sądzę żebyś nagle przyznał mi rację i skreślił go z listy gości, po prostu chciałem powiedzieć że robienie gwiazdy wydarzenia z kogoś kto ma wśród sporej liczby (moim zdaniem tak naprawdę to u większości) traderów opinię naciagacza jest słabym zabiegiem wizerunkowym ;)

Ja trochę poszukałem i nie znalazłem w necie niczego na obronę tego gościa (oprócz jego strony internetowej). Jeśli maz takie materiały to wstaw je, proszę.

Awatar użytkownika
FxCuffs
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2015, 10:45

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: FxCuffs »

To wątek o Konkursie FxCuffs, a Wy wciąż o Konferencji :) Przyjedźcie, zobaczcie. Nie ma co pisać, bo pipsy uciekają.

Tymczasem do końca II. etapu Konkursu pozostały 2 tygodnie. Ostatnia prosta by znaleźć się w piątce nominowanych.

Głosowanie pod adresem: https://konkurs.fxcuffs.pl
FxCuffs 2017 - Nagrody, Gala, Targi, Konferencja

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Co do tego Kreila, zaznaczam że nic do niego nie mam tylko te ohy i ahy na jego temat rodzą też pytania. Otóż nie raz czytałem, że jest jednym z najlepszych traderów na świecie i tu mam pytanie. W samym City pracuje chyba tysiące traderów, zapewne wielu jest przeciętnych, lepszych lub gorszych, jak w każdej branży najlepsi to nieliczna elita. Kreil został jednym z najlepszych traderów pracując w korporacjach (chyba powinno coś być na temat jego osiągnięć) czy został nim jak już zerwał z pracą tradera instytucjonalnego?

ask
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 24 wrz 2015, 17:04

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: ask »

Z ciekawosci zapytam. Jak wyglada frekwencja glosowania ? Wiecej osob glosuje jak w poprzednich latach ?

Awatar użytkownika
FxCuffs
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2015, 10:45

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: FxCuffs »

ask pisze:Z ciekawosci zapytam. Jak wyglada frekwencja glosowania ? Wiecej osob glosuje jak w poprzednich latach ?
Podobna liczba głosów jak w ub. roku.
FxCuffs 2017 - Nagrody, Gala, Targi, Konferencja

ask
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 24 wrz 2015, 17:04

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: ask »

Jeszcze mam takie pytanie. Gdy skonczy sie glosowanie publicznosci tj do ostatniego stycznia to publika otrzyma informacje kto ile zebral glosow ? Czy to poufna informacja i wg tego kapitula wybiera zwyciezce i info mamy na gali ?

Awatar użytkownika
FxCuffs
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2015, 10:45

Re: FxCuffs 2017 - Nagrody rynku inwestycyjnego

Nieprzeczytany post autor: FxCuffs »

Po zakończeniu II. etapu ogłoszona zostanie lista 5 finalistów i rozpocznie się niezwłocznie głosowanie Kapituły. Ogłoszenie wyników podczas Gali - 24 marca 2017 w Krakowie.

Po II. etapie nie ogłaszamy ani liczby głosów, ani ich procentowego udziału. Niemniej jednak te dane posiadają członkowie Kapituły.

Można jednak otrzymać takie informacje na pisemne zapytanie już po rozstrzygnięciu Konkursu.
FxCuffs 2017 - Nagrody, Gala, Targi, Konferencja

ODPOWIEDZ