forex-inwestor.pl

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
K.Czereśniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 08:42

Nieprzeczytany post autor: K.Czereśniak »

wojtek_ea pisze:Myślałem, że ktoś mnie zapyta na przykład o ...
A to psikus. Pytania były zgoła inne. Przeczytaj dokładnie raz jeszcze wszystkie posty a dostrzeżesz, że zadane Ci pytania były jak najbardziej na miejscu. Póki co odpowiadałeś kulturalnie, ale jak zadałem pytanie dlaczego ukrywasz wyniki GLS-System na myfxbook to trochę Cie chyba poniosło, że pozywasz mnie do sądu.

Mam dla Ciebie zagadkę. Jak nazwiesz człowieka który miesiąc wcześniej głosił:
wojtek_ea pisze:Całość tego co prezentujemy jest projektem komercyjnym
A później
wojtek_ea pisze:Nie usuwam i nie interweniuje ręcznie bo "sciemy" nic nie załatwiają"
wojtek_ea pisze:Do obu Kolegów wyjaśnienie. Tak przyznaję błędem jest pokazywanie testów i rozwiązań nie komercyjnych. "

Dlatego w moim odczuciu to jest właśnie Oszukiwanie klientów. Zwróciłem Ci uwagę, że usuwasz niewygodne dla siebie wykresy, a Ty mnie sądem straszysz.

....No nic czekam na pozew.




Wracając do merytorycznej dyskusji:
wojtek_ea pisze:Ten system to nie jest "Marginale" w Twoim rozumieniu.

Proszę o wskazanie linku w sieci do opisu zasad działania systemu marginale jak Ty je rozumiesz.

Wtedy bazując na opisie przez Ciebie wskazanym pokażę Tobie różnicę miedzy Marginale, a pokazaną strategią.

Znalazłem definicje na stronie http://www.parkiet.com/artykul/374556.html

"...Martyngał polega na zwiększaniu stawki, jeżeli kolejne zakłady są przegrywające."

Twoje zlecenia to:

10.06.2011 16:22 GBPUSD Sell 0.10 1.53598
10.06.2011 19:53 GBPUSD Sell 0.20 1.54138
10.07.2011 04:21 GBPUSD Sell 0.40 1.54678
10.07.2011 14:31 GBPUSD Sell 0.90 1.55894
10.12.2011 11:08 GBPUSD Sell 2.00 1.57094

Proszę wyjaśnij mi merytorycznie i wyprowadź mnie z błędu, że ten system to nie jest "Martyngał" w moim rozumieniu.

Wyjaśnij również to, bo za chiny nie mogę się doszukać sensu
wojtek_ea pisze:Firma nic nie sprzedaje bezpośrednio, tylko za pośrednictwem wymienianych tu systemów. "
oraz
wojtek_ea pisze:Na forum Nawigatora także nie ma kont firmowych i oficjalnych, a wszelkie formy reklamy są ledwo tolerowane. Zdaje się że Tylko Panowie z BossaFx jako jedyni poza ............. wywalczyli sobie prawo do oficjalnej reprezentacji firmy w której pracują.
Czyli np. Raposo, mrYogi, Luktom, FX Copy Tool, ITH- Idependent trading house..... i wielu innych, nie reprezentuje swoich firm??

wojtek_ea pisze:Tak więc Drogi K.Czereśniak proponuje nie prowokujmy się dalej i zakończymy temat
a co z pozwem? Przecież machina już poszła w ruch. Każdego kto nieprzychylnie o Tobie napisze będziesz pozywał?

Awatar użytkownika
Kovis
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 15 maja 2006, 19:46

Nieprzeczytany post autor: Kovis »

Wcisnę swoje 2 grosze.

Wojtek_ea - jeśli jest to martyngał czy inny stwór - to nie wstyd jeśli zarabia.

Info dla atakujących
Moim skromnym zdaniem / warto zapytać wyjaśnić, odpowiedzieć na meczące pytania i samemu zadać sobie proste pytanie - czy ten system jest dla mnie.
Każdy sam oceni czy może zaryzykować 70lotów przy 10pozycjach / biorąc zyski z 0,1lota. Może się tacy znajdą.

Chyba że Wojtek napiszę, że system jedzie tylko do 5pozycji. Wtedy inna bajka i cały system się zmienia - ponieważ posiada określony SL.
Jest dużo niejasności których nie znacie więc po atakować?

Jak wielki fxlamer kiedyś pisał / Luz... :)

Dla Wojtka_ea informacją dającą do myślenia są (powinny być) pytania - kto, skąd, jaka firma itp. To podstawa.
Powiedzmy sobie szczerze 95% ludzi z forum nie stać na prowadzenie firmy, poświęcenie czasu i zmianę zawodu. Szukają rozwiązań typu firma w uk za 300funtów - bo jest tanio i szybko. Nie mają pojęcia - jakie jest ryzyko przy kontroli tej firmy / po tzn. uprzejmie donoszę ;)
Oczywiście nie mam nic do takich firm, nie mam nic do zaczynania, bo każdy jakoś zaczyna, z lepszą lub gorszą stroną, z lepszymi bądź gorszymi prawnikami. Lepiej by było gdyby mądre głowy /może inaczej -doświadczone głowy/ podzieliły się i rozwiązały temat "zarządzania" w PL. Mamy świetnych informatyków, traderów - nikt tego nie zbierze do kupy tylko obrzuca błotem, bo nie wierzy lub nie chce przyjąć ryzyka.

Może stworzymy jakiś inkubator dla młodych maklerów, szkołę handlu - tak aby każdy obecnie anonimowy trader - mógł z podniesioną głową pokazać otwarcie - zarabiam xx% miesięcznie.
Z tym że przy takim opisie jest zaznaczone, że handluje na realnych środkach, że lewar jest x, max na pozycje x itp.

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

wojtek_ea
twoja idea jest sluszna i chwalebna
ale wykonanie i realizacja tragiczna

i na tym koncze

Awatar użytkownika
K.Czereśniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 08:42

Nieprzeczytany post autor: K.Czereśniak »

http://www.myfxbook.com/pl/members/wojt ... usd/110932

Co się stało, że bez żadnej ingerencji w walutę (jak w przypadku CHF), po wprowadzonych zabezpieczaniach w pracę EA............ z 19000$ zostało tylko 3500$ ?

Najpierw było złoto, później frank, teraz kabel.... co będzie następne? Naprawdę nie widzisz, że to EA może być niebezpieczne?

Zapewne usuniesz to ze strony, bo po co ma klientów straszyć. Za kilka miesięcy sprawa ucichnie a Ty nowe wykresy pokażesz.

Awatar użytkownika
K.Czereśniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 08:42

Nieprzeczytany post autor: K.Czereśniak »

I jak tam interes idzie?

Mam pytanie, czy dużo ludzi zainwestowało w to coś :
http://www.rentasignal.com/signal/view/34645 ??

Bo jeśli tak, to zapewne już Cie szukają 8)


P.S Odnośnie mojego powyższego posta miałem rację, usunąłeś wyniki ze strony. Ładnie to tak?

Awatar użytkownika
pawel2907
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 06 wrz 2011, 17:27

Nieprzeczytany post autor: pawel2907 »

no ładne kwiatki
Miej nadzieję na najlepsze, ale zawsze bądź gotów na najgorsze.

hannibal
Gaduła
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:05

Nieprzeczytany post autor: hannibal »

"nie ufam nikomu odkąd sam złapałem się na kłamstwie"

wojtek_ea
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 04 sie 2010, 22:17

Nieprzeczytany post autor: wojtek_ea »


Awatar użytkownika
K.Czereśniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 08:42

Nieprzeczytany post autor: K.Czereśniak »

i kolejny system usunięty
http://www.myfxbook.com/pl/members/wojt ... fit/171036

Przy takiej cenzurze za jakiś czas będziesz miał same cudne statystyki 8)

Jak to poseł Kurski powiedział: "CIEMNY NARÓD WSZYSTKO KUPI"

wojtek_ea
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 04 sie 2010, 22:17

Nieprzeczytany post autor: wojtek_ea »

Nie ja założyłem ten wątek - ale najlepiej jakby Moderator go skasował o co wnioskuje.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ