Fibo i Harmonia Rynku.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
michael7
Gaduła
Gaduła
Posty: 317
Rejestracja: 05 mar 2008, 18:34

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: michael7 »

Przede wszystkim do obsługi tego narzędzia nie potrzebna jest żadna platforma, taka jak np. MT4.

Formation Seeker wszystkie wykresy podaje on-line. Narzędzie jest webowe, wiec można obsłużyć je bez względu na to, gdzie mamy konto.
Podstawową przewagą jest jednak olbrzymia penetracja rynku, ponieważ dzięki narzędziu Monitor kontrolujemy dziesiątki różnych instrumentów, od walut, po stocki, cfd (ilość cały czas się zwiększa). Na ten moment dostępne jest 6 interwałów czasowych.
Narzędzie działa bardzo płynnie, więc na wykresach pracuje się bardzo przyjemnie. Każdy użytkownik ma możliwość stworzenia pod siebie swojego narzędzia, dzięki użyciu filtrów, które dają możliwość znajdowania różnych typów patternów, od tych "książkowych" po mniej idealne.
Każdy użytkownik ma również możliwość ustawienia pod siebie poziomów SL i TP, co pozwala na szybką weryfikację wskaźnika R/R, który obliczany jest automatycznie, w zależności od poziomu wejścia, TP i SL.
Wszystkie ustawienia są zapamiętywane dla każdego konta, więc przy następnym zalogowaniu wszystko będzie wyglądało tak jak chcemy :)
Niedługo pojawią się także podstawowe narzędzia do pracy z wykresami, takie jak linie czy poziomy FIBO.
Wkrótce także dodatkowe patterny: shark, cypher, abcd, etc.

Projekt cały czas bardzo dynamicznie się rozwija i będzie się pojawiać co raz więcej bardzo ciekawych
funkcjonalności, które ułatwią pracę wszystkim inwestorom posługującym się strategią Harmonic Trading

Pozdrawiam! :))
Trade what you see, not what you think!

Dadas

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

michael7 pisze:Przede wszystkim ...
Przede wszystkim, to zawsze tak jest, że rozwijamy Betę, przyzwyczajamy użytkowników...
Po jakimś czasie Beta się zamyka, za darmochę dajemy demo bez tych najlepszych elementów, i
przyzwyczajony użytkownik płaci abonament.
A jak tracił, tak dalej traci, tylko że więcej.

Awatar użytkownika
michael7
Gaduła
Gaduła
Posty: 317
Rejestracja: 05 mar 2008, 18:34

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: michael7 »

Tak jak wspominałem, że na pewno w dużej części narzędzie będzie darmowe.

Celem narzędzia jest przede wszystkim dostarczanie użytkownikom, tego co jest im niezbędne w ich strategii inwestycyjnej. Dzięki temu mogą zaoszczędzić ogromną ilość czasu, którą przeznaczają na analizę wykresów. Tego typu narzędzie nie gwarantuje zarabiania, jednak zdecydowanie zwiększa Twoją szansę na osiągnięcie lepszych rezultatów.
Naszym celem jest także, żeby doświadczeni inwestorzy dostrzegli zalety tego systemu i dzięki niemu spędzali mniej czasu przy analizie setupów harmonicznych lub byli w stanie kontrolować zdecydowanie większą ilość instrumentów.

Zdajemy sobie wszyscy sprawę, że strategia oparta w całości lub w części o Harmonic Trading nie należy do łatwych. Trzeba spędzić dużo czasu na znajdywaniu różnych formacji. Z takim narzędziem jak FormationSeeker na pewno jest to zdecydowanie łatwiejsze :)
Trade what you see, not what you think!

Dadas

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

ZUPp148
KorHarmonics[v6.7.13]

Za darmo, dla tych co lubią Harmonię i Fibo - tak długo, jak MetaQuotes pozwoli.

A pozatym, to do skutecznego trejdowania potrzebny jest wykres, nic więcej.

Kazik
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 19 kwie 2008, 09:30

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: Kazik »

Mało już mnie może zdziwić ale
nie rozumię po co marnować czas,energię na coś co już
dawno wymyślono, opanowano,opracowano i zastosowano.
Wszystko o czym piszesz jest w darmowym ZUP,ie
a nawet sporo wiecej.Podobno do PRO Tridera
można wskaźniki .mql wstawiać.
Więc dalej nie rozumię kto może za taki wynalazek zapłacić?

Dadas

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

Kazik pisze:Mało już mnie może zdziwić ale
nie rozumię po co marnować czas,energię na coś co już
dawno wymyślono, opanowano,opracowano i zastosowano.
Wszystko o czym piszesz jest w darmowym ZUP,ie
a nawet sporo wiecej.Podobno do PRO Tridera
można wskaźniki .mql wstawiać.
Więc dalej nie rozumię kto może za taki wynalazek zapłacić?
Kazik, przeczytaj jego teksty jeszcze raz.
To jest świetny gość od marketingu, czy też idealny Account Manager.
Następny etap to polityka.

A frajerów na tym świecie nie sieją, sami się rodzą.

Kazik
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 19 kwie 2008, 09:30

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: Kazik »

Wiem co mi chcesz przekazać.Popieram w całej rozciąglości.
Niemniej jednak jest coś takiego jak R/R.
W tym przypadku cena straconego czasu do ilości
potencjalnych frajerów.
Nie mam zamiaru czytać jeszcze raz, bo już tyle przeczytałem,
że po 2 postach wiem o co chodzi.
Te schematy są tak powtarzalne jak formacje na FX.

Dadas

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

Kazik pisze:Wiem co mi chcesz przekazać.Popieram w całej rozciąglości.
Niemniej jednak jest coś takiego jak R/R.
W tym przypadku cena straconego czasu do ilości
potencjalnych frajerów.
Nie mam zamiaru czytać jeszcze raz, bo już tyle przeczytałem,
że po 2 postach wiem o co chodzi.
Te schematy są tak powtarzalne jak formacje na FX.
:lol: :564:

Awatar użytkownika
michael7
Gaduła
Gaduła
Posty: 317
Rejestracja: 05 mar 2008, 18:34

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: michael7 »

Nie wiem w czym problem. Narzędzie jest darmowe i w pewnej formie zawsze takie pozostanie.

Wszystkich chętnych zapraszam do testów. Myślę, że pozwoli to na zbudowanie czegoś co zwiększy naszą szansę na rynku :)
Nie mówię, że harmonic trading jest jedyną opcją na osiągnięcie profitów. Pamiętajmy jednak, że w obecnym świecie technologia pozwala na co raz więcej, dlatego właśnie powstał ten projekt, żeby dzięki zdobyczom technologicznym odkrywać kolejne karty. Biorąc pod uwagę dynamikę projektu i zaangażowanie w niedługim czasie FormationSeeker pozwoli zmienić wielu inwestorom obecne spojrzenie na rynki :)

W przyszłości prośba o konstruktywne komentarze, które mogą pomóc wszystkim użytkownikom.

Pozdrawiam
Trade what you see, not what you think!

Dadas

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

Rzecz w tym, że moją platformą transakcyjną jest MT4, a więc potrzebuję wskaźnika, którego mogę
zaaplikować bezpośrednio do mojej platformy transakcyjnej.
Takim darmowym i bardzo dobrze sprawującym się narzędziem jest ZUPp148, i jego polecam.
Nie mam ochoty logować się na jakiś portal, który nie ułatwia mi trejdowania, a jedynie utrudnia.
A jeszcze dodatkowo, płacić za jakieś tam funkcje.
Weź się gościu uspokój, bo zaraz zgłoszę cię do admina.

ODPOWIEDZ