forex-inwestor.pl

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

wojtek_ea pisze:Oczywiście, że Kolega nic nie sprzedaje. Wypowiada się Kolega jednak o postach innych i strategiach innych uczestników forum recenzując je.
Nikomu nic nie recenzuje tylko przedstawiam swoje uwagi. W innych wątkach jeździsz po innych jak coś sprzedają a sam nie jesteś w moim odczuciu lepszy.

Każdego kto się wypowie w "Twoim wątku" prosisz o statmenty i próbujesz odbiec od tematu? To że jestem również mod'em nie zmienia faktu że jestem również użytkownikiem forum i mam prawo przedstawić swoją opinię i obiekcje.

Chcesz aby ktoś inwestował z wami środki to pokaż że i swoje też inwestujesz.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

wojtek_ea
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 04 sie 2010, 22:17

Nieprzeczytany post autor: wojtek_ea »

Dzięki za uwagi - Na końcu mojego pierwotnego postu napisałem, że dla ateistów dołączymy w ciągu najbliższych dni konta Live do profilu na MyFxBook.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

wojtek_ea pisze:Dzięki za uwagi - Na końcu mojego pierwotnego postu napisałem, że dla ateistów dołączymy w ciągu najbliższych dni konta Live do profilu na MyFxBook.
Tylko to było 3 mies. temu :)
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

wojtek_ea
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 04 sie 2010, 22:17

Nieprzeczytany post autor: wojtek_ea »

Nam się nie spieszy - zbudowanie wiarygodnego profolio obliczone jest na rok, nie na miesiące.

Zresztą ile by nie trwało zawsze się znajdą Tacy co powiedzą, ze to za krótko, albo że przypadek albo, że sfałszowane.

Musimy w tym wypadku postępować jak niezwykle popularny na Tym Forum kolega Sebastian, który stosuje staropolskie przysłowie o karawanie i jak widać dobrze na tym wychodzi.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

wojtek_ea pisze:Nam się nie spieszy - zbudowanie wiarygodnego profolio obliczone jest na rok, nie na miesiące.
Wiarygodność kreuje się też poprzez spełnianie swoich zapowiedzi/obietnic. No ale może się mylę..
wojtek_ea pisze:Zresztą ile by nie trwało zawsze się znajdą Tacy co powiedzą, ze to za krótko, albo że przypadek albo, że sfałszowane.
Nie wiem czy zaczęliście czy nie, ale zakładam że nie skoro wpis się nie pojawił. A to znaczy że samy świadomie odwlekacie.
I nie ma co potem wyskakiwać jak filip z konopii z jakimś wynikiem, bo konto które się nie pojawia od początku może być wybrane z X kont.

No nic "róbta co chceta"..
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

wojtek_ea
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 04 sie 2010, 22:17

Nieprzeczytany post autor: wojtek_ea »

Nie mogę się pohamować - miałem racje - jak nie wiadomo co to znaczy, że sfałszowane - mimo, że przykładowo wyniki na MyFxBook są weryfikowane

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Zresztą ile by nie trwało zawsze się znajdą Tacy co powiedzą, ze to za krótko, albo że przypadek albo, że sfałszowane.
wojtek_ea pisze: miałem racje - jak nie wiadomo co to znaczy, że sfałszowane
Jak poprowadzisz od początku konto - a o tym pisałem - to nie będzie podstaw posądzać o cokolwiek. Ale jak po pół roku wyskoczysz z wynikami z jakiegoś konta - to podstawy o manipulacje mogłyby się pojawić. Proste.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
K.Czereśniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 08:42

Nieprzeczytany post autor: K.Czereśniak »

I kolejne konto wyparowało z MyFxBook
http://www.myfxbook.com/pl/members/wojt ... ems/109841

Taki jest model Twojego działania? Co nie wychodzi to kasujesz i zastępujesz innymi? To zwykłe oszustwo !!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.
K.Czereśniak pisze:I kolejne konto wyparowało z MyFxBook
http://www.myfxbook.com/pl/members/wojt ... ems/109841

Taki jest model Twojego działania? Co nie wychodzi to kasujesz i zastępujesz innymi? To zwykłe oszustwo !!!!!!!!!!!!!
Też obserwowałem tego EA. Chciałem zobaczyć czy da radę wyjść z tej obsuwy. Jeżeli autor go wycofał tzn. że nie dał rady.

Wojtek_ea w ten sposób nie zbudujesz sobie wiarygodnego portfolio.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

wojtek_ea
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 04 sie 2010, 22:17

Nieprzeczytany post autor: wojtek_ea »

Witam

Dzięki za zainteresowanie. Drogi K.Czereśniak - przeczytaj mój poprzedni post, który został przykryty jałową dyskusją z MODEM. Już tam wyjaśniłem Tobie dlaczego konto "1 Milion" przeszło w stan prywatny.

Do obu Kolegów wyjaśnienie. Tak przyznaję błędem jest pokazywanie testów i rozwiązań nie komercyjnych.

Aktualnie porządkuje Strefę publiczną. Na koncie wojtek_ea pozostaną tylko konta reprezentowane jednocześnie na Rentasignal.

Konto GLS-Systems nigdy Tam nie było publicznie podłączone, więc słowa jakich używacie nie mają uzasadnienia. (chyba jeszcze jakieś inne konta przejdą w stan prywatny)

Co więcej na istniejących kontach podmieniamy EA i strategie na najnowszą wersję w której rozwiązaliśmy wszystkie problemy jakie zostały zauważone w trakcie pracy EA w ciągu ostatniego roku zarówno na kontach Demo jak i Real w tym najważniejszy ostatnia dający się w znaki jakim jest brak wyraźnych trendów oraz zabezpieczenie przed gwałtownymi nieprzewidzianymi zmianami na rynku jak interwencje oraz gwałtowne nieprzewidziane ruchy spekulacyjne.

Ponadto dodaliśmy kolejny czwarty automatycznie rozpoznawany stan pracy EA jakim jest przejście w tryb "uśredniania" pozycji na walucie lub całym koncie celem pozamykania pozycji i realizacji zysku.

Ustawienia EA na kontach sygnałowych muszą być zupełnie inne jak do pracy EA bezpośrednio u Brokera. Największy problem to opóźnienia i różnice w czasie oraz spread różnych brokerów.

W praktyce istnieje konieczność różnych strategi dla tych dwu przypadków co właśnie realizujemy porządkując strefę publiczną. Jako konta sygnałowe będą dostępne tylko konta jedno-walutowe by ułatwić pracę z nimi.

Powinny być osobne prezentacje dla sygnałów i pracy bezpośredniej u Brokera co także aktualnie realizuje.

Mógłbym się rozpisać, ale pole do merytorycznej rozmowy i wymiany informacji na forum Nawigatora jest stosunkowo wąskie. Gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam na PW.

Dziękuje i Pozdrawiam
Wojtek

ODPOWIEDZ