Forex.ee

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Forex.ee
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 08 maja 2015, 11:54

Re: Forex.ee

Nieprzeczytany post autor: Forex.ee »

marcin76 pisze:Mam takie pytanie na koncie STP i na koncie ADVANCED ECN jest MAX. LEVERAGE 1 : 500 jak to wygląda dla klientów z Polski po zmianach KNF -u będzie obowiązywała u was MAX. LEVERAGE 1 : 100 jak chce tego KNF

pozdr
Marcinie nasze ogólne warunki transakcyjne możesz sprawdzić na stronie internetowej natomiast przypadki każdego klienta są indywidualne i rozpatrujemy je bezpośrednio podczas kontaktu. W takim przypadku zapraszamy do założenia konta i skontaktowanie się bezpośrednio z naszych działem obsługi klienta podając swoje dane. Wszelkie sugestie będą mile widziane i na pewno znajdziemy wspólne rozwiązanie.
Forex.ee - Nowoczesna technologia, europejska jakość, konta ECN/STP, rachunki już od 100 USD, mikroloty, dźwignia do 1:500.

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: Forex.ee

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

Forex.ee pisze:
marcin76 pisze:Mam takie pytanie na koncie STP i na koncie ADVANCED ECN jest MAX. LEVERAGE 1 : 500 jak to wygląda dla klientów z Polski po zmianach KNF -u będzie obowiązywała u was MAX. LEVERAGE 1 : 100 jak chce tego KNF

pozdr
Marcinie nasze ogólne warunki transakcyjne możesz sprawdzić na stronie internetowej natomiast przypadki każdego klienta są indywidualne i rozpatrujemy je bezpośrednio podczas kontaktu. W takim przypadku zapraszamy do założenia konta i skontaktowanie się bezpośrednio z naszych działem obsługi klienta podając swoje dane. Wszelkie sugestie będą mile widziane i na pewno znajdziemy wspólne rozwiązanie.

Mam założyć konto realne i podać wszystkie swoje dane a wy mi powiecie że macie dla klientów z Polski MAX. LEVERAGE 1 : 100 , nie bardzo rozumiem , zadałem konkretne pytanie ,a Pan mnie zaprasza do założenie najpierw konta realnego a potem się zobaczy - to jest jakiś żart :lol: - jakoś nie kumam tego zachowania z waszej strony

boicie się przyznać jaką macie dla klientów z Polski MAX. LEVERAGE - sugerowaną przez KNF 1 : 100 - o co chodzi ?

proszę mi to wyjaśnić , bo jak już na wstępie próbujecie coś kręcić to nie wygląda to dobrze z waszej strony

pozdr

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Forex.ee

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

Forex.ee pisze:
marcin76 pisze:Mam takie pytanie na koncie STP i na koncie ADVANCED ECN jest MAX. LEVERAGE 1 : 500 jak to wygląda dla klientów z Polski po zmianach KNF -u będzie obowiązywała u was MAX. LEVERAGE 1 : 100 jak chce tego KNF

pozdr
Marcinie nasze ogólne warunki transakcyjne możesz sprawdzić na stronie internetowej natomiast przypadki każdego klienta są indywidualne i rozpatrujemy je bezpośrednio podczas kontaktu. W takim przypadku zapraszamy do założenia konta i skontaktowanie się bezpośrednio z naszych działem obsługi klienta podając swoje dane. Wszelkie sugestie będą mile widziane i na pewno znajdziemy wspólne rozwiązanie.
Tak , kazdy klient rozpatrywany jest indywidualnie. Pan jest z Lublina --a to ok --dzwignia 1:500.
Pan jest z Wrocławia--- o to dzwignia mx 1:100
Śmiech i tyle :shock:

Awatar użytkownika
Forex.ee
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 08 maja 2015, 11:54

Re: Forex.ee

Nieprzeczytany post autor: Forex.ee »

Rejestracja i otwarcie konta pewnie zajmie mniej czasu niż wstawienie tutaj wiadomości. Zapraszamy do przyłączenia się do Forex.ee i dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania odnośnie warunków transakcyjnych.
Forex.ee - Nowoczesna technologia, europejska jakość, konta ECN/STP, rachunki już od 100 USD, mikroloty, dźwignia do 1:500.

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: Forex.ee

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

Forex.ee pisze:Rejestracja i otwarcie konta pewnie zajmie mniej czasu niż wstawienie tutaj wiadomości. Zapraszamy do przyłączenia się do Forex.ee i dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania odnośnie warunków transakcyjnych.

Jednym słowem jesteście niewiarygodni !!! i co to ma być za odp. "Rejestracja i otwarcie konta pewnie zajmie mniej czasu niż wstawienie tutaj wiadomości" - śmieszne :D a raczej żałosne :evil: zachowanie .
I takie odp. was dyskwalifikują jako potencjalnego partnera

pozdr

Sanczez
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 10 mar 2015, 10:33

Re: Forex.ee

Nieprzeczytany post autor: Sanczez »

Dostałeś odpowiedź żebyś założył konto i skontaktował się z obsług.ą to postarają się coś wymyślić, a zamiast grzecznie podziękować za pomoc oskarżasz o niewiarygodność i twierdzisz że to żałosne zachowanie... Skąd się biorą tacy jak ty? Leki na uspokojenie ci brać a nie grać na rynku

Awatar użytkownika
Venomouss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 618
Rejestracja: 31 lip 2014, 10:43

Re: Forex.ee

Nieprzeczytany post autor: Venomouss »

ja bym napisał maila gdyby mnie interesował ten broker, zanim uzyskał bym odpowiedz nie zakdladalbym zadnego konta. po pierwsze nie wiem czy nie mają opłat za konta np nie uzywane, po drugie lubie miec jasnosc od razu a nie dogadywac sie trakcie, po trzecie czas to pieniądz, załozenie konta i pozniej procedura zamkniecia w razie gdy broker nie spełnia moich oczekiwań to dodatkowy stracony czas. tyle

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: Forex.ee

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

Sanczez pisze:Dostałeś odpowiedź żebyś założył konto i skontaktował się z obsług.ą to postarają się coś wymyślić, a zamiast grzecznie podziękować za pomoc oskarżasz o niewiarygodność i twierdzisz że to żałosne zachowanie... Skąd się biorą tacy jak ty? Leki na uspokojenie ci brać a nie grać na rynku

Jak inwestor Sanczez lubi zakładać konta realne a potem dowiadywać się jakie są warunki handlu to proszę bardzo , ja Ci nie bronie tego robić, zakładaj ile chcesz - ale jak zadaje Brokerowi konkretne pytanie to oczekuje konkretnej odp. od niego , a nie kluczy , kombinuje , może tak a może srak . Jak broker nie chce udzielić odp na forum publicznie ,tylko zachęca do założenia konta realnego i potem się zobaczy co można dla Pana - Pani zrobić i zaoferować , to jest to co najmniej dziwne i niespotykane .

inwestor Sanczez musi być niezłym Mocarzem na rynku - może się wspomaga owym sławnym Mocarzem i rozwala grube ryby- tylko uważaj abyś nie wylądował na intensywnej terapii , bo mogą Ci się styki zjarać .

Sanczez
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 10 mar 2015, 10:33

Re: Forex.ee

Nieprzeczytany post autor: Sanczez »

Sądząc po twoich postach masz poważny problem ze sobą, a czy masz problem z rynkiem mnie naprawdę nie interesuje. Nie zachowuj się jak dziecko i nie pisz dyrdymałów jak z komentarzy na onecie, jeśli czas to pieniądz, to nie trać go na pisanie głupot w internecie tylko edukuj się albo trejduj

Dodatkowo, w specyfikacji na stronie masz wszystkie informacje, chcesz lepszych/innych warunków? dzwoń do obsługi i negocjuj a nie wylewaj swoje żale w internecie

Nie tylko twój czas to pieniądz, szanuj go u innych

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: Forex.ee

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

Sanczez pisze:Sądząc po twoich postach masz poważny problem ze sobą, a czy masz problem z rynkiem mnie naprawdę nie interesuje. Nie zachowuj się jak dziecko i nie pisz dyrdymałów jak z komentarzy na onecie, jeśli czas to pieniądz, to nie trać go na pisanie głupot w internecie tylko edukuj się albo trejduj

Dodatkowo, w specyfikacji na stronie masz wszystkie informacje, chcesz lepszych/innych warunków? dzwoń do obsługi i negocjuj a nie wylewaj swoje żale w internecie

Nie tylko twój czas to pieniądz, szanuj go u innych

Problem to chyba ty masz Sanczez sam ze sobą , jest taka zasada - niepytany się nie odzywa :569:

ODPOWIEDZ