Felson LTD (IB do Markets.com) #ŁowcyFrajerów HIT!!

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Felson LTD (IB do Markets.com) #ŁowcyFrajerów HIT!!

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Sorry jak offtop to, ale takiego hitu to jeszcze nie było

Dziennikarz zatrudnił się w firmie FELSON (Grzybowska w Warszawie) i zdaje relacje z 1 dnia w pracy. Hit! Relacja na żywo poniżej... Przy okazji opisania tego całego kryminału jego kierownik próbuje od niego kupić bazy danych.

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 61949.html#

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Felson LTD (IB do Markets.com) #ŁowcyFrajerów HIT!!

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Ciekawy reportaż. Teksty typowe dla każdego tego typu brokera. Za każdym razem gdy do mnie dzwonią to niemal taka sama gadka. Raz tylko było coś innego. Proponowali mi inwestycję w budowę domu handlowego w Zabrzu. Wtedy nawet obiecywali jakieś zabezpieczenia.
Osoby, które od lat grają na forexie nie łykną takiej ściemy. To jest tylko dla osób nie znających się na tym kompletnie.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Felson LTD (IB do Markets.com) #ŁowcyFrajerów HIT!!

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Już skasowali?!?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Felson LTD (IB do Markets.com) #ŁowcyFrajerów HIT!!

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

ale co skasowali? mi się link odpala

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Felson LTD (IB do Markets.com) #ŁowcyFrajerów HIT!!

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Mnie też i widzę to:
Hmmm...

Niestety poszukiwana przez Ciebie relacja na żywo nie istnieje.
Ale

Całośc jest tu:
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 61542.html
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: Felson LTD (IB do Markets.com) #ŁowcyFrajerów HIT!!

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

Ale jaja. Markets.com od lat stosuję tę samą praktykę. Teraz zmieniają nazwę i działają pod marką KeyStock.com

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Felson LTD (IB do Markets.com) #ŁowcyFrajerów HIT!!

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

jak traci się renomę trzeba robić rebranding żeby z inną nazwą mieć czyste konto ;) ale na markets.com otworzysz dalej rachunek wiec moze po prostu jakims ich IB kazali naciagac na keystock? ciężko stwierdzić. w koncu nie po to wtopili tyle pitosu w sponsoring drużyny z premiership żeby potem rezygnować z marki markets.com

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Felson LTD (IB do Markets.com) #ŁowcyFrajerów HIT!!

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Felson, Keystock, Trade.com i zapewne jeszcze kilka innych o których nie wiem lub nie połączyłem ich z Marketsami... Sam temat na forum już dobrze znany i poruszony tutaj:
http://forex-nawigator.biz/forum/debiut ... 27944.html

Do mnie potrafią dzwonić po 5 razy dziennie z przeróżnych firm. Nawet tych "w miarę" znanych. Proceder cały czas trwa w najlepsze i jego skala się powiększa zamiast maleć. Ale co się dziwić jak regulatorzy przyglądają się z boku i wymyślają regulacje, które nie obejmą tych firm, a właśnie takie, które działają co najmniej poprawnie i zgodnie z etyką.

Co do samego artykułu-reportażu...
Jestem wręcz zniesmaczony tą całą nagonką. Pomysł kreatywny i mimo, że odtwarza to, co było już wcześniej opublikowane tylko teraz w relacji "niby na żywo", to widać, że ludzie to chwycili i szybko poszło w świat (teoretycznie dobrze dla samego serwisu, bo zwiększa liczbę wyświetleń ale reklamodawcami w dużej mierze są także sami brokerzy FX - brawo ;) ). Fajna "sensacja" z wartką akcją ale ten niesmak w postaci braku rozróżnienia tej pseudo-firmy w stosunku do licencjonowanych DM i wrzucania wszystkich do jednego wora bez najmniejszych skrupułów powodują, że nawet nie chciało mi się tego w całości prześledzić. Przecież piszą tu o brokerach Forex, o rynku Forex, a co takie pseudo firmy, które naciągają tylko na debiuty mają wspólnego z rynkiem walutowym? To tworzy opinię o wszystkich firmach, o nas traderach ("co za debil się w to wpakował"), o całym rynku. Szary Kowalski nie rozróżni firmy krzaka od regulowanej instytucji, która z należytą starannością świadczy swoje usługi na rynku FX. Dla niego teraz Forex będzie oznaczał naciąganie, okradanie, kłamstwa i obrażanie klienta. "Brawo".
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
PokrzywdzeniNaForex
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 14 lip 2015, 11:34

Re: Felson LTD (IB do Markets.com) #ŁowcyFrajerów HIT!!

Nieprzeczytany post autor: PokrzywdzeniNaForex »

Kochani ten artykuł dotyczy ALPHA FINEX i IL TRADE (polski boilre room)

autor artykułu zaciągnął się do pracy u alhpa finex i il trade na mordorze w warszawie

niemniej jednak mechnizm działania u markets.com kestock.com felsona i innych jest identyczny, niemniej sprawa opisana w artykule to sprawa alpha finex, spodziewamy się kontynuacji tematu na money.pl

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Felson LTD (IB do Markets.com) #ŁowcyFrajerów HIT!!

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

ja nie wiem, ale ty jesteś uparty. artykuł dotyczy felsona. wystarczy trochę pobuszować by łatqwo ustalić że IL TRADE wprowadza do https://www.xbulls.com/pl/ a nie markets'a

ODPOWIEDZ