entry/close

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

Marek12578 pisze:Kiedys jak wrzucales wieksze screeny to wygladalo mi to na baaardzo dobrze opanowane strefy SD. I przyznaje taki handel ma sens, ale dosyc male ryzyko trzeba podejmowac poczatkowo aby z tego powychodzic jak wejdziemy w przeciwnym kierunku.
podwojenie konta zajmuje mi około 150-200 transakcji, to wiele mówi o systemie i bardzo małym ryzyku
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

jackub pisze:
grand116 pisze:Innymi słowy wleczemy za sobą ogon z otwartymi stratami, a wolatylność rynków umożliwia nam umiejętne skracanie tego ogona.)
Porównaj sobie wielkość "ogona" z wiekością wypłat czy kapitału....
Jakbym potrafił wypłacić melona funciaków, to 25k funciaków floatu miałbym gdzieś
W tym momencie jest ponad 500k GBP zysku, a zarobiony 1mln GBP będzie w drugiej połowie lipca, jeśli utrzyma się wolatylność rynku
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Spekulant PL pisze:
jackub pisze:
grand116 pisze:Innymi słowy wleczemy za sobą ogon z otwartymi stratami, a wolatylność rynków umożliwia nam umiejętne skracanie tego ogona.)
Porównaj sobie wielkość "ogona" z wiekością wypłat czy kapitału....
Jakbym potrafił wypłacić melona funciaków, to 25k funciaków floatu miałbym gdzieś
W tym momencie jest ponad 500k GBP zysku, a zarobiony 1mln GBP będzie w drugiej połowie lipca, jeśli utrzyma się wolatylność rynku
Pokazuj wyniki, ale z "summary:"
W innym przypadku to zawracanie dupy i szukanie poklasku wśród wśród leszczy.
Ustaliliśmy już, że ciągniesz ogon. Jeśli naprawdę zarabiasz to pokaż jak się go pozbywasz.

damianfx
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 10 gru 2015, 22:33

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: damianfx »

JAREK67 pisze: Pokazuj wyniki, ale z "summary:"
W innym przypadku to zawracanie dupy i szukanie poklasku wśród wśród leszczy.
Ustaliliśmy już, że ciągniesz ogon. Jeśli naprawdę zarabiasz to pokaż jak się go pozbywasz.
Przecież już pokazał screeny z redukcją Floating P/L.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

damianfx pisze:
JAREK67 pisze: Pokazuj wyniki, ale z "summary:"
W innym przypadku to zawracanie dupy i szukanie poklasku wśród wśród leszczy.
Ustaliliśmy już, że ciągniesz ogon. Jeśli naprawdę zarabiasz to pokaż jak się go pozbywasz.
Przecież już pokazał screeny z redukcją Floating P/L.
Pokazuje to co w danej chwili mu pasuje. W opisie sposobu handlu też jest niespójny.
Niech za każdym razem wklejając laurkę pokazuje "summary", wtedy będzie w miarę wiarygodny.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

damianfx pisze:
JAREK67 pisze: Pokazuj wyniki, ale z "summary:"
W innym przypadku to zawracanie dupy i szukanie poklasku wśród wśród leszczy.
Ustaliliśmy już, że ciągniesz ogon. Jeśli naprawdę zarabiasz to pokaż jak się go pozbywasz.
Przecież już pokazał screeny z redukcją Floating P/L.
Jasno napisalem wczesniej, ze nie pokazuje bez przerwy Float P/L ze wzgledu na bardzo latwe przekopiowanie tego mechanizmu do swojego tradingu przez osoby handlujace w podobny sposob. Nie chce miec konkurencji.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Spekulant PL pisze: Jasno napisalem wczesniej, ze nie pokazuje bez przerwy Float P/L ze wzgledu na bardzo latwe przekopiowanie tego mechanizmu do swojego tradingu przez osoby handlujace w podobny sposob. Nie chce miec konkurencji.
Jesli kolega się obawia, że ktoś będzie prowadził równie bezsensowny/mało wiarygodny dziennik to bez obaw ;)
Póki co koszulki lidera w klasyfikacji jw nie grozi oddaniem komukolwiek :)

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Spekulant PL pisze:
damianfx pisze:
JAREK67 pisze: Pokazuj wyniki, ale z "summary:"
W innym przypadku to zawracanie dupy i szukanie poklasku wśród wśród leszczy.
Ustaliliśmy już, że ciągniesz ogon. Jeśli naprawdę zarabiasz to pokaż jak się go pozbywasz.
Przecież już pokazał screeny z redukcją Floating P/L.
Jasno napisalem wczesniej, ze nie pokazuje bez przerwy Float P/L ze wzgledu na bardzo latwe przekopiowanie tego mechanizmu do swojego tradingu przez osoby handlujace w podobny sposob. Nie chce miec konkurencji.
serio myślisz że po wynikach ktoś będzie kopiować Twój sys? to już zakrawa o jakąś manię :d

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

Cblondyn pisze:
Spekulant PL pisze: Jasno napisalem wczesniej, ze nie pokazuje bez przerwy Float P/L ze wzgledu na bardzo latwe przekopiowanie tego mechanizmu do swojego tradingu przez osoby handlujace w podobny sposob. Nie chce miec konkurencji.
Jesli kolega się obawia, że ktoś będzie prowadził równie bezsensowny/mało wiarygodny dziennik to bez obaw ;)
Póki co koszulki lidera w klasyfikacji jw nie grozi oddaniem komukolwiek :)
Mało mnie obchodzi co piszecie na tym forum, nie spamuje po innych tematach.
Nie radzę nikomu jak handlować, bo nie mam w tym interesu,
nie pomagam w handlu, bo jesteście hazardzistami i mięsem armatnim na rynkach finansowych,
nie macie konsekwencji i systematyczności w egzekwowaniu systemów,
poza moim tematem to brak tu wyników, zarabiania w dłuższym okresie.
Ten dziennik to track record moich bardzo dobrych wyników, jakie mam od ponad 3 lat,
pokazuję wejścia/wyjścia wybranych transakcji, podsumowania ze statementu,
zaznaczyłem, że nie pokażę sposobu na wychodzenie z ujemnego Floating P/L, a frustrat krzyczy o to jak niedorozwinięty, co nie potrafi czytać, nie chcę tu mieć kolegów wsparcia, ten dziennik jest mi potrzebny do przybliżenia tematu, którym zajmuję się od 1,5 roku dla szerszej publiki, której radzę nie czytać komentarzy pobocznych, tylko moje wpisy dotyczące wyników.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

freakout pisze: serio myślisz że po wynikach ktoś będzie kopiować Twój sys? to już zakrawa o jakąś manię :d
Bardzo łatwo domyślić się po wielu sytuacjach na czym polega redukcja ujemnego Floating P/L. Pokazałeś już swoją niską znajomość tematu, także i tak nie zrozumiesz. Brak wyników i wstawianie kilku zyskownych transakcji na +20pips z EURUSD w wątku daytrading to prawdziwa manipulacja i oszukiwanie ludzi, największa hipokryzja jak u szkoleniowców z podobnym marketingiem pokazywania tylko zyskownych trade, a ukrywania stratnych i dużego ujemnego Floating P/L. Dalej pisanie o 10% dziennie pokazuje totalną nieznajomość tematu rynków finansowych. Dla mnie jesteś typowym mięsem armatnim, które jara się samym obsługiwaniem platformy i przewalaniem pieniędzy na rynku.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

ODPOWIEDZ