entry/close

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

jackub pisze:Jarku, Spekulant pokazuje to co mu się chce pokazać i co służy jego interesowi.... dane pokazywane są przygotowywane dla tych którzy się napalą na współpracę, a nie dla, i mówię to z całym szacunkiem, dla osób takich jak TY ( nie jesteś targetem).
Zawiera rózne transakcje, raz z jedną pozycją ale głównie z wieloma pozycjami (uśrednienie) i to tłumaczy ciągi 230 winnerów jak i ciąg 14 pod rząd strat.... mówienie w takiej sytuacji że niemożłiwe jest adokonanie 230 winnerow pod rząd jest nieprawdą i używanie tego elementu do zarzucania oszustwa jest słabe merytorycznie ...
Mam nadzieję, że o zarzucie oszustwa nie piszesz w odniesieniu do moich wypowiedzi. Nigdzie nie użyłem takiego określenia.
To co z pewnością można zarzucić Spekulantowi to delikatnie mówiąc niespójny przekaz a mówiąc wprost prymitywną manipulację przekazywaną selektywnie informacją.
Cel takiego działania jest raczej łatwy do zdefiniowania.
Próg wejścia też kilka razy już był przez Spekulanta podany. ;)

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Spróbujmy odwrócić kota ogonem (dziwne powiedzenie...). Opcją na tak mały DD z wieloma pozycjami może być otwierane ręcznie albo raczej automatycznie pozycji z krótkim TP. Pozycje oczekujące o dużym wolumenie. Jak sądzicie? Piszę to oczywiście jako mięso armatnie z małym rachunkiem co to nic nie umie.
:)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

jackub

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: jackub »

JAREK67 pisze: Mam nadzieję, że o zarzucie oszustwa nie piszesz w odniesieniu do moich wypowiedzi....
Jarku, twoje wypowiedzi są zawsze wyważone, i nie jest moim zamiarem zarzucanie oszustwa komukolwiek, mówię tylko o argumentach i ich sile. A dyskutowany argument jest słaby. I poprzedni i obecny wątek Spekulanta ma określony cel i zajmowanie się nim w kategoriach prawda -nieprawda nie ma sensu. Jeśłi ktoś jednak zajmuje stanowisko to dobrze by było aby oparte ono było na jakiś solidnych podstawach a nie na domniemianiach. A solidnych podstaw nam nie dano i nie dadzą ich nam, więc marnujemy trochę czas ...
pozdrawiam

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

meylo pisze:Spróbujmy odwrócić kota ogonem (dziwne powiedzenie...). Opcją na tak mały DD z wieloma pozycjami może być otwierane ręcznie albo raczej automatycznie pozycji z krótkim TP. Pozycje oczekujące o dużym wolumenie. Jak sądzicie? Piszę to oczywiście jako mięso armatnie z małym rachunkiem co to nic nie umie.
:)
i z jakim SL? uwierz mi ale zaistnieje sytuacja (prędzej czy później), że zlecenie zostanie aktywowane ale do TP nie dojdzie i zostajesz z reką w d... jak nie masz równie wąskiego SL. Przypuszczam, że większość z nas ma testy takiego systemu za sobą a mniejszość jeszcze przed sobą :)

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Bez SL próbowałem. Teraz myślę o małym SL i silnym ruchu.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

meylo pisze:Bez SL próbowałem. Teraz myślę o małym SL i silnym ruchu.
Pisałem coś takiego na zamówienie.
Nie ma szału.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

archiwum
okres od marca do połowy maja przed zmianą konta (konto w PLN)

akumulacja kapitału w strefie (wąskiej, substrefie i szerokiej) handlowana skryptami
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

fx-emery92
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 21 paź 2012, 20:56

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: fx-emery92 »

Jaka mamy pewnosc ze te wyniki nie sa z testera? Bo tam mozna wszystko.
Ja sobie daje reke uciac ze to falszywe wyniki.

jackub

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: jackub »

fx-emery92 pisze:Jaka mamy pewnosc ze te wyniki nie sa z testera? Bo tam mozna wszystko.
Ja sobie daje reke uciac ze to falszywe wyniki.
Oczywiście że nie masz pewności... a po co masz mieć?

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Dla jasności. Nie jaram się ile ktoś zarabia lub nie. Oszukuje, czy nie. Wszelkie rozważania na temat rozwijają.
:)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

ODPOWIEDZ