ETX Capital

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
0
Brak głosów
Poza paroma minusami są ok
1
33%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
2
67%
 
Liczba głosów: 3

break
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2015, 19:52

Re: ETX Capital

Nieprzeczytany post autor: break »

Potwierdzam negatywną opinię o etx. Agresywne, namolne obdzwanianie, czarowanie debiutami, niefachowi opiekunowie, ich platforma zamyka pozycje z opóźnieniem ......

aware
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2016, 23:54

Re: ETX Capital

Nieprzeczytany post autor: aware »

Kondek pisze:Czy ktoś korzystał z tego brokera? Proszę o opinie...
największe oszustwa robią po wpłatach na debiut najlepiej 50 000 zł ale mniejszą kwotą też nie pogardzą, czyszczą konto przez celowe podawanie fałszywych rekomendacji w pierwszej zmanipulowanej rozmowie z klientem (presja czasu, wielu informacji i zawsze POŚPIECH w rozmowie, po tym ich poznasz) a następnego dnia proponują dopłatę do rachunku (chętnie tym się zajmą) i/lub przechodzą do nowego klienta (wymieniają się listą klientów) a do oszukanego klienta dzwonią tylko nowi telesprzedawcy, trudno w to uwierzyć ale najbardziej zależy im na maksymalnej pierwszej wpłacie, działalność typu Ambergold, na forum są nazwiska oszustów i numery telefonów, z których mogą zadzwonić do każdego i niewykluczone, że działają także pod inną nazwą, ze względu na oszustwa zgłoszone na policję i do KNF
,http://forum.gazeta.pl/forum/w,24,15523 ... p160625237

Pola
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2016, 11:34

Re: ETX Capital

Nieprzeczytany post autor: Pola »

Hej, przeglądałam regulacje IronFx w australijskim ASIC i okazuje się, że Grupa GVS (AU) PTY LTD, do której należy IronFX ma w Australii 4 nazwy, dwie z nich to IRON, a postałe to: ETX FINANCE GROUP PTY LTD, ETX CAPITAL PTY LTD.

Wynika z tego, że ETX Capital to w zasadzie ten sam broker co IRONFX. Czy wiedzieliście o tym?

źródło: http://www.search.asic.gov.au/cgi-bin/g ... &srchsrc=1

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: ETX Capital

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Dodano ankietę z ocenami użytkowników dotyczących tego brokera.

white765
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2017, 18:22

Re: ETX Capital

Nieprzeczytany post autor: white765 »

Jeśli chodzi o ETX, to ja nie mam się o co przyczepić. Jasne zasady, dobra platforma, nigdy nie miałem problemu z wypłatami. Moge polecić.

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: ETX Capital

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

white765 pisze:Jeśli chodzi o ETX, to ja nie mam się o co przyczepić. Jasne zasady, dobra platforma, nigdy nie miałem problemu z wypłatami. Moge polecić.

Pierwszy post i od razu...

ODPOWIEDZ